Haberler

Teog tercihleri 16 Temmuz Perşembe saat 13:00´a kadar yapılacaktır.

velilerimizin tercihlerini E-okul sistemine kaydettikten sonra mutlaka okula gelip onaylatmaları gerekmektedir.

Devamı...

12 Haziran Karne Töreni

Devamı...

22 Haziran Pazartesi günü yapılan iftar yemeği organizasyonu

Devamı...

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün  sene içerisinde yapmış olduğu yarışmalara ait ödül töreni 3 Haziran 2015 tarihinde Mimar Sinan Stadında gerçekleşmiştir. Yıldız kızlar futbol birincisi, Yıldız erkekler üçüncüsü , Küçük Erkekler dördüncü oldu.  Yıldız erkekler Atletizm takım birincisi oldular.

Devamı...

Sabahçı öğrenciler için(6 ve 8. sınıflar), 12.06.2015 Cuma günü sabah saat 9:00, öğlenci öğrenciler için (5 ve 7. sınıflar)  saat 11:00´de karne verilecektir.

Devamı...

Okulumuz konferans salonunda 7.  ve 8. sınıf   öğrencilerinin katılımıyla şiir dinletimiz gerçekleşmiştir.

Devamı...

Teknoloji Tasarım  Sergisi

Devamı...

19 Mayıs kutlamaları

 

Devamı...

Okulumuz öğretmenleri ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşen Kahvaltı Organizasyonu gerçekleşmiştir. Bu organizasyonu  hazırlayan  öğretmenlerimiz Yunus Emre Künbetli, Şükrü Mehmet Güneş ve  Efrail Keleş´e teşekkürlerimizi sunarız.

Devamı...

Atatürk Arboretumu Gezi Resimleri

Devamı...

Okulumuzda 26 Nisan Pazar günü veli toplantısı yapılacaktır.  Sabahçı öğrenciler için (6  ve 8. Sınıflar)  11:00 - 13:00,  öğlenci öğrenciler için (5. ve 7. Sınıflar) 14:00-16:00 saatleri arasında yapılacak toplantımıza tüm velilerimizi bekliyoruz.

Devamı...

Fatih Belediyesi ve Kaymakamlığın düzenlemiş olduğu Futbol Yıldız Erkekler turnuvasıda ilçe 3.´lüğü, Atletizm Yıldız Erkekler turnuvasında 1. dönem ilçe 2.´si, 2. dönem ilçe 1.´si olmuştur. Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyoruz.

Devamı...

23 Şubat Pazartesi Santralistanbul gezisine katılan öğrenclerimiz "Gizemli Kutular"  etkinliği ile bilimsel bir serüvene katıldılar.

Devamı...

2. Dönem Öğretmen ve Öğrencilere Ait Haftalık Ders Programı

Devamı...

Karneler sabahçı öğrencilere saat 09:00 öğlenci öğrencilere 13:00´da dağıtılacaktır. Öğrenciler  serbest kıyafetle  gelebilirler ve velilerimiz karne törenine katılabilirler.

Devamı...

VELİ TOPLANTISI

Okulumuzda 20 Aralık Cumartesi günü sabahçı öğrenciler için (6 ve 8. sınıflar) saat 10:00 - 12:00 arası, öğlenci öğrenciler için (5 ve 7. sınıflar) saat 13:00 - 15:00 arası  veli toplantısı yapılacaktır. Velilerimizin katılımını  bekliyoruz.

Devamı...
Devamı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip KINA ve Şube Müdürümüzİbrahim BAŞ okulumuzu ziyaret ettiler ve öğretmenler günümüzü kutladılar. Bu ziyaretleri için okul yönetimi, öğretmenler ve okul aile birliğimiz olarak teşekkür ediyoruz.

Devamı...

24  Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması

Devamı...

12 Kasım 2014 tarihinde velilerimize  yönelik 8.  sınıflar ortak sınavı (TEOG)  bilgilendirme semineri yapılacaktır.  Tüm 8. sınıf velilerimizin katılımını bekliyoruz. 

Yer: Okulumuz Konferans Salonu

Devamı...

25/10/2014  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN GENEL KURUL TOPLANTISI

 

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı 25 Ekim 2014  Cumartesi günü  saat 13:00’de  okulumuz konferans  salonunda  yapılacaktır. Tüm veli ve öğretmenlerimize   duyurulur.

Devamı...

TEOG  DENEME  SINAVI

Devamı...

OKULUMUZ  3 KUMBARA PROJESİ´NDE PİLOT OKUL SEÇİLMİŞTİR...

Devamı...

OKULUMUZDAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ETKİNLİKLERİ İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLER

 

Devamı...

OKUMA YAZMA  EĞİTİMİ

Ailelerinizden, yakınlarınızdan, bina sakinleri ve komşulardan  okuma  yazma bilmeyen ya da okuma yazma bilen fakat sertifikası olmayan  varsa kimlikleri ile okulumuza başvurabilirler.

Devamı...

VELİLERİMİZİN DİKKATİNE!

Ergenlik Ve Ergenlik Dönemi Özellikleri Konulu  Panel

Tarih: 2 Aralık Pazartesi

Saat: 10:00 - 12:00

            13:00-15:00

Eğitimic: Ceyda IŞIK

Emniyet Genel Müdürlüğü, Toplum Destekli Şube Müdürlüğünün, "Biz Biz Olmadan Olmaz - Maviler  Projesi"   kapsamında  gençlerimizin ve çocuklarımızın   bedensel, ruhsal ve kültürel gelişimlerine  katkı sağlamak,  topluma faydalı bireyler olarak yetişmeleri ve  dejavantajlı toplum kesimlerinin sosyal ve kültürel etkinliklere  katılımlarına imkan sağlamak amacıyla  düzenlenen  panele   tüm halkımız  davetlidir.

Devamı...

Okulda diyabet etkinlikleri kapsamında   20.11.2013  tarihinde  sabahçı  öğrencilere, öğleden sonra  saat  13:15´ te, okul velileri, kantin çalışanları ve servis görevlilerine yönelik olarak rehber öğretmenimiz Ferhat UZALA tarafından konferans salonunda  bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantıda www.meb.gov.tr   sitesinde yer alan   okullarda diyabet   programı video dosyaları izletilecektir.

 

Öğrencilerimiz  ve velilerimiz  www.meb.gov.tr   sitesindeki okulda diyabet  programı logosunu tıklayarak videolara  ulaşabilirler.

Devamı...

8. SINIFLARIN DİKKATİNE!

Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sistemi Bilgilendirme Toplantısı 19.11.2013 Salı günü saat 13:00´da okulumuz Rehber Öğretmeni Ferhat UZALA tarafından, konferans salonunda yapılacaktır.

Devamı...

Milli Eğitim Bakanlığı, PYBS Sınav kılavuzu’nu yayımladı.Kılavuza göre 5,6,7,8,9,10 ve 11 sınıf öğrencileri 11-22 Mart tarihlerinde sınava başvurabilecek. Öğrencilerin sınav giriş belgeleri 27 Mayıs’ta dağıtılacak.PYBS sınavu başvurusu için okuldan form alıp, gerekli evraklar tamamlanarak okul idaresine teslim edilmesi gerekmektedir.

Devamı...

2013 SBS´nin başvuru işlemleri e-okul üzerinden gerçekleştirilecek. Bu nedenle öğrencilerin sistemdeki bilgilerinin güncel olması gerekiyor. Başvurular 22 Mart´ta sona erecek.SBS BAŞVURUSU İÇİN ÜCRETLERİN BANKAYA  YATIRILMASI YETERLİDİR. DEKONTLAR OKUL İDARESİNE VERİLMEYECEK, ÖĞRENCİLERİN KENDİLERİNDE KALACAKTIR.

Devamı...
Devamı...

Şehit Ailelerine Yapılan gezi ile ilgili MİHRİBAN BALTACI´nın kompozisyonu

Devamı...

YEDİKULE’NİN ŞİRİNLERİ 

Devamı...

    YARDIMA UZANAN EL 

  Ben hiç yoksulluk çekmedim,acı çekmedim.Bunun için ben bu-

duyguların nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum.Ta ki Yedikule

Hayvan Barınağı´na gidene dek.Anlamıştım o duyguyu,oradaki-

terk edilmiş hayvanları görünce.Ama artık onlar barınaktay-

dılar.Yalnız değil,aç değillerdi.Üç bin tane köpek ve bir- 

sürü yaralı kedi vardı orada.Bizi görünce sevindiler.Sanki-

beni sevin diye havlıyor,miyavlıyorlardı.Hepsi çok tatlıydı.

  Şehit aileleride öyleydi ama onların acısı daha büyüktü.

O acı evlat acısıydı!Biz de üstümüze düşen görevimizi yap-

tık,onları ziyaret ettik ve acılarını paylaştık.Az da olsa-

o annelerin yüzlerinin gülmesine sebep olduk.Ne mutlu bize!

Devamı...

Türk Patent Enstitüsü, genç zihinlerin düşünme becerilerini geliştirmenin gelecekte ülke ekonomisine katacağını dinamizmi dikkate alarak, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ve Temel Eğitim Genel Müdürlüğü işbirliğiyle ilköğretim okullarının 6-7- ve 8. sınıflarında okutulan Teknoloji ve Tasarım Dersi kapsamında öğrencilerin yaptıkları çalışmaların “Şimdi Düşünme Zamanı Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğrenci Etkinlikleri” ile sergilenmesi imkanını sağlamıştır.

 

Devamı...

Öğrenci ve velilerimiz okul sütü hakkında tüm bilgileri http://www.okulsutu.com/tr/ adresinden edinebilirler.

Devamı...

Bilgisayar Tabanlı Okuryazarlık programı. AÇEV´de oku yaz, Türkiye´nin yetişkinler için özel olarak geliştirilmiş ilk okuryazarlık portalıdır.Site adresi:  www.acevdeokuyaz.org/

Devamı...

Aralık ayı´nda en temiz sınıf 6-B seçilmiştir.

Devamı...

DeğerlerEğitimi dosyalar.

Devamı...

Değerler Eğitimi sorumlu sınıflar

Devamı...
Devamı...
Devamı...
Devamı...