T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
ANKARA - YENİMAHALLE - Dr.Ufuk Ege Anaokulu

Ana Sayfa  Haberler  Kura Sonuçları Açıklandı.
Kura Sonuçları Açıklandı. Yayın tarihi: 05.07.2013 - 11:11

Kesin kayıtlar 05/072013 12/07/2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıt yenilemelerde 15/07/2013 01/08/2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kesin kayıtlar 05/07/2013  - 12/07/2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıt yenilemelerde 15/07/2013 01/08/2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

Gerekli Evraklar:

1- 6 Adet Vesikalık Fotoğraf

2- Aşı Kartı Fotokopisi

3- Okuldan Alınacak Formlar

4- Anne - Baba Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

 

Kesin Kayıt için öğrencinin adı ve soyadı belirtilerek aşağıda belitilen banka ve hesap numarasına 160 TL yatırılacaktır, 

İş Bankası Yeni Batı Şubesi

Hesap No: 43871179

Iban No: TR550006400000143870001179

 Kesin Kayıtlar 12 Temmuzda sona erecektir.

 

Kura Sonuçları:

 

2008 YARIM GÜN 2008 TAMGÜN
1 MEHMET ERDEM KAYA 1 MUSA ALİ ULUTÜRK
2 LARA ÇETİNKAYA 2 BESTE COŞKUN
3 AHMET KAYRA DURMUŞ 3 EYLÜL ŞAHİN
4 GÖKSU NUR ARSLAN 4 NEHİR ÖZKAYA
5 ELA VURAL 5 BEYZA KALEM
6 ALİ DEVİN YEŞİLYURT 6 MEHMET EFE ÇAN
7 DOĞUKAN DEMİRCİ 7 ECEM NUR YALÇIN
8 ÖMER CAN GÜNEŞ 8 KEREM BULDUR
9 BÜŞRA COŞKUN 9 ALKIM ÇAĞLAR
10 BÜŞRA ÖKSÜZ 10 AYŞE DİLA CEYLAN
11 KAAN ÖZTÜRK 11 ÖZGÜR YÜCESOY
12 EREN YAPRAK 12 İSMET ERKİN DURAN
13 ATA KOÇ 13 ALİ EFE GÜRGEN
14 YİĞİT BARAN YILDIRIM 14 NİSA NUR ÖNDER
15 KEMALETTİN AKDAĞ 15 AYPERİ YURTTUTAN
16 ONUR EFE ALTAŞ    
17 ELİF NAZ CANDAR    
18 ZAHİT SİZCAN    
19 DEFNE ELİF PAKER    

 

 

YEDEK   YEDEK
1 ECE SEÇER 1 YİĞİT BAŞER
     

 

 

2009 YARIM GÜN 2009 TAMGÜN
1 MEDİNE GÜL ŞAHİN 1 TAYLAN EGE EŞ
2 ELİF AKPINAR 2 MEHMET SADİ ALKAN
3 EGE YALÇIN 3 ELİF HAKTANIR
4 PINAR KARADOĞAN 4 EGE ÇAĞAN KARAPINAR
5 KAAN YİĞİT 5 EMİRHAN UÇAR
6 ALİ ARDA ÇİMEN CAN 6 ELİF DUMAN
7 AYKUT SEMİZ 7 MELİS YÜKSELEN
8 AHMET EMRE KOÇ 8 ELİF TUIĞÇE GÜLÖKSÜZ
9 BEREN KARASÜLEYMAN 9 AHMET YAĞIZ SEVİLEN
10 ALİ ATEŞ KOÇ 10 ADA SÖNMEZ
11 ELFİN EZEL KUTLU 11 DENİZ AYTAŞ
12 ZEYNEP ELFİN KOÇAK 12 TUNÇ BEDEL
13 RANA ARBAŞ 13 ELİF ECE ERYOLDAŞ
14 ELİF AKDAĞ 14 DORUK BAYRAM
15 NAZ MİREN ÖZÇELİK 15 NİSA ELA GANİ
16 BERKE KAAN ÇAKMAK 16 EYLÜL HANCI
17 UFUK EGE DURLANIK 17 ÇINAR ASRIN GÜL
18 İSMAİL EFE KOÇ 18 DEFNE BETÜL
19 BATU SALTUK 19 HAZAN GÖKSOY
20 KEREM DENİZ 20 ADA TEKİN
       
  YEDEK   YEDEK
1 DENİZ KILIÇ 1 ERDEM UTKU TUNÇER
       
       
       
       
2010 YARIM GÜN 2010 TAMGÜN
1 GÖZDE ALDEMİR 1 ÖYKÜ SOFUOĞLU
2 BAHAR YEŞİLBAŞ 2 YAŞAR EFE YEŞİL
3 ANIL TAN AYDIN 3 ZEYNEP LARA YILMAZ
4 AYFER ECRİN ÇANKARA 4 ŞİRİN KUZUCU
5 ZEYNEP BEŞİNCİ 5 MERVE GÜLSÜM
6 KUZEY ŞAPÇI 6 MEHMET ALPER CEBECİ
7 ÇINAR ERÖKSÜZ 7 DOĞA KARSAVURANOĞLU
8 YAĞIZ BUYRUKBİLEN 8 DEHA KARSAVURANOĞLU
9 YAĞMUR KILIÇ 9 ARDA YAĞIZ MERAL
10 ESLEN BURAK UYTUN 10 NEDİME HİLAL UYMAZ
11 BURAK OTUZ 11 MEHMET EFE YILDIRIM
12 MUHAMMET MUSTAFA KOÇAK 12 ARAS ÖZTÜRK
13 RÜYA GÖKKIYASLI 13 MEHMET EKİNCİ
14 DEFNE ÖZATA 14 ENSAR METE YİĞİT
15 YAĞMUR YURDAKUL 15 ADA DEMİR
16 EMRE BERKAY DAĞCI 16 CEYLİN EDA KARAHAN
17 NEHİR GÜLDEMİR 17 EREN ÜNAL
18 NEHİR ÖZGENÇ 18 NEHİR ASYA DÜLGE
19 SIDIKA BERRA ACET 19 İLYAS KAAN MUTLU
20 ZEYNEP DİCLE ÖZCANLI 20 HAYDAR GİRAY KAPLAN
21 AHMET EREN KÜPELİ 21 CAN KARA
22 ALİ ÖZGÜR ÖZMEN 22 NEVAL DURUBİLEN
23 ANIL TEKOK 23 EMİNE ALARA GİDER
24 DEFNE ELGİN ÖZCAN 24 ALYA YILDIRIM
25 TUĞRA TURHANOĞLU 25 BORA ŞAHİN
26  DOĞA CEREN BEKTAŞ 26 YAMAN ULAŞ
27 TUNA ŞAFAK 27 ENVER YAĞIZ ERGÜDER
28 KUZEY ÜNAL 28 ADA PEKEL
29 HAZAL ÖZDEMİR KAMER 29 EMRAH EGE ÇİÇEK
    30 NEHR NAZ ESHAK
    31 ÖZGÜR ŞAHİN
    32 ŞEBNEM ŞENGÜL
    33 EMİR ÖZTÜRK
    34 AYŞE ÇİMENCİ
    35 ÖMER KAYRA ODACI
    36 BİLAL GÜNEY ESER
    37 EGE YENİCELİK
    38 DENİZ POYRAZ İLİK
    39 ÇINAR AYTEMİZ
    40 EGE ÜNSAL
    41 URAL KUZTAŞ
    42 METE TAŞDEMİR
    43 EMİR ÖZSOYLU
    44 ÇAĞAN UNAT
    45 AYTUĞ KILIÇ
       
  YEDEK   YEDEK
1 EFE DÖLEN 1 BİLGİN ALPHAN TÜRKER