Başarılarımız 2013 OGES Yerleştirme Sonuçları

2013 OGES Yerleştirme Sonuçları

İÇDAŞ ORTAOKULU

2013 OGES YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 

S.No

Adı-Soyadı

Kazandığı Okul

1

Fahri ELMALI

İbni Sina Anadolu Lisesi

2

Cem DEMİR

Güngören Anadolu Lisesi

3

Zeynep TAYURAK

Aydın Doğan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

4

Büşra BEKMEZCİ

Bağcılar Anadolu Lisesi

5

Göktuğ ŞAŞMAZ

Bağcılar Anadolu Lisesi

6

Leyla CUDİR

Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi

7

Bora METE YAZICI

Ataköy Anadolu Lisesi

8

Öznur GÜNAY

TOKİ Celalettin ÖKTEN Anadolu İmam Hat.Lis

9

Eray KABA

Mustafa Barut Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

10

Ayşegül SÖNMEZ

Ahi evren Anadolu

11

Mısra HORUZCU

Taşköprü Anadolu öğretmen lisesi

12

Turgay ÇİRİK

Yunus emre ticaret meslek lisesi

13

Ahmet KANTARCI

Ahi evren Anadolu imam hatip lisesi

14

Bünyamin HANCI

TAŞOLUK ANADOLU LİSESİ

15

Hilal YILMAZ

YUNUS EMRE TİCARET MESLEK LİSESİ

16

Selim BOZDEMİR

Bağcılar teknik endüstri meslek lisesi

17

Salih yiğit ŞENEL

Kadriye moroğlu Anadolu lisesi

18

Sevda ÇALİK

Orhangazi Anadolu imam hatip lisesi

19

Hasan Hüseyin KILIÇ

Ab.Nermin bilimli teknik endüstri meslek lisesi

20

Bahar KARAELİ

Hikmet Nazif kurşunoğlu kız teknik ve meslek lisesi

21

Şevval ALPARSLAN

Yunus emre ticaret meslek lisesi

22

Selim AKSAKAL

Taşoluk Anadolu lisesi

23

Pervin BALTA

Siyavuşpaşa kız teknik ve meslek lisesi

24

Virdevs KARATEKİN

Atatürk Anadolu lisesi

25

Edanur DURUR

Toki güneşpark evleri kız Anadolu imam Hatip lisesi

26

Eray TOPÇU

Toki halkalı Anadolu imam hatip lisesi

27

Melike YILDIRIM

Koca Mustafa paşa Anadolu imam hatip lisesi

28

Hayati SÜLİYEN

Bozyazı Anadolu lisesi

29

Candan ALDIRMAZ

Bahçelievler Türkiye gazetesi ticaret Meslek lisesi

30

Nesibe TUNCEL

Selehaddin eyyubi İMKB Anadolu lisesi

31

Halime Büşra BAKKAL

Siyavuşpaşa kız teknik ve meslek lisesi

32

Bilgehatun KACAR

Hikmet Nazif kurşunoğlu kız teknik ve meslek lisesi

33

Sertap AKKAYA

Güngören T.azaphan ticaret meslek lisesi

34

Gamze KORKULU

Siyavuşpaşa kız teknik ve meslek lisesi

35

Elif CANSU DUVAN

Siyavuşpaşa kız teknik ve meslek lisesi

36

Hilal CANPOLAT

Siyavuşpaşa kız teknik ve meslek lisesi

37

Ceylan TANRIKULU

Siyavuşpaşa kız teknik ve meslek lisesi

38

Hatice KILIÇ

K.Çekmece İMKB Otel ve Turizm Mes.Lisesi

39

Buse BULUT

Halkalı İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi

40

Emre ÖZEN

Sinop Teknik Endüst.Meslek Lisesi

41

Tayfun BAŞ

Ordu Anadolu Lisesi

 

 Yayın:12.08.2013 - Güncelleme:12.08.2013 - 14:33