Birimlerimiz ÖĞRETMEN LİSTESİ

ÖĞRETMEN LİSTESİ

S.NO

ADI SOYADI

BRANŞI

İMZA

 

1

VELİ VURAL

MÜDÜR BAŞYARDIMCISI

 

 

2

ERKAN YILMAZ

MÜDÜR YARDIMCISI

 

 

3

TÜLİN DAVDAV

MÜDÜR YARDIMCISI

 

 

4

CİHANGİR SÖNMEZ

MÜDÜR YARDIMCISI

 

 

5

BURHAN GÜNCEGÖRÜ

GÖREVLENDRİME (İL MEM)

 

 

6

MÜZEYYEN TIKMAN

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

7

GÜLDEM KOLUDÖNMEZ

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

8

 HÜLYA BENER

 EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

9

SABRİYE KARAKULLUKÇU

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

10

ŞENAY KALAYCI

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

11

ENGİN ONAY

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

12

MELDA ÖZKAL

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

13

GÜLŞAH ÖZER

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

14

İLKAY DEMİR

EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

15

SAİT OKUR

 EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

 

16

ŞEYDA SEVİL SANCAR

DİN KÜLT. VE AH.BİL.

 

      17

AYŞENUR KARS

DİN KÜLT VE AH.BİL.

 

18

HURİYE EKER

TARİH ÖĞRETMENİ

 

19

FİKRİ KARAMAN

 TARİH ÖĞRETMENİ

 

20

 ALİ ÖZKAN IŞIK

 TARİH ÖĞRETMENİ

 

21

CEBRAİL SOYLU

TARİH ÖĞRETMENİ

 

22

NALAN ÇAL

TARİH ÖĞRETMENİ

 

23

ÜMİT YILDIZ

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

 

24

HAMİT SAMKAYA

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

 

25

BARIŞ NEZİH ÇETİN

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

 

26

EMİNE BAŞURAL

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

 

27

HATİCE GÜNCEGÖRÜ

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

 

28

ERSAN ÜRÜK

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

29

ŞULE GÜLMEDİM TÜRK

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

30

AYLİN ÖZGÜR

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

31

GÜLDEN ÖZKAN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

32

FATMA AKINCI(DURMAZ)

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

33

YASİN ÇETİN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

34

DERYA UZUN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

35

ÖZNUR FALAY

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

36

KADİR ÇAL

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

37

SİNAN ERÇIKTI

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

38

FÜSUN YİRMİLİ

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

 

39

YILMAZ SEVENCAN

FİZİK ÖĞRETMENİ

 

40

BEDRİ ACET

FİZİK ÖĞRETMENİ

 

41

SEVİL TOPÇU

FİZİK ÖĞRETMENİ

 

42

FAHRİYE MUTLU

KİMYA ÖĞRETMENİ

 

43

EMİNE GÜLENÇ

KİMYA ÖĞRETMENİ

 

44

REYHAN ÖCAL

KİMYA ÖĞRETMENİ

 

45

ADİL ŞAHİN

KİMYA ÖĞRETMENİ

 

46

CANAN AKSOY OKUR

BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

 

47

RECEP BİRKAN

BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

 

48

ERVİN EROĞLU

BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

 

49

OYA AYDIN

FELSEFE ÖĞRETMENİ

 

50

AHMET EGELİ

FELSEFE ÖĞRETMENİ

 

51

FEVZİYE TEZOL

FELSEFE ÖĞRETMENİ

 

52

İREM KOSİF ÇETİNDAĞ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

 

53

 DERYA ZAİM GEERTS

 İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

 

54

ALİ ASLAN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

 

55

CANSU ORDUOĞLU

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

 

56

GÜLŞAH AVCI

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

 

57

SATİVE ÇAKIROĞLU GÜRSOY

ALMANCA ÖĞRETMENİ

 

58

YUSUF FİLİZ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

 

59

KAMİL ÇALIŞIR

BEDEN EĞİTİMİ(GÖREVLENDİRME)

 

60

FATİH ÇAĞLAYAN

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

 

61

ÖZLEM ŞAHİN

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

 

62

ELÇİN DEĞER BİRİCİK

MÜZİK ÖĞRETMENİ

 

63

ÖZLEM İĞREK

RESİM ÖĞRETMENİ

 

64

NURTEN BİLEN

BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ

 

65

ZEYNEL ABİDİN DAŞTAN

BT KURUM DIŞI GÖREVLENDİRME

 

66

SADET ÖZCAN

REHBER ÖĞRETMENİ

 

67

ÜNSAL ERYILMAZ

REHBER ÖĞRETMENİ GÖREVLENDİRME

 

68

 

 

 

69

 

 

 

70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Yayın:27.06.2013 - Güncelleme:03.01.2014 - 15:20