Duyurular Üniversiteye Yerleşen öğrencilerimiz

Üniversiteye Yerleşen öğrencilerimiz

Üniversiteye yerleştirilen öğrencilerimiz ve yerleştikleri fakülteler.

Adı Soyadı Program Adı Fakülte Bölüm
FAİK MELİH KAPDAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp Fakültesi Tıp
AHMET BUĞRAHAN TAŞDAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
ENDER DİNÇER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
MUHAMMED BARİŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ALPEREN KARACANOĞLU İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Tıp
MUHAMMET ÖMER KURNAZ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Tıp
SİBEL KICIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Tıp
URAL BERK KARAOĞLANOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
ALİ FURKAN YAVUZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği
EMRE ADIBELLİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji
FURKAN BUĞRA AYDİNÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Tıp
YUNUS EMRE ŞEKER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Tıp
EMRE CAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
MUHAMMET ARİF KURŞUN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Tıp
GAMZE YAREN TEKİN BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ  Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği
SÜLEYMAN TALHA ERGÜN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Fakültesi Kontrol Mühendisliği
SALİH KARTAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi Hukuk
ERKİN YAŞAR ÇERİK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi Mimarlık
FURKAN BAYRAM SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Tıp
SERAY KAYA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi Tıp
YASEMİN UZUNÖNER NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi Tıp
BURAK ŞAHİN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi Tıp
SUNANUR ÇİFTÇİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi Tıp
MÜBERRA SARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi Hukuk
MERVE BOSTANCI MARMARA ÜNİVERSİTESİ Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyo
KEREM DÜNDAR GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
HANDE AKDENİZ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği
EMRE CEYLAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Makine Fakültesi Endüstri Mühendisliği
GAMZE GEDİK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi Tıp
GÖRKEM AKYOL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği
ALPEREN ÖZTÜRK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği
BERK DUMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği
TUBA BUDAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi Hukuk
UHUD SEVİNÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
TUĞÇE HIZARCI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık Fakültesi Mimarlık
BURCU CEYLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji
FATİH SAVAŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
MUSTAFA TATAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği
FURKAN GÜNGÖR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mühendisliği
NESLİHAN SAADET AYDIN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Fakültesi Endüstri Mühendisliği
EGEMEN PAMUKÇU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
AYBÜKE KESKİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi Hukuk
VOLKAN GÜLER MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
ESRA NUR SOYSAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya
SERAY KARLAV İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi Hukuk
GÖKÇE SIRTBAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği
ZEKERİYA BEYTULLAH AKMAZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Fakültesi İmalat Mühendisliği
DORUK ÜLKÜMEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya-Metalurji Fakültesi Kimya Mühendisliği
ÇİĞDEM BOLELLİ BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık
EMRE MAGUNACI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
HALİT ONUR YILDIRIM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Fakültesi İmalat Mühendisliği
İBRAHİM FURKAN ERDOĞAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
SUAT YAVUZYİLMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Fakültesi Makine Mühendisliği
RIZA ANIL POZAM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Fakültesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği
SEVKAN İLAYDA DÜLGER SABANCI ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları
RABİYE ÇELİK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi Hukuk
SEDAT CAN BİRİNCİ FATİH ÜNİVERSİTESİ  Tıp Fakültesi Tıp
ERHAN ALTINTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
NAZLI TÜRKOĞLU GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ  Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe
MEHMET FERYAT GÜLCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya-Metalurji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
SİNAN EKERBİÇER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği
NECATİ İLKİN DURAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
SERVAN OYLUM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği
MERVE ÖZEL OKAN ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi Hukuk
HÜSEYİN ENDER SARI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği
DENİZ AKPINAR YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık 
ÜLKÜ HÜMA ALTINDAĞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
EREN EVCÜMAN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği
CEMALETTİN ÖRKCÜ İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği
FAZIL BİBER ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ  Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi Hukuk
EGEHAN ÖZÇELİK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği
İREM BİLGİLİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi İşletme Mühendisliği
EYLÜL BAŞAK ALPER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
KARDELEN ALTAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
AYDA BAYAR DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi Hukuk
AHMET ALTUNTECİM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
ENES DAĞAŞAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
GAMZE UZUNHAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği
HAVVA MOĞULKOÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
SEMRA KOCA FATİH ÜNİVERSİTESİ Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji
HATİCE İKRA AKTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
DERYA BURUKÇU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Genetik ve Biyomühendislik
BAŞAK ARICAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe
İLKNUR ŞAHİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi Tekstil Mühendisliği
ZEYNEP CINDIK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Fakültesi Harita Mühendisliği
SABİHA YAĞMUR BAYRAM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Kimya-Metalurji Fakültesi Matematik Mühendisliği
HARUN YAŞAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
AYŞENUR KOÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Eczacılık Fakültesi Eczacılık
ELİF OĞUZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi Hukuk
NEBAHAT ASLI ALTIPARMAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu Ulaştırma ve Lojistik
SEREN SÖNMEZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik
ERTAN URAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi Tekstil Mühendisliği
MEHMET KARDAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği
ÇAĞLA KARMAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi
BÜŞRANUR ÖZEKLİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
FURKAN PURDE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği
BATUHAN YEŞİLALTAY MARMARA ÜNİVERSİTESİ  İşletme Fakültesi İşletme
ANIL ALİ ÖZMAĞDEN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
İBRAHİM AYAZ GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği
OKAN KAYMAZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
HAMZA TALİP EKŞİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
MİRAY HAMARAT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım
DİLARA YÜKSEL KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
MÜGE AYSAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi Maliye
EMİNE KÜBRA YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya-Metalurji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
SELEN POYRAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
BURAK ZİLELİOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi İktisat
SERAY KÜMET ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
ERDEM ÜÇER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi Hukuk
ELİF AKAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Veteriner Fakültesi Veterinerlik
NİSA GÖZDE ÇELİK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
AYŞE ZEYNEP YILDIZELİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği
GİZEM ŞAHİN SABANCI ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları
KENAN KURT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği
ÖMER SERHAT BUDAK ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
İHSAN CAN ARAS YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
HÜSEYİN YAĞIZ FİLİK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği
BURAK GÜNELİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
HÜSEYİN EREN ERDOĞAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği
MEHMET İLKER ARAZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
 Yayın:01.08.2013 - Güncelleme:07.01.2014 - 14:33 - İlgili Birim : Yönetim - İlgili Birim Telefonu : 3284066