T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
ERZURUM - YAKUTİYE - Erzurum Özel Eğitim Meslek Lisesi

Haberler

CUMHURİYETİN 91.YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

Cumhuriyetin 91. yıl dönümü münasebetiyle okulumuzda işitme engelli öğrencilerimizin işaret diliyle; şiir ve günün anlam ve önemi anlatıldı.


***

Cumhuriyetin 91. yıl dönümü münasebetiyle okulumuzda işitme engelli öğrencilerimizin işaret diliyle; şiir ve günün anlam ve önemi anlatıldı.

***

Okulumuzda Seçim Birliktelik Getirdi

Okul temsilciliği seçiminde heyecan tavan yaptı. 5 adayın yarıştığı seçim sonucunda okulumuz öğrencilerinden Murat Dumanoğlu toplam oyların %51 rini alarak okul temsilcisi olarak seçilmiştir.Okul öğretmenleri ve idarecileri öğrenciye başarılar diler. 


***

Okul temsilciliği seçiminde heyecan tavan yaptı. 5 adayın yarıştığı seçim sonucunda okulumuz öğrencilerinden Murat Dumanoğlu toplam oyların %51 rini alarak okul temsilcisi olarak seçilmiştir.Okul öğretmenler***

Öğrencilerimiz Kendi Dolaplarını Kendileri İmal Ettiler

Mobilya dekorasyon bölümünde okuyan öğrencilerimiz temrinlik malzemeleriyle kendi elbise dolaplarını imal ederek işlerinde ne kadar iyi olduklarını bir kez daha ispat etmişlerdir. Mobilya bölümünde eğitim veren sayın Eyüp YALAP, Murat YILMAZ ve Ercan GEDİKLİ öğretmenlerimize gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ederiz.


***

Mobilya dekorasyon bölümünde okuyan öğrencilerimiz temrinlik malzemeleriyle kendi elbise dolaplarını imal ederek işlerinde ne kadar iyi o***

Tüm Haberler

Duyurular

OKULUMUZA YATILI OLARAK YERLEŞTİRİLEN ÖĞRENCİ LİSTESİ - 22.09.2014
Tüm Duyurular