Haberler 5 Ocak Adana´nın Kurtuluşu Coşkuyla Kutlandı.

5 Ocak Adana´nın Kurtuluşu Coşkuyla Kutlandı.

5 Ocak Adana´nın Kurtuluşu,  il genelinde ve okulumuzda  çeşitli etkinliklerle kutlandı.  İl genelinde yapılan kutlamada okulumuzu temsilen bir grup öğrencimiz ve öğretmenlerimiz Yeşiloba Şehitliğindeki törende Toki Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu adına yer aldı.

 

Okulumuzda 5 Ocak 2014 tarihinde, 5 Ocak Adana´nın Kurtuluşu nedeniyle kutlama töreni düzenlendi. Tören, Ulu Önder Atatürk ve tüm şehitlerimizin manevi huzurunda yapılan saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ile başladı.  İstiklâl Marşı  ve Saygı Duruşu´nun ardından Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hacı BOSTANCI  açılış konuşmasını yaptı. Öğrencilerin seslendirdikleri şiir ve yazıların ardından tören halk oyunları gösterisi sona erdi.

5 Ocak´ta Yeşiloba Şehitliğinde düzenlenen törende okul müdürümüz Ahmet Akım, bir grup öğrencimiz ve öğretmenlerimiz katılarak  Toki Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu adına yer aldı.

5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu5 ocak Adananın Kurtuluşu

 

 

 Yayın:08.01.2014 - Güncelleme:26.03.2014 - 09:05