Gurur Tablomuz SBS 2012

SBS 2012

2012 SBS Gurur Tablomuz

2012 SBS  Yerleştirme Sonuçları

Sıra No: Öğrencinin Adı Soyadı Kazandığı Okul
1. ÇAĞLAYAN DENİZ ORAL Artvin Fen Lisesi
2. BÜŞRA NUR GENÇ Artvin Fen Lisesi
3. ZELAL TUBA KÖŞKER Ankara Hasan Ali Yücel A. Öğretmen Lisesi
4. EBUBEKİR SIDDIK DEMİR Artvin Fen Lisesi
5. İREM KELEŞ Artvin Fen Lisesi
6. MERTCAN MERT Artvin Fen Lisesi
7. BERKAY BEYAZKAYA Artvin Fen Lisesi
8. EMİNE ELVAN DALKILIÇ Artvin Fen Lisesi
9. ZEYCAN SEVCAN YILMAZ Artvin Fen Lisesi
10. ERAY AKDENİZ Artvin Fen Lisesi
11. MERT BAHADIR KARTAL Artvin Fen Lisesi
12. TUTKU NAZ GÜMÜŞ Artvin Anadolu Öğretmen Lisesi
13. İLTERİS TAŞKOLU Kars Fen Lisesi
14. AYLİN KAN Artvin Anadolu  Lisesi
15. DENİZ CANSU TURAN Artvin Anadolu  Lisesi
16. İREM SU VARAN Artvin Anadolu Öğretmen Lisesi
17. ATAKAN DOĞAN Artvin Anadolu Öğretmen Lisesi
18. AHMET DOĞUKAN TAŞKIN Artvin Anadolu  Lisesi
19. CANSU AKAD Artvin Anadolu Öğretmen Lisesi
20. İSMAİL KURT Artvin Anadolu  Lisesi
21. TURGAY DEMİRCİ Artvin Anadolu Öğretmen Lisesi
22. HİLAL DURAN Artvin Anadolu  Lisesi
23. CANSU YILDIRIM Artvin Anadolu  Lisesi
24. SİBEL GÜNGÖR Artvin Anadolu  Lisesi
25. ÖMER FARUK AVCI Artvin Anadolu  Lisesi
26. HATİCE NUR TAŞKIN Artvin A. Sağlık Meslek Lisesi ( Hemşirelik)
27. GÖRKEM GENÇ Artvin Anadolu  Lisesi
28. ÖNDER BEYAZ Artvin Anadolu  Lisesi
29. MUSTAFA YAVUZDEMİR Artvin Anadolu  Lisesi
30. SELİN YÜKSEL Artvin Anadolu  Lisesi
31. GÜL ŞEYMA KAPLAN Artvin Anadolu  Lisesi
32. MELİKE DEMİR Artvin Anadolu  Lisesi
33. MUHARREM ENES YİĞİT Artvin A. Sağlık Meslek Lisesi (Acil Sağl.Ac.Tıp T.)
34. YILDIRAY YÜCEL Oltu Anadolu  Lisesi
35. MEHMET ALİ AKDENİZ Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
36. MEHTAP USTA Artvin A. Sağlık Meslek Lisesi (Acil Sağl.Ac.Tıp T.)
37. EMİNE ÇAKIR Trabzon Gülbahar Hatun Anadolu İmam Hatip Lisesi
38. HAZAL ŞAHİNBAŞ Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
39. BATUHAN GÜLENÇ Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
40. CANAN TURAN Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
41. İREM GÜLENÇ Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
42. TOLUNAY BÜLBÜL Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
43. KADER USTAEL Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
44. SERHAT TARIM Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
45. KÜBRA KILIÇ Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
46. AHMET ERGÜL Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi
47. MUHAMMET TALHA TAŞKIN Kazım Karabekir Anadolu Lisesi
48. ÇAYAN ZEYTİNCİ Artvin A. Kız Teknik Meslek Lis.(Bilişim T.)
49. BURCU ŞİMŞEK Artvin A. Kız Teknik Meslek Lis.(Bilişim T.)
50. BERKAN TORUN Artvin A. Teknik Endüstri Meslek L.(Bilişim T.)
51. ÖMER ERGÜL Artvin A. Teknik Endüstri Meslek L.(Bilişim T.)
52. DERYA DEMİRCİ Artvin A. Kız Teknik Meslek Lis.(Bilişim T.)
53. MUHAMMET YİLMAZ Artvin A. Ticaret Meslek Lisesi (Bilişim T.)
54. TÜRKAN YAVUZDEMİR Artvin A. Ticaret Meslek Lisesi (Muhasebe, Finans)
55. GİZEM SARAÇ Artvin A. Teknik Endüstri Meslek L.(Bilişim T.)
56. GAMZE DEMİRCİ Artvin A. Ticaret Meslek Lisesi (Muhasebe, Finans)
57. SEMRA YİĞİT Artvin A. Ticaret Meslek Lisesi (Muhasebe, Finans)

 

 

 Öğrenci Sayısı       :77 Kişi

 SBS Ortalama        :356,3 Puan

 Yerleştirme Oranı   : %74

 

 Yayın:07.12.2012 - Güncelleme:07.12.2012 - 02:48