SBS listesi 2011-2012 SBS Yerleştirme Listesi

2011-2012 SBS Yerleştirme Listesi

VALİ   HÜSNÜ TUĞLU ORTAOKULU
2011/2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUCU
1 BİLGE   NUR ÖZDEMİR Yusuf   Ziya Öner Fen Lisesi
2 YULIA   TOPOEVA Antalya   Anadolu Lisesi
3 ÖZGE   MUTLU DURAK Adem-Tolunay   Anadolu Lisesi
4 ALPER   ÇALGÜNERİ Metin-Nuran   Çakallıklı Anadolu Lisesi
5 İREM   ATÇI Metin-Nuran   Çakallıklı Anadolu Lisesi
6 İREM   EKİN Metin-Nuran   Çakallıklı Anadolu Lisesi
7 BERNA   UÇBAĞLAR Metin-Nuran   Çakallıklı Anadolu Lisesi
8 DİLAN   ÜÇGÜL Metin-Nuran   Çakallıklı Anadolu Lisesi
9 BETÜL   ÇELİK Aldemir-   Atilla Konuk Anadolu Lisesi
10 ARDA   BARKIN BAYOĞLU Aldemir-   Atilla Konuk Anadolu Lisesi
11 ŞULE   NUR ŞEN Aldemir-   Atilla Konuk Anadolu Lisesi
12 BARAN   ERDÖLEK Akhisar   Anadolu Öğretmen Lisesi
13 OSMAN   SELİM SEYHAN Levent   Aydın Anadolu Lisesi
14 FATMA   NUR KARALAR Antalya   Lisesi
15 FEYZA   GÖÇMEZ Muratpaşa   Türk Telekom Anadolu Lisesi
16 TAYYAR   İLKE HAMURSUZ Antalya   Lisesi
17 ALP   BİCAN Ünal   Aysal Anadolu Öğretmen Lisesi
18 ELİFSU   ŞADAN Antalya   Lisesi
19 ABDİ   FERHAT ÖZER Gazi   Anadolu Lisesi
20 ORKUN   KABALCI Gazi   Anadolu Lisesi
21 ATİLLA   CIKCIK Nevzat   Saygan-Levent Saygan Anadolu Lisesi
22 DUYGU   HERÇİCEK Gazi   Anadolu Lisesi
23 ÖZDEN   YETİK Nevzat   Saygan-Levent Saygan Anadolu Lisesi
24 ELİF   DEMİRCİ Atatürk   Anadolu Lisesi
25 DORUK   ŞAHİN Nevzat   Saygan-Levent Saygan Anadolu Lisesi
26 MERVE   YERSEL Döşemealtı   Anadolu Sağlık Meslek Lisesi HEMŞİRELİK
27 DENİZ   YILDIRIM Gazi   Anadolu Lisesi
28 SILA   ŞEKERLİ Gazi   Anadolu Lisesi
29 FULYA   ECE SEPET Gazi   Anadolu Lisesi
30 BERFU   CANOĞULLARI Gazi   Anadolu Lisesi
31 YÜKSEL   AYVACI Karatay   Anadolu Lisesi
32 MUSTAFA   CAN VURAL Kepez   Anadolu Lisesi
33 HASAN   ÖZKAN ULUĞ Güzeloluk   Anadolu Lisesi
34 MELİS   DERYA YILMAZ Kepez   Anadolu Lisesi
35 UMUT   GANİOĞLU Gökçeada   Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi
36 SILA   BONCUKLU Karatay   Anadolu Lisesi
37 PINAR   ŞAHİN Karatay   Anadolu Lisesi
38 MEHMET   CAN BAŞER Serik   Anadolu Lisesi
39 ANGELINA   TITOVA Karatay   Anadolu Lisesi
40 EMİR   HASAROV Karatay   Anadolu Lisesi
41 AYŞE   DİNÇER Güzeloluk   Anadolu Lisesi
42 DİLARA   ASLAN Atatürk   Anadolu Lisesi
43 SENA   CANBOLAT Kemer   Anadolu Lisesi
44 BUKET   KELEMCİ Kemer   Anadolu Lisesi
45 MELTEM   ŞANAL Alanya   Lisesi
46 ÖZGE   AKÇAY Cumhuriyet   Anadolu Lisesi
47 YAĞIZ   ERAY RÜZGAR Yalvaç   Atatürk Anadolu Lisesi
48 ŞEFİK   ACAR Demre   Anadolu Lisesi
49 BERKAN   BOYSAN ÖZEL   AKEV LİSESİ
50 BERKAY   BEĞBURS Antalya   Ticaret Borsası Ticaret Meslek Lisesi BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
51 KATYA   SELİN AYGÜN Antalya   Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇOCUK GELİŞİMİ
52 ŞULE   CERBEN Nazime   Baki Saatçioğlu Ticaret Meslek Lisesi ADALET 
53 ALEYNA   ÖZCAN Antalya   Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇOCUK GELİŞİMİ
54 DOĞAN   CAN YOKUŞ Fettah   Tamince Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi DENİZCİLİK
55 DAVUT   LEON GÜL Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi KONAKLAMA
56 MERVE   GÜLSÜM ERDOĞAN Antalya   Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇOCUK GELİŞİMİ
57 BERFİN   GÜRER Antalya   Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇOCUK GELİŞİMİ
58 SILA   HERÇİÇEK Antalya   Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇOCUK GELİŞİMİ
59 ÖYKÜ   BİLGE KAÇAN Antalya   Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇOCUK GELİŞİMİ
60 BARTU   CAN EMRE Antalya   Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MOTORLU ARAÇLAR
61 MEHMET   ALİ BARUT Atatürk   Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
62 AHMET   ÖZER Otelcilik   ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ
63 EMRE   GÜL Antalya   Ticaret Borsası Ticaret Meslek Lisesi MUHASEBE
64 HALE   TUFAN Antalya   Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi GRAFİK VE FOTOGRAF
65 GÜL   SARI Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi KONAKLAMA
66 MEHMET   RUHİ SELAMETOĞLU Antalya   Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ENDÜSTRİYEL OTOMASYON
67 AZE   ESRA AÇIKGÖZ Hüsniye   Özdilek Ticaret Meslek Lisesi RADYO TELEVİZYON
68 İLAYDA   ÇAKIRTÜRK Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi KONAKLAMA
69 MEHMET   KARIŞIK Hüsniye   Özdilek Ticaret Meslek Lisesi GAZETECİLİK
70 SALİH   ZANA ÖZCAN Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
71 GAMZENUR   ERSOY Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi KONAKLAMA
72 BARAN   EZDİ Antalya   Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ENDÜSTRİYEL OTOMASYON
73 İLAYDA   ŞAHİN Çankaya   Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
74 ALEYNA   CEBECİ Otelcilik   ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK 
75 MERYEM   KEL İsmet   İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi GRAFİK VE FOTOĞRAF
76 BULUT   TAŞCI Antalya   Organize Sanayi Bölgesi Teknik ve Endüstri Meslek L
77 MURAT   KILINÇ Antalya   Organize Sanayi Bölgesi Teknik ve Endüstri Meslek L
78 KEZİBAN   CANSU ÇETİN Antalya   Organize Sanayi Bölgesi Teknik ve Endüstri Meslek L
79 AHMET   CAN YARDIMCI Kemer   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi KONAKLAMA
80 ESMA   ÖZ Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
81 İSMAİL   KAĞAN ÖZDOĞAN İsmet   İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi KONAKLAMA
82 SAID   İBRAHİM Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
83 ŞEYMA   GÜL CAN Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
84 ALİ   OSMAN HARMAN Kemer   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi KONAKLAMA
85 MERT   ŞİŞLİ Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
86 MERTCAN   ÇELEBİ Serik   IMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
87 HATİCE   HAKAN Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
88 HALİL   KARABAŞ Tez-Tur   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
89 ÖMER   CAN KÜSKEN Yeşilbayır   İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK
90 MERT   EVLİCE Kemer   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
91 RABİA   KEMANELER Serik   IMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK
92 MELİS   BAĞRIYANIK Kemer   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
93 ERSEL   KUTBAY Kemer   Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YİYECEK İÇECEK
94 KEMAL   KESKİN Barboros   Hayrettin Anadolu İmam Hatip Lisesi
95 BEYZA   HASÇELİK Alanya   Ümit Altay Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi EĞLENCE HİZMETLERİ
96 AYHAN   CAN METİN Alanya   Ümit Altay Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi YİYECEK İÇECEK
97 UYGAR   IŞIKSAL Kız   Teknik ve Meslek Lisesi EĞLENCE HİZMETLERİ
98 DOĞA ÇOBANOĞLU GÜZEL SANATLAR   ANADOLU LİSESİ
99 SU AKSAKAL GÜZEL SANATLAR   ANADOLU LİSESİ
100 ÖZGE KURTULMUŞ GÜZEL SANATLAR   ANADOLU LİSESİ
101 ASLI ÖZKAN GÜZEL SANATLAR   ANADOLU LİSESİ
 Yayın:14.01.2013 - Güncelleme:23.01.2014 - 18:53