T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
BİLECİK - OSMANELİ - Osmaneli İlkokulu

Haberler

Okul Meclis Başkanı Belli Oldu!

Okulumuzda 24/10/2014 tarihinde okulumuzun Öğrenci Meclis Başkanlığı için seçim gerçekleştirildi. Mete AKAGÜNDÜZ, Buğra Tuna KAYA, Nehir ZENGİN ve Melisa UYSAL başkanlık için yarıştılar. Seçimlerin sonucunda 258 oy alarak Mete AKAGÜNDÜZ meclis başkanı oldu. Kendisini tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz. Diğer başkan adaylarımıza  başkanlık seçimlerinde tekrar aday olmalarını bekliyoruz. Bütün adaylarımıza seçimlere katılarak demokrasinin gereklerini yerine getirdiklerinden dolayı teşekkür ederiz.


***

Okulumuzda 24/10/2014 tarihinde okulumuzun Öğrenci Meclis Başkanlığı için seçim gerçekleştirildi. Mete AKAGÜNDÜZ, Buğra Tuna KAYA, Nehir ZENGİN ve Melisa UYSAL başkanlık için yarıştılar. Seçimlerin sonucunda 258 oy alarak Mete AKAGÜNDÜZ meclis başkanı oldu. Kendisini tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz. Diğer başkan adaylarımıza  başkanlık seçimlerinde tekrar aday olmalarını bekliyoruz. Bütün adaylarımıza seçimlere katılarak demokrasi***

Kamil Öğretmenimiz, okulumuzdaki görevinden ayrıldı!

Okulumuzun 3/C Sınıf Öğretmeni Kamil KIVIRCIK, Bilecik Ertuğrulgazi İlkokulu´na atandı. Eğitim ve öğretim faaliyetlerinde yaptığı çalışmalarla örnek olan öğretmenimize yeni görevinde başarılar dileriz. Öğrencilerimizin folklor, spor ve bilgi yarışmalarında katılımlarını artırmak için 2 yıl boyunca okulumuzda gayret gösterdi. Emeklerinizi unutmayacağız değerli öğretmenimiz. 

Okulumuza öğretmenimizin yerine Osmangazi İlkokulu Öğretmeni Hacer EMRAK MUT atandı. Daha önce 1 yıl hizmeti bulunan öğretmenimize okulumuza hoş geldiniz! der ve mesleğinde başarılar dileriz.


***

Okulumuzun 3/C Sınıf Öğretmeni Kamil KIVIRCIK, Bilecik Ertuğrulgazi İlkokulu´na atandı. Eğitim ve öğretim faaliyetlerinde yaptığı çalışmalarla örnek olan öğretmenimize yeni görevinde başarılar dileriz. Öğrencilerimizin folklor, spor ve bilgi yarışmalarında katılımlarını artırmak için 2 yıl boyunca okulumuzda gayret gösterdi. Emeklerinizi unutmayacağız değerli öğretmenimiz. 

Okulumuza öğretmenimizin yerine Osmangazi İlkokulu Öğretmeni Hacer EMRAK MUT atandı. Daha &ou***

Okulumuzun 1. Sınıf Kayıtları Devam Ediyor!

2014-2015 Öğretim yılı 1. sınıf kayıtları yapılmaya devam ediyor. Otomatik olarak okulumuza öğrencilerimiz kayıt edilmektedir. Ancak öğretmenlerimizin dosyalarında bulunması gereken öğrenci özel evrakları hazırlayarak okul idaresine teslim etmeleri uygun olacaktır.1. sınıflarımız 8 Eylül 2014 Pazartesi günü okula alışma amaçlı erken başlayacaklardır. 

 


***

2014-2015 Öğretim yılı 1. sınıf kayıtları yapılmaya devam ediyor. Otomatik olarak okulumuza öğrencilerimiz kay***

Yaz Dönemi Okulumuzda Yapılan Çalışmalar

Okulumuzda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün boya malzemesi temini ve Osmaneli Belediyesi´nce de boyatılması sağlandı. Boyacı İsmail GÜNAY dış cepheyi 10 günde boyadı. Kendisine teşekkür ederiz. Yaz Döneminde Okul Aile Birliğinin yaptığı çalışmalar aşağıda sıralanmıştır.


***

Okulumuzda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün boya malzemesi temini ve Osmaneli Belediyesi´nce de boyatılması sağlandı. Boyacı İsmail GÜNAY dış cepheyi 10 günde boyadı. Kend***

Enver İNAM Emeki Oldu!

Okulumuza eğitim anlayışı, tecrübeleri ve el becerileriyle katkıda bulunan değerli öğretmenimizi emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar diyoruz. Okulumuzda bütün çalışmaları görüş ve önerileri ile katılan öğretmenimizi çok arayacağız. Okulda bütünleştirici tutumu, huzur ve verimli çalışma ortamının oluşmasında büyük emekleri oldu. Meslektaşlarına eğitim ortamında tutum ve davranışlarında tavsiyelerde bulundu. Kendini gerektiğinde öz eleştiride bulundu ve açık sözlü oldu. Ailesiyle daha çok vakit geçirmek için emekliliğe ayrıldı. Dileğimiz okul olarak emekliliğinde uzun ömür ve huzurlu olmasını istiyoruz. Teşekkürler her şey için değerli öğretmenimiz......


***

Okulumuza eğitim anlayışı, tecrübeleri ve el becerileriyle katkıda bulunan değerli öğretmenimizi emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar diyoruz. Okulumuzda bütün çalışmaları görüş ve önerileri ile katılan öğretmenimizi çok arayacağız. Okulda bütünleştirici tutumu, huzur ve verimli çalışma ortamının oluşmasında büyük emekleri oldu. Meslektaşlarına eğitim ortamında tutum ve davranışlarında tavsiyelerde bulundu. Kendini gerektiğinde öz eleştiride bulundu ve***

Tüm Haberler

Duyurular

ÖĞRENCİLERİMİZE ÖNERİLER! - 02.07.2014
Okul Aile Birliği Toplantısı - 20.01.2014
ÖĞRETMENLERİMİZİN HAFTALIK GÖRÜŞME SAATLERİ - 30.12.2013
Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı - 11.10.2013
Okulumuzda Öğrenci Kıyafeti Tek Tip oldu - 25.09.2013
Avrupa Dil sertifika programları - 26.07.2013
Okulumuza 1. sınıf kayıtlarında istenecek belgeler - 25.06.2013
Seçmeli Derslerin Belirlenmesi - 25.06.2013
Okul Bahçemizi Koruyalım - 03.04.2013
Tüm Duyurular