Haberler 2013 Üniversite Yerleşim Tablomuz

2013 Üniversite Yerleşim Tablomuz

2012-2013 eğitim-öğretim yılı mezunlarımızın üniversiteye yerleşim tablosu...

SIRA Adı Soyadı Üniversitenin Adı Bölümü
1 ECEM GÖRELE HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Aktüerya Bilimleri
2 SÜMEYYE ÖZKAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Aktüerya Bilimleri
3 MUHAMMED DEMİR YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ  Bankacılık ve Finans
4 DİLARA İNANIR GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Beslenme ve Diyetetik
5 ADİL ÇETİN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
6 ANIL TAHA UYAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
7 EŞREF MELİH ÇELİK TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği
8 FATİH SÜLEYMAN KILIÇ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği
9 NURHAK ŞENTÜRK EGE ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği
10 ONUR DUMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
11 ONUR TOPALOĞLU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği
12 TUĞBA ÖZYÜREK ANKARA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
13 YILMAZ BAYSAL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Bilgisayar Mühendisliği
14 HAYDAR İŞIKER ANKARA ÜNİVERSİTESİ Eczacılık Fakültesi
15 BERRA KOÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
16 BUĞRA ÜNAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
17 BURAK KEMAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Mühendisliği
18 BÜŞRA ŞAHİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
19 CEMİL ZENGİN AMASYA ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
20 HÜSEYİN GÜRSES SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Mühendisliği
21 ÖMER SARITAŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
22 ÖZLEM KATRANCI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
23 YUNUS EMRE TUSUN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Mühendisliği
24 KÜBRA KİBAR YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğ
25 AYŞENUR ÇAYIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Fen Bilgisi Öğretmenliği
26 HAZAL TÜRELİ TİFLİS DEVLET TIP ÜNİVERSİTES Fizik Tıp ve Rehabilitasyon
27 ALPER AVCI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Gıda Mühendisliği
28 AYŞE NUR YALVAÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Gıda Mühendisliği
29 NURBANU KELEŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Gıda Mühendisliği
30 GÖZDE KOÇULU ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ  Grafik
31 BÜŞRA CEYLAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ  Harita Mühendisliği
32 MERT ŞAHİNDOĞAN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ Harita Mühendisliği
33 SÜMEYYE YAĞMUR BORAN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ  Harita Mühendisliği
34 BUSE AYDIN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  Hemşirelik
35 ELİF NUR YURDUSEVEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
36 HATİCE ÖZDEMİR BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
37 KÜBRA ORHAN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
38 KÜBRANUR ÖZÇİRİŞ ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
39 SÜMEYYE FIÇICI BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
40 ŞERİFE BÜŞRA KILIÇ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ  Hemşirelik
41 ZÜMRÜT SULTAN KURT YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ  Hemşirelik
42 DİLANCAN ATEŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Hukuk
43 ERKİN BAŞYİĞİT BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  Hukuk
44 GÖZDE YAĞMUR YURDUSEVEN TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ  Hukuk
45 RECEP ORHUN KILIÇ GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Hukuk
46 RUVEYDE SADAY TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ  Hukuk
47 ŞEYMA SEVDE DEMİRAL TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ  Hukuk
48 EDA CEYLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ  İktisat
49 EMRULLAH YAĞLI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  İktisat
50 ESRA ESER GAZİ ÜNİVERSİTESİ  İktisat
51 HATİCE BAŞKAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ İktisat
52 MEHMET EMRE DEMİR GAZİ ÜNİVERSİTESİ İktisat
53 OĞUZHAN AKMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ  İktisat
54 SIDIKA DOĞAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ İktisat
55 TUĞBA DEMİRCİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İktisat
56 BÜŞRA TÜRKMENOĞLU KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İlahiyat
57 GAMZE ELİF KONAR KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
58 FERİDE BEKTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  İlköğretim Matemetik Öğretmenliği
59 YAKUB YILDIZ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ  İlköğretim Matemetik Öğretmenliği
60 ABDULLAH KESİK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
61 BERAT GÖKHAN GÖK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
62 BURAK ATASEVEN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
63 BÜŞRA GÜNAYDIN FIRAT ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
64 MENEKŞE YARIMDÜNYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
65 MÜCAHİT TALHA MERCAN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
66 ONUR GÜL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
67 GAMZENUR ERDEM HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  İstatistik
68 FATMA ZEHRA YÜCER TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ  İşletme
69 GÜLÇİN BİRCAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İşletme
70 MUHAMMED FETTAH FİDAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Kamu Yönetimi
71 BUĞRA ENES YILMAZ TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
72 BURAK SÜSLÜ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
73 KAAN SAYAR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
74 RESUL KARA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
75 SADIK KARADUGAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
76 REFİK GÜVEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Matematik
77 AHMET SERHAT DOKUZ TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ  Mekatronik Mühendisliği
78 MEHMET ÇOŞKUN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ  Mekatronik Mühendisliği
79 SEVRA ERŞİMŞEK ATILIM ÜNİVERSİTESİ  Mekatronik Mühendisliği
80 SÜMEYYE GEÇER GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
81 AYŞENUR ACAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Okul Öncesi Öğretmenliği
82 ESRA KARAASLAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  Okul Öncesi Öğretmenliği
83 HÜMEYRA UÇAR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ  Okul Öncesi Öğretmenliği
84 TUĞBA ARSLAN KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ Okul Öncesi Öğretmenliği
85 ESRA SOLMAZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ Peyzaj Mimarlığı
86 GAMZE ALTUN ANKARA ÜNİVERSİTESİ Peyzaj Mimarlığı
87 EKİN BİLGİN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/ODTU KUZEY KIBRIS KAMPUSU  Psikoloji
88 HALİME BÜŞRA EKİNCİ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji
89 TUNA TÜMÖZEN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji
90 EMRE KEKLİK ANKARA ÜNİVERSİTESİ Radyo, Tv ve Sinema
91 EYÜPCAN ALTINER KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Raylı Sistemler Mühendisliği
92 KAMİL UMUT MUŞTAK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Raylı Sistemler Mühendisliği
93 ÜNSAL ŞİRECİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Raylı Sistemler Mühendisliği
94 BÜŞRA SARIHAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
95 TESLİME GÜLTEKİN GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
96 FATMA ÖZ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
97 FURKAN AYDIN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası İlişkiler
98 MUHAMMED MUSTAFA BARAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ  Uluslar arası İlişkiler
99 SEDA ALDEMİR GAZİ ÜNİVERSİTESİ  Uluslararası Ticaret
100 MÜCAHİD ERGÜL CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ  Veteriner Fakültesi
101 EMRE ELİTOK PMYO  
102 FATİH BATUHAN YILDIZ KARA HARP OKULU  
103 HALİTBİNVELİT TÜMER PMYO  
104 SAMET DEMİRER KARA HARP OKULU  
 Yayın:12.08.2013 - Güncelleme:12.08.2013 - 16:14