Öğretmenlerimiz Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz

 

Öðretmenlerimiz 

0 0 Öðretmenlerimiz

11 A Sınıfı

Sibel Ç. ÇAKMAK

Görme Eng. Sınıf Öğrt.

11 B Sınıfı

Özlem BULUT

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

11 C Sınıfı

Dilek ÖZDEMİR

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

11 D Sınıfı

Mustafa SÖYLEMEZ

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

 

 0

   

 

 

 

 

 

 

 

1 E Sınıfı

 

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

1 F Sınıfı

 

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

1 G Sınıfı

 

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

1 H Sınıfı

 

 

 

 

 

   

1 I Sınıfı

 

 1 J Sınıfı

 

 

 
0   Öğretmenlerimiz 0

12 A Sınıfı

Hülya ŞAHİN ÇAPAR

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

 

12 C Sınıfı

H. Hande SEYFELİ

Sınıf Öğretmeni

12 D Sınıfı

İlknur KARAMAN

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

  0

 

     
12 E Sınıfı

 

Nergiz KÜÇÜKYILDIRIM

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

     
0  0 0  0

9 C Sınıfı

Yasemin IŞIK

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

9 B Sınıfı

Emine GÜÇLÜER

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

9 D Sınıfı

Gönül OĞUZ

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

9 A Sınıfı

Nurhan DEVRİM

Sınıf Öğretmeni

0

     
9 E Sınıfı

Özlem ARIKAN

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

3 F Sınıfı

 

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

3 G Sınıfı

 

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

4 A Sınıfı

 

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

 0 Öğretmenlerimiz 0 0
10 D Sınıfı

Nejdet ŞARLAYAN

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

10 A Sınıfı

Aysun ÇETİN

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

11 F Sınıfı

Mehtap C. BAŞAR

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

11 K  Sınıfı

Hasan AYKUT

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

0   0 Öğretmenlerimiz
10 B Sınıfı

Hilal UMUTLU

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

  10 F Sınıfı Sınıfı

Kemal S. KABALI

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

12 B

Derya SARAÇOĞLU

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

0  0  0  

 11 H Sınıfı

Nuray Can ÇALIK

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

11 L Sınıfı

Tolga CESUR

Zihinsel Eng. Sınıf Öğrt.

 

 
 Öğretmenlerimiz  Öğretmenlerimiz  Öğretmenlerimiz  cem

Abdurrahman GENÇ

Ahşap Teknolojisi

Atl. Şefi

Ali AYDINLI

Bilişim Teknolojileri

Rehber Öğretmeni

Ayla YILMAZ

Seramik ve Cam Tekn.

Atl. Şefi

 Cem METİN

Müzik

   Öğretmenlerimiz  Öğretmenlerimiz  0

 

Dilek AYDINLI

Beden Eğitimi

Diren GÜVENDİK

Müzik

Fatime EKİZOĞLU

Tekstil Teknolojisi

Atl. Şefi

 0  0    

Gülçin AÇIKGÜL

El Sanatları Teknolojisi

Atl. Şefi - Uzman Öğrt.

Günay COŞKUN

Tekstil Teknolojisi

 

 

0

0

0

 

0

İsmail KISAAĞA

Resim

Uzman Öğrt.

Mehmet EKİNCİ

Matbaa

Atl. Şefi

 Menekşe Gülbin TUNA

Resim

Meryem ALTUNKAYA

Rehber Öğretmen

Uzman Öğrt.

 0  0  0  0

Mevlüt Cihan BİRCAN

Ahşap Teknolojisi

Uzman Öğrt.

Murat KANAT

Beden Eğitimi

 Neşe YAZGAN

Tekstil Teknolojisi

 Nilgün KAVRUK

Tekstil Teknolojisi

 0  0

0   0

Önder ÇEKİÇ

Rehber Öğretmen

Uzman Öğrt.

Seher DİNARCAN

Güzellik ve Saç Bak. Hiz.

Selma ÇETİN

El Sanatları Teknolojisi 

Senem ASLAN

Gıda Teknolojisi

 0  0  0  

Simay ORAL

El Sanatları Teknolojisi

Sümeyra S. DOĞAN

El Sanatları Teknolojisi

Şükran YAMAN

El Sanatları Teknolojisi

 

Rehber Öğretmen

       
 0  0    0

 Arif ÇINAR

 Yardımcı Hizmetler

 Ekrem BAŞTÜRK

 Şoför

 

 Hemşire

 İdris AÇIKGÜL

 VHKİ

0 0

 

 İsmail KUNT

 Yardımcı Hizmetler

 Neslihan ÇENGEL

 VHKİ

   
       
 Yayın:04.03.2013 - Güncelleme:09.10.2014 - 13:59