Duyurular ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

BURSA YILDIRIM TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ 
2013 YILI ÜNİVERSİTE YERLEŞİM SONUÇLARI
SIRA Adı Soyadı Program Adı  (LİSANS PROGRAMLARI) Puan Türü Puanı
1 ABDULHALUK DENİZ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Tıp Fakültesi MF-3 47364883
2 KÜBRA CEYHAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi TM-2 42637122
3 GÖKHAN YAZICI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği MF-4 43386516
4 OĞUZ ÖZKESKİN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Teknoloji Fakültesi/Makine Mühendisliği MF-4 29640560
5 CANAN AVCİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Eğitim Fakültesi/Türkçe Öğretmenliği TS-2 44196831
6 MEHMET GENÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği MF-4 28610739
7 ENES ALTUN ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Fizik Mühendisliği MF-4 26375026
8 KADER GÜRSOY İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği MF-4 30696313
9 YAVUZ ÖZYÜREK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Sağlık İdaresi TM-1 36728670
10 DUHAN DEVECİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat TM-1 36604675
11 BÜŞRA KAYA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilgiler Öğretmenliği TS-1 38632655
12 HİLAL KOÇAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilgiler Öğretmenliği TS-1 38596160
13 EYÜP EMRE KARAKURT EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilgiler Öğretmenliği TS-1 38419646
14 RAMAZAN CELEP SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği MF-4 27328157
15 HANİFİ ALPTEKİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Tarih TS-2 37393453
16 ÖZLEM YILMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik MF-3 33647170
17 ZEYNEP YILMAZ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı TS-2 36829848
18 ZEYNEP ŞİŞMAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji TM-3 34690218
19 İSLAM BAYAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Fen ve Edebiyat Fakültesi/Coğrafya (İÖ) TS-1 34659686
20 ENES ALPSOY BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) TS-2 34493812
21 YEŞİM YILDIZ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği TM-2 34087222
22 FERHAT FIRATLI CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) TS-2 34041047
23 YASEMİN YETEK ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı TS-2 33640129
24 VOLKAN DÜZENLİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Edebiyat Fakültesi/Tarih TS-2 33328399
25 MEHMET ALPTEKİN MERSİN ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Tarih (İÖ) TS-2 32555092
26 BETÜL ÇALIŞKAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Ebelik MF-3 28156373
27 ÖMER ASLAN ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği TM-2 27967340
28 KÜBRA DESTİ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Ahmetli Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı YGS-4 27769917
29 TAYYİBE GÜZEL EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği MF-2 27636592
30 CANAN AKŞAHİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği MF-2 26161418
31 EMRE BİRİCİK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Orman Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı MF-4 24023055
32 GURBET DİNÇ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Necatibey Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği MF-2 23998493
33 MUHAMMET BİNİCİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği MF-2 23682176
34 OĞUZHAN AYHAN HİTİT ÜNİVERSİTESİ (ÇORUM)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Arkeoloji TM-3 23665142
35 AYŞEGÜL ÇİFTCİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ) TM-1 23506111
           
SIRA Adı Soyadı Program Adı  (ÖNLİSANS PROGRAMLARI) Puan Türü puanı
1 UĞUR ÖZÇELİK NİĞDE ÜNİVERSİTESİ/Ulukışla Meslek Yüksekokulu/Çevre Temizliği ve Denetimi YGS-5 21579447
2 ÖMER POLAT AKSARAY ÜNİVERSİTESİ/Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu/Yerel Yönetimler (İÖ) YGS-4 21487156
3 MESUT KAYA ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ/Arhavi Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (İÖ) YGS-4 21202906
4 ABDULLAH KILIÇ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Tosya Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret YGS-6 20682345
5 ORHAN ELİVEREN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Bolvadin Meslek Yüksekokulu/İnşaat Teknolojisi YGS-1 18743662
6 MELİKE TURUNÇ BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ/Gölpazarı Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları YGS-6 17657696
7 AHMET TÜRELİ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Muratlı Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi YGS-6 21809304
8 EMİNE YAMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/Eskişehir Sağlık Yüksekokulu/Ebelik YGS-2 35091297
 Yayın:01.08.2013 - Güncelleme:30.10.2014 - 15:06