Okulumuz 2012 Yerleştirme Sonuçları

2012 Yerleştirme Sonuçları

BURSA ALİ OSMAN SÖNMEZ FEN LİSESİ 2012 LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

SIRA
NO
ADI SOYADI YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE YERLEŞTİĞİ FAKÜLTE
1 EMİNE BÜŞRA ATA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İNG)
2 ONUR AÇIŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(TAM BURSLU)
3 AYÇA BEZİT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ(İNG)
4 YUNUS ERDEM ARAS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH(TAM BURSLU)
5 MUSTAFA CEM BÜLBÜL KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(TAM BURSLU)
6 ÖZGÜR ERDEM HACETTEPE ÜN. TIP FAKÜLTESİ(ING)
7 İREM BÜŞRA ÇİFTÇİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
8 YİĞİTCAN KARADENİZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH(TAM BURSLU)
9 ABDULKERİM ÇEKİNMEZ ORTADOĞU TEKNİK ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
10 GÖKBERK ERÜST BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
11 EMİR ÇAĞRI KİRAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
12 SEHA YİĞİT GÜRYOL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
13 ORHAN GÜLER ORTADOĞU TEKNİK ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
14 İREM ZÖĞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
15 EYÜP ORHUN GÜN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
16 B.SERDAL CAN KOYAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
17 BURÇİN ATALAY ORTADOĞU TEKNİK ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
18 SALİH AKBULUT ORTADOĞU TEKNİK ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
19 ABDULLAH PAKSOY MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İNG)
20 VEYSEL KARAN KOÇDEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İNG)
21 CANDAN DİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
22 NİLAY GÜLŞEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
23 TUĞÇE MUTLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
24 FERHAT KAÇAR İSTANBUL TEKNİK ÜN. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
25 EZGİ TOPALOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
26 SERCAN AĞAÇDOĞRAYAN İSTANBUL TEKNİK ÜN. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
27 GİZEM GEDİKOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
28 GÜLŞAH BAŞ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
29 ÖZGE NUR DAĞCIOĞLU ORTADOĞU TEKNİK ÜN. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
30 İREM YILDIZ DOKUZ EYLÜL ÜN. TIP FAKÜLTESİ
31 SELİN YAVUZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
32 SAMET KAYA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
33 ŞERİFE TÜRKOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜN. TIP FAKÜLTESİ
34 MAHMUT ŞİMŞEK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
35 AHYED AHMET ÇAĞDAŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
36 ÖZLEM ALTINBAŞ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
37 KAĞAN CENAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
(TAM BURSLU)
38 EMİNENUR SABUNCU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
39 TUBA AYDOĞAN YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
40 OSMAN TECİR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
41 PELİN CİHAN 18 MART ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
42 EGE İLERİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
43 GİZEMNAZ KAHRAMAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
44 SEDANUR YALÇIN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
45 HAKKI MERT KEKLİK EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
46 GİZEM SEHER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
47 ANIL GÜDÜCÜ İSTANBUL TEKNİK ÜN. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
48 CİHAT YİĞİTOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜN. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
49 ŞEFİKA ÖZEL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
50 FATMANUR ONARIR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
51 İZZET TEZEL YILDIZ TEKNİK ÜN. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
52 FURKAN TÜZEMEN İSTANBUL TEKNİK ÜN. MİMARLIK
53 METEHAN PARILTI ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
54 UĞUR HAYDAR PEKASLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
55 SÜLEYMAN CİNPOLAT İSTANBUL TEKNİK ÜN. METALURJİ VE MALZEME MÜH.(ING)
 Yayın:26.11.2012 - Güncelleme:26.11.2012 - 21:40 - İlgili Birim : Bursa Ali Osman Sönmez Fen Lisesi - İlgili Birim Telefonu : 2242622401