Kurumumuz Hakkında

Kurumumuz Hakkında

 
MEB
Kurum Kodu : 752743
Kurum Adı : Kağıthane Çok Programlı Anadolu Lisesi
Telefon : 0212 294 4506 Belgegeçer0212 294 4004
WEB Adresi : http://kagithanelisesi.meb.k12.tr
Adres : Merkez Mah. Çobançeşme Cad. Lise Sok. No 8 Kağıthane/İstanbul

VİZYON
Tüm paydaşlarıyla beraber bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip eden ve kullanılan ,bir yabancı dili iyi bilen, yetenek ve becerileri ile kendisini ifade eden ve başarıya koşan, mutlu öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bölgemizde en çok tercih edilen okul olmak.

MİSYON
Okulumuz; gençlerin ,ilgi ve yetenekleri yönünde gizli güçlerini fark etmelerini sağlayarak hayata ve üst öğretime hazırlarken;toplumun duyarlılığı ve sorumluluk bilinci gelişmiş, özgür düşünen,araştıran, bilgili, üretken ve ülkesini seven bireyler olmalarını sağlar.

BAŞARILAR
Okulumuzun 2007-2008 Öğretim Yılında İlçe ve İl Düzeyinde Yapılan Yarışmalardaki Başarıları 1. İstanbul’da 500 civarında lise ve dengi okul arasında düzenlenen münazara yarışmalarında 500 civarındaki lise arasından sıyrılıp il ikincisi olmuştur. 2. İstanbul’da 500 civarında lise ve dengi okul arasında düzenlenen futbol turnuvasında ilk 16’a kalmayı başarmıştır. 3. İlçedeki liseler arasında düzenlenen futbol turnuvasında ilçe birinciliği 4. Atletizm yarışmalarında ilçe birinciliği 5. Avrupa Birliğini konu alan bilgi yarışmasında ilçe birincisi olmuştur. 6. Genel kültür ve bilgi yarışmasında ilçe ikinciliği 7. Ezbere şiir okuma yarışmasında ilçe ikinciliği 8. Kağıthane Belediyesi tarafından düzenlenen resim yarışmalarında ilçe ikinciliği ve üçüncülüğü 9. İl düzeyinde düzenlenen satranç yarışmalarında il üçüncülüğü

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : kalorifer-doğalgaz
Öğretim Şekli : İkili
Ders Başlama ve Bitiş Saati : SABAHÇI : giriş :07:30 çıkış: 12:00 ( 11. ve 12. Sınıflar ) ÖĞLECİ : giriş :12:45 çıkış: 18:00 ( 9. ve 10. Sınıflar )
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi : -

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İstanbul Merkez ilçesindedir.Kağıthane ilçe merkezine yaklaşık 500 metre uzaklıktadır.
Ulaşım : 48 N ŞİŞLİ-NURTEPE, 48 H ŞİŞLİ-HAMİDİYE, 48 T TAKSİM-HAMİDİYE, 399 B EMİNÖNÜ-NURTEPE VE KAĞITHANE MERKEZİNE GELEN DİĞER İETT HATLARIYLA OKULUMUZA ULAŞIM SAĞLANABİLİR.
Yerleşim Yeri Bilgisi : İstanbul-merkez- Kağıthane ilçesindedir Adres: Merkez Mah. Lise sokak No:8 Kağıthane/İSTANBUL