T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE - Akçansa Fatih Sultan Mehmet İlkokulu

Ana Sayfa  Duyurular  Veli - Öğretmen Görüşme Saati ve Günü
Veli - Öğretmen Görüşme Saati ve Günü Yayın tarihi: 07.07.2013 - 21:49

Okulumuz her sene olduğu gibi bu sene de, öğretmen- veli görüşme saatlerini ayarlayarak; hem öğretmen hem veli hemde idare olarak anı en ekonomik şekilde kullanmayı amaçlamıştır.

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI BRANŞI VELİ GÖRÜŞME GÜNÜ VE SAATI
ERDİNÇ PİROĞLU SOSYAL BİLGİLER PAZARTESİ 14.30
ASLAN ŞEN SOSYAL BİLGİLER PAZARTESİ 11.30
CEMALETTİN NERGİZ SOSYAL BİLGİLER PAZARTESİ 13.40
SADIK İLERİ FEN VE TEKNOLOJİ ÇARŞAMBA 13.00
ESEN ŞAHİN FEN VE TEKNOLOJİ ÇARŞAMBA 10.50
EBRU MORALAR GÖKMEN FEN VE TEKNOLOJİ ÇARŞAMBA 09.00
ELMAS GÜNEY FEN VE TEKNOLOJİ ÇARŞAMBA 13.40
NEŞE ZENGİN KAKAÇ TEKNOLOJİ TASARIM PERŞEMBE 10.30
GÜLCAN KAVUK TEKNOLOJİ TASARIM PAZARTESİ 14.30
ZUHAL NİLAY KAYAPINAR TEKNOLOJİ TASARIM ÇARŞAMBA 11.30
HAKAN KAR MATEMATİK ÇARŞAMBA 13.00
MUAMMER DİREK MATEMATİK ÇARŞAMBA 12.30
ELİF ÇALOĞLU DEREOĞLU MATEMATİK ÇARŞAMBA 10.50
SERAP YANARDAĞ MATEMATİK ÇARŞAMBA 13.40
GÜLŞAH KETENCİ MATEMATİK ÇARŞAMBA 12.20
SEMA ERYİĞİT İNGİLİZCE PAZARTESİ 14.30
GÜLÇİN CAN İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 10.40
PINAR TÜRKASLAN İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 10.30
SALİHA ÇANKAYA İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 12.30
SİBEL HAŞLAKER TÜRKÇE PAZARTESİ 10.30
ELMAS KAHYAOĞLU TÜRKÇE ÇARŞAMBA 11.30
TÜRKER ATEŞ TÜRKÇE ÇARŞAMBA 09.40
SİNAN GÜLLÜ TÜRKÇE ÇARŞAMBA 11.30
GÜLGEZ BİLGİÇ TÜRKÇE SALI 14.30
ÖZLEN BAŞYURT BEDEN EĞİTİMİ PERŞEMBE 14.30
AHMET BAYRAKTAR BEDEN EĞİTİMİ PERŞEMBE 14.30
ZEYNEP KIZIL GÖRSEL SAN ÇARŞAMBA 09.50
M.SAMİ YORULMAZ DİN KÜLTÜRÜ ÇARŞAMBA 12.20
NURAN KIROĞLU DİN KÜLTÜRÜ PERŞEMBE 12.20
SERDAR KUTLUAY BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÇARŞAMBA 11.30
ŞULE CANÖZ MÜZİK SALI 11.30
YASEMİN VARMA 1-A CUMA 14.30
BÜLENT AKTAŞ 1-B CUMA 13.00
BÜLENT İRKİLMEZ 1-C CUMA 12.20
ÇİĞDEM KONUK 1-D CUMA 14.30
MÜFİT AKYÜZ 1-E CUMA 14.30
İHSAN YILDIRIM 1-F ÇARŞAMBA 14.30
SAFFET SERAP GÜL 2-A CUMA 14.30
SALİH ŞİMŞEK 2-B CUMA 14.30
ELFİN TÜZÜN 2-C CUMA 14.30
ÜLKÜ ULUDAĞ 2-D CUMA 13.40
AZMİ AKTEPE 2-E ÇARŞAMBA 12.20
DURSUN BEKTAŞ 3-A CUMA 12.20
FİKRİYE SARIÖZ 3-B PERŞEMBE 12.20
ELVAN OCAK 3-C CUMA 12.20
DENİZ SELVİ 3-D CUMA 14.30
AYSEL TAFLAN 4-A CUMA 12.20
NİL BULUT 4-B CUMA 14.45
BELGİN AKSEZER 4-C PAZARTESİ 16.20
ZUHAL BEKTAŞ 4-D CUMA 14.30
GÖRÜŞME YERİ GİRİŞ KAT ÖĞRETMENLER ODASI