Haberler SBS (OGS) YERLEŞTİRME SONUÇLARI

SBS (OGS) YERLEŞTİRME SONUÇLARI

SBS (OGS) YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE 135 ÖĞRENCİMİZ ÇEŞİTLİ LİSELERE KAYIT YAPTIRMA HAKKI KAZANMIŞLARDIR. ÖMER KANAATBİLEN ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK MEZUN OLAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE GELECEK ÖĞRETİM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

 

Sıra No

ADI SOYADI

YERLEŞTİRİLDİĞİ OKUL

1

GÖNÜL BEYZA TAPAN

Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi

2

GİZEM KORKMAZ

Piri Reis Anadolu Lisesi 

3

YETER EVRAN

Piri Reis Anadolu Lisesi 

4

BAYRAM BAŞ

Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi 

5

AŞKIN NUR ERSOY

Piri Reis Anadolu Lisesi 

6

ESRA AĞIRBAŞ

Adana Ticaret Borsası Anadolu Lisesi 

7

MELİKE BALA

Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi 

8

MERVE ARICI

Seyhan Rotary Anadolu Lisesi 

9

FADİME TOSUN

Seyhan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

10

ALİ KORKMAZ

Seyhan Rotary Anadolu Lisesi 

11

ARZU NUR ÇİNÇİK

Seyhan Rotary Anadolu Lisesi 

12

BÜŞRA KUZKUN

Seyhan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

13

FADİME FEYZA KARGI

Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi 

14

CANSU ŞENER

75.Yıl Anadolu Lisesi 

15

YUSUF KABAK

Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi 

16

ŞEYMA ARIKAN

Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi 

17

EDA NUR ÇUBUK

Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi 

18

AYŞE KORKMAZ

Çağrıbey Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

19

ÇİĞDEM ÖZDEMİR

Çağrıbey Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

20

BURAK ERSOY

75.Yıl Anadolu Lisesi 

21

DAMLA MERYEM ALYÜZ

Çağrıbey Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

22

ONUR KÜÇÜKAKÇALI

Ceyhan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

23

ŞENNUR AKALP

75.Yıl Anadolu Lisesi 

24

BURAK KORAY ELMALI

Feke Anadolu Öğretmen Lisesi 

25

HACI MEHMET DOĞAÇ

75.Yıl Anadolu Lisesi 

26

BUSE BARAZAMA

75.Yıl Anadolu Lisesi 

27

SEDEF ATAY

Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi 

28

BETÜL OĞUZ

Kozan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

29

AYŞE HAFİZE KAYA

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

30

EMRE CAN COŞMAN

Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi 

31

MÜNEVVER KARACA

Adana Kız Lisesi 

32

BEYZA ARSLANTAŞ

Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi ADALET ALANI

33

ŞEVVAL CEYLAN

Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi 

34

MUHAMMET YAHYA ÖZDEMİR

Kemal Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

35

MİKAİL ARIKAN

Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi 

36

MEHMET EMİN ATILGAN

Çukurova Anadolu İmam Hatip Lisesi

37

GÜLCAN AVCI

Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi 

38

HALİL HAN DOĞAN

Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi 

39

GÖKSEL DURAK

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

40

ELİF NAGİHAN TOGAÇ

Enver Kurttepeli Anadolu Lisesi 

41

NİSA ALTINAY

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

42

ELİF AVCILI

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

43

MUSTAFA HİCABİ SARCAN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

44

ECEM İNCE

Melikşah Anadolu Lisesi 

45

GÜNAY TÜNEL

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

46

AYŞEGÜL ŞAHİN

İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi

47

BÜŞRA KORKMAZ

Borsa Anadolu Lisesi 

48

HALİL İBRAHİM UZUN

Kadirli Anadolu Lisesi 

49

ZEYNEP YILMAZ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

50

BUKET TOKALI

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

51

EMRE ÇETİNER

Enver Kurttepeli Anadolu Lisesi 

52

ÜMİT KARANFİL

İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

53

BURHAN KARAOĞLAN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

54

MURAT GÜZEL

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

55

EBRU AKYILDIZ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

56

İBRAHİM ÜREDİ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

57

CİHAN AYGÖREN

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

58

AYŞE NUR BİNBİR

Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi

59

GİZEM ALASIRT

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

60

MUSA BAHADIR ASLANTAŞ

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi 

61

AYFER KILIÇ

Melikşah Anadolu Lisesi 

62

HİLAL NUR DEMİREL

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

63

RÜMEYSA DEĞİRMENCİ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

64

ÖMER KÜÇÜKÖZEN

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

65

MÜCAHİT ZENCİR

Kurttepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

66

AYŞEGÜL YARDIM

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

67

HÜSEYİN GÖK

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

68

AYŞE NUR KARABUDAK

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

69

SUAT ÖGEL

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

70

EDA ÖKTEN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

71

MUHAMMED KARAYAKA

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

72

EBUBEKİR YAVUZ

Sofulu Anadolu İmam Hatip Lisesi

73

ŞULE DÖNMEZ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

74

MELİKE KOZAN

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

75

TOLGAHAN TANRIVER

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

76

SERKAN KARA

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

77

HAYRİYE NUR GEZEN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

78

MEHMET KOZAN

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

79

SEMA NUR KIZILDAĞ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

80

ZÜMRÜT GÜLER

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

81

AHSEN AZİZE AKGÖÇ

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

82

FEHMİ CAN GENÇDOĞAN

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi 

83

VAHAP DOĞAN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

84

SEDEF KURTBOĞAN

Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi 

85

AYŞENUR AVCI

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

86

ELMAS BEYZA KARAPINAR

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

87

BATUHAN ÇEVİK

Şehit Abdullah Aydın Emer Anadolu Lisesi 

88

SÜMEYYA ÇARIK

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

89

NESLİHAN TOPRAK

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

90

NİSANUR GENÇ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

91

CANSU ŞAHİN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

92

MEHMET CAN ACELE

Vali Ziyapaşa Anadolu Lisesi 

93

AHMET FURKAN SEVGİLİ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

94

FURKAN KIVRAK

Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi

95

MERVE POYRAZ

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

96

ÖMER FARUK BAKTARHAN

Adana Erkek Anadolu Lisesi 

97

EMRE KAYAN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

98

EDA NUR COŞKUN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

99

ERGÜN YILMAZ

Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

100

KADİR ÜĞÜTEN

Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

101

HİLMİ BAKACAK

Çukurova Elektrik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

102

MEHMET BERKAN KOZAN

Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

103

MUHAMMET MUSTAFA CELAYİR

Fatih Ticaret Meslek Lisesi

104

SERAY ULUSOY

Hayret Efendi Anadolu İmam Hatiip Lisesi

105

UĞUR BULUT

Hayret Efendi Anadolu İmam Hatiip Lisesi

106

SÜMEYRA IŞIK

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

107

ABDULKADİR MENTEŞ

Akkapı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

108

MUSTAFA KEMAL KUŞ

İmamoğlu Anadolu Lisesi 

109

MERVE AYDOĞDU

İncirlik Anadolu Lisesi 

110

SILA ORDU

İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi

111

EMRE DOĞAN

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

112

ERDAL YILDIRIM

Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

113

YASEMİN ÇELİK

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

114

MELİKE KIZIL

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

115

ÖZCAN ÇAKMAK

Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

116

ONUR ANIL DURNA

ÖZEL ERKAN ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

117

ZEYNEP BAHŞİŞ

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

118

ÖMER AVCU

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

119

MUHAMMET TOPÇU

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

120

YELİZ CAN ALTUNSAYAR

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

121

ASLIHAN IŞIKLI

Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi

122

OĞUZHAN GAZİ ÜLKER

Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

123

CANER KARAOĞLU

Sevim Tekin Anadolu Lisesi 

124

YAREN KURTAY

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

125

ALİ TEKİN

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

126

AYTAÇ ŞEMMALİ KARAOĞLAN

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

127

RAMAZAN AYLAK

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

128

YUNUS TURPÇU

Dadaloğlu Anadolu Lisesi 

129

ENİSE YILMAZ

Dadaloğlu Anadolu Lisesi 

130

GÜLSÜM KILLI

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

131

HALİS KAAN BATIBAY

Akkapı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi METAL

132

ŞAHİN ÇAĞLAR

İncirlik Anadolu Lisesi 

133

DİDEM KILIÇ

Akif Palalı Anadolu Lisesi 

134

BURAK ÖZASLAN

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

135

ALEYNA COŞANAY

TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi 

 Yayın:06.08.2013 - Güncelleme:25.09.2013 - 23:35