Hakkında

Hakkında

 
MEB
Kurum Kodu : 744735
Kurum Adı : BAĞLAR İLKOKULU
Telefon : 2126779400 Faks2126777573
WEB Adresi : http://baglarilkokul.meb.k12.tr
Adres : Soğanlı Mah. Çavuşpaşa Cad. Albayrak Sok. No1 Bahçelievler

VİZYON
Bahçelievler Bağlar İlköğretim okulu çalışanları olarak; gelecekte; öğrenmenin temel gereksinim olarak kabul edildiği, her öğrenci velisinin, öğrenciye öğrenme için her türlü fırsatın verildiğinden emin olduğu, hem öğretenlerin hem öğrenenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişmesine yardımcı olmanın önemine inandığı,çalışanların gerekenleri yaparken hem kendilerine hem de birbirlerine güven duydukları,tedarikçilere karşılıklı güvene dayalı işbirliklerinin oluşturulduğu, herkesin her gün daha iyiye ulaşmak için çalıştığı, verilen hizmetlerin sonucunda tüm paydaşların memnuniyetlerinin sürekli yükseldiği bir Eğitim-Öğretim ortamı yaratılması vizyonuna sahibiz ve bunu tüm öğrencilerimiz ve velilerimizle paylaşmaya hazırız.

MİSYON
Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda; BAHÇELİEVLER BAĞLAR İLKÖĞRETİM OKULU; bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, öğrencilerin bilgili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, öğrencilerin 21.YY gereksinimlerine yanıt verebilecek beceriler kazandırmak için vardır.

BAŞARILAR
Anadolu ve Anadolu Meslek Lisesini kazanan toplam öğrenci sayımız 60, 7. sınıflarda SBS´de 400 puanı geçen öğrenci sayımız 36, 6. sınıflarda SBS´de 400 puanı geçen öğrenci sayımız ise 31´dir.

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : Kalorifer
Öğretim Şekli : İkili
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 12:40-17:35
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Okulumuz Bahçelievler ilçesinin merkezindedir.
Ulaşım : Bahçelievler metro-metrobüs durağından kalkan yeşil tabelalı metro minibüsleriyle, 97B numaralı Çavuşpaşa-Beyazıt iett otobüsleriyle okulumuza ulaşabilirsiniz.
Yerleşim Yeri Bilgisi : İstanbul/Bahçelievler