Okulumuz Kulüp - Kurullar

Kulüp - Kurullar

 T.C.

KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI

 Melahat Akkutlu Orta Okulu Müdürlüğü

 

2012-2013 ÖĞRETİM YILI

KULÜPLER VE REHBER ÖĞRETMENLERİ

 

 

 

KULÜPLER

KULÜP REHBER ÖĞRETMENLERİ

İMZASI

KÜLTÜR EDEBİYAT VE YAYIN VE İLETİŞİM KULÜBÜ

GAMZE KÖKSAL-H.SEVGİN ZOBİ

 

 

GEZİ-TANITMA VE TURİZM KULÜBÜ

DERYA DAĞ – MÜNEVVER GÖKSU

 

 

SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ

FATİH TÜRKMEN-HÜVEYDA GÜMÜŞ

 

 

SAĞLIK TEMİZLİK VE BESLENME KULÜBÜ

TÜLAY ÖZKAN YILDIZ-ZERRİN DEMİREL

 

 

MÜZİK KULÜBÜ

FULYA SOYATA-FAZİLET YÜCEL

 

SPOR KULÜBÜ

ZEKİ GÜRBULAK-TÜRKAN YÖNET

 

TÜKETİCİYİ KORUMA KULÜBÜ

AYŞE TAŞCI-ELİF SOP ÇEVİK

 

 

İSTANBUL VE ÇEVRE KULÜBÜ

SACİDE BARAN-EBRU GÖRÜNÜŞ

 

 

MESLEK TANITIM KULÜBÜ

NİL GAYRETLİ-BEYZA ÖZDEN

 

 

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEYİ GELİŞTİRME KULÜBÜ

NİLGÜN ALTINKAYA-MELTEM AKBABA

 

 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ KULÜBÜ

HANİFE AKÇAOĞLU-FATMA KURU

 

FEN VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ

ŞERMİN ARTALAN- SERAP KUZUİMAMLAR

 

 


TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

OKUL GELİŞİM VE YÖNETİM EKİBİ

(OGYE)

2012/2013

SIRA NO

ADI VE SOYADI ÜNVANI/GÖREVİ İMZASI

1

İlter AYGÜN

Okul Müdürü

 

2

Gülay ÖZGÜL

Müdür Yardımcısı/KGE Yöneticisi

 

3

Derya DAĞ

İngilizce Öğrt./Kurum Temsilcisi

 

4

Yasemin Elif ÖZDEMİR

Psikolojik Danışman

 

5

Elif SOP ÇEVİK

Türkçe Öğretmeni

 

6

Hanife AKÇAOĞLU

Fen ve Tekn  Öğretmeni

 

7

Zerrin DEMİREL

Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni

 

8

Serap KUZUİMAMLAR

Sınıf Öğretmeni

 

9

Ebru GÖRÜNÜŞ

Sınıf Öğretmeni

 

10

Nilgün ALTINKAYA

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

 

11

Nuriye ALKAÇ

Okul Aile Birliği Temsilcisi

 

12

Alparslan DEMİR

Okul Öğrenci Temsilcisi

 

 

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ

YÜRÜTME KOMİSYONU

 

2012/2013

SIRA NO

ADI VE SOYADI ÜNVANI/GÖREVİ İMZASI

1

Gülay ÖZGÜL

Müdür Yardımcısı

 

2

Yasemin E.ÖZDEMİR

Psikolojik Danışman

 

3

Ayşe TAŞCI

2.Sınıf Öğretmeni

 

4

Serap KUZUİMAMLAR

3.Sınıf Öğretmeni

 

5

Türkan YÖNET

4.Sınıf Öğretmeni

 

6

Meltem AKBABA

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

 

7

Zerrin DEMİREL

Tek.Tas.Öğretmeni

 

8

Gamze KÖKSAL

Türkçe Öğretmeni

 

9

Fatma KURU

Türkçe Öğretmeni

 

10

Nuriye ALKAÇ

Okul Aile Birliği Temsilcisi

 

ZÜMRE BAŞKANLAR KURULU

 

 

2012/2013

SIRA NO

SINIF/DERS ZÜMRE BAŞKANI ÖĞRETMEN İMZASI

2

2.Sınıflar

Ayşe TAŞCI

 

3

3.sınıflar

Fazilet YÜCEL

 

4

4.sınıflar

Sacide BARAN

 

5

Türkçe

Gamze KÖKSAL

 

6

Matematik

Münevver GÖKSU

 

7

Fen ve Teknoloji

Şermin ARTALAN

 

8

Sosyal Bilgiler

Nilgün ALTINKAYA

 

9

İngilizce

Derya DAĞ

 

10

Din Kült. ve Ahlak Bilgisi

Beyza ÖZMEN

 

11

Teknoloji ve Tasarım

Zerrin DEMİREL

 

12

Görsel Sanatlar

Tülay ÖZKAN YILDIZ

 

13

Müzik

Fulya SOYATA

 

14

Beden Eğitimi

Zeki GÜRBULAK

 

 

 

 SATINALMA ve HARCAMA KOMİSYONU

 

SIRA NO

ADI VE SOYADI ÜNVANI/GÖREVİ İMZASI

1

Gülay ÖZGÜL

Müdür Yard.(Komisyon Başkanı)

 

2

Türkan YÖNET

Sınıf Öğretmeni (Üye)

 

3

Ayşe TAŞCI

Sınıf Öğretmeni (Üye)

 

4

Fazilet YÜCEL

Sınıf Öğretmeni  (üye)                

 

5

Nuriye ALKAÇ

Aile Birliği Temsilcisi(Üye)

 

 

MUAYENE ve TESLİM ALMA KOMİSYONU

 

SIRA NO

ADI VE SOYADI ÜNVANI/GÖREVİ İMZASI

1

Gülay ÖZGÜL

Müdür Yard. (Komisyon Başkanı)

 

2

Serap KUZUİMAMLAR

Sınıf Öğretmeni (Üye)

 

3

Nuriye ALKAÇ

Aile Birliği Bşk(Üye)

 

 

ÖĞRENCİ DAVRANIŞLARINI DEĞERLENDİRME  KURULU

2012/2013

SIRA NO

ADI VE SOYADI ÜNVANI/GÖREVİ İMZASI

1

Gülay ÖZGÜL

Müdür Yardımcısı (Başkan)

 

2

Yasemin E.ÖZDEMİR

Psikolojik Danışman (Asil Üye)

 

3

Şermin ARTALAN

Fen veTekn Öğretmeni (Asil Üye)

 

4

Ebru GÖRÜNÜŞ

Sınıf Öğretmeni ( Asil Üye)

 

5

Türkan YÖNET

Sınıf Öğretmeni(Yedek Üye)

 

6

Nil GAYRETLİ

İng.Öğretmeni (Yedek Üye)

 

7

Nuriye ALKAÇ

Okul Aile Birliği Baş. (Asil Üye)

 

8

Alparslan DEMİR

Öğrenci MeclisiTemsilcisi (Yedek Üye)

 


SINIF ÖĞRETMENLERİ LİSTESİ

2012-2013

SIRA NO

OKUTUĞU SINIF

ADI VE SOYADI

DEVRESİ

ÖĞRENCİ SAYISI

K                  E

 

TOPLAM

1

2/A

AYŞE TAŞCI

 

 

 

 

2

2/B

HÜVEYDA GÜMÜŞ

 

 

 

 

3

2/C

EBRU GÖRÜNÜŞ

 

 

 

 

4

3/A

FAZİLET YÜCEL

 

 

 

 

5

3/B

Serap KUZUİMAMLAR

 

 

 

 

6

4/A

TÜRKAN YÖNET

 

 

 

 

7

4/B

SACİDE BARAN

 

 

 

 


BRANŞ ÖĞRETMENLERİ LİSTESİ

 

SIRA NO

SINIFI

ADI VE SOYADI

BRANŞI

DERSE GİRDİĞİ SINIFLAR

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

10

 

 

 

 

11

 

 

 

 

12

 

 

 

 

13

 

 

 

 

14

 

 

 

 

15

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPLAM

 

 

 

 


2012 – 2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

TÖREN KOMİSYONU

 

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

GÖREVİ

İMZA

GÜLAY ÖZGÜL

Müdür Yardımcısı -Başkan

 

ZEKİ GÜRBULAK

Beden Eğitimi Öğretmeni

 

FULYA SOYATA

Müzik Öğretmeni

 

SACİDE BARAN

Sınıf Öğretmeni

 

GAMZE KÖKSAL

Türkçe Öğretmeni

 

NİLGÜN ALTINKAYA

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

 

TÜLAY ÖZKAN YILDIZ

Görsel San. Öğretmeni

 

 

 

2012 – 2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

SINIF REHBER ÖĞRETMENLER LİSTESİ

 

SIRA NO

REH. ÖĞRT. 

ADI VE SOYADI

İMZA

1

6/A

ELİF SOP ÇEVİK

 

2

6/B

ZERRİN DEMİREL

 

3

7/A

NİLGÜN ALTINKAYA

 

4

7/B

FATMA KURU

 

5

7/C

TÜLAY ÖZKAN YILDIZ

 

6

8/A

GAMZE KÖKSAL

 

7

8/B

FATİH TÜRKMEN

 

 

 

              

2012– 2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

WEB SİTESİ BASIN YAYIN KOMİSYONU

 

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

GÖREVİ

İMZA

İlter AYGÜN

Okul Müdürü Başkan

 

Gamze KÖKSAL

Türkçe Öğretmeni

 

Serap KUZUİMAMLAR

Sınıf Öğretmeni

 

Nil GAYRETLİ

İng.Öğretmeni

 

Münevver GÖKSU

Mat. Öğretmeni

 

 

  

T.C.

KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI

                    Melahat Akkutlu Orta Okulu Müdürlüğü

 

OKUL ÖĞRENCİ KURULU

 

SORUMLU MÜDÜR YARDIMCISI    :

REHBER ÖĞRETMEN                  :

 

ŞUBE TEMSİLCİSİ ÖĞRENCİLER

SINIF TEMSİLCİLERİ

 

 

2/A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2-B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-B

 

 

 

 

8-D

 

 

 

BAŞKAN

BAŞKAN YARDIMCISI

YAZMAN

 

 

 

         TEMSİLCİLER

ZÜMRE BAŞKANLAR KURULU TEMSİLCİSİ

EĞİTİM BÖLGESİ ZÜMRE BAŞ.KUR.TEMSİLCİSİ

EĞİTİM BÖLGESİ DANIŞMA KURULU TEM.

 

 

 

 

OKUL AİLE BİRLİĞİ DENETLEME KURULU

 

SIRA NO

ADI VE SOYADI ÜNVANI/GÖREVİ İMZASI

1

Meltem AKBABA

Sosyal Bilg.Öğrtm-asil üye

 

2

Münevver GÖKSU

Matematik Öğretmeni -asil üye

 

3

Beyza ÖZDEN

Din K. Öğretmeni (yedek üye)

 

4

Fazilet YÜCEL

Sınıf Öğretmeni  (üye)               

 

5

Nuriye ALKAÇ

Aile Birliği Temsilcisi(Üye)

 

 

OKUL ÖNCESİ MUAYENE ve TESLİM ALMA KOMİSYONU

 

SIRA NO

ADI VE SOYADI ÜNVANI/GÖREVİ İMZASI

1

Gülay ÖZGÜL

Müdür Yard. (Komisyon Başkanı)

 

2

Ebru UTKAN

Sınıf Öğretmeni (Üye)

 

3

Tülin ZOR

Personel (üye)

 

 Yayın:21.12.2012 - Güncelleme:21.12.2012 - 00:53