Branş Öğretmenleri Branş Öğretmenleri

Branş Öğretmenleri

 

 

 

 0

Neriman KOCA
(Türkçe)

        1983´te Çorum´da doğdu. ilk, orta ve lise öğrenimini Kayseri´de tamamladı. 2005 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. Kayseri, Gaziantep, Çanakkale´de öğretmenlik yaptı. 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında okulumuzda başladığı görevine halen devam etmektedir.

 murat

Murat KİRAZ 
(Türkçe)

      10.05.1976 Yılında Almanya Dorthmund´da doğdu. İlk öğrenimini Almanya ve Türkiye´de Devrek´te bitirdi. Orta öğrenimini yine Kastamonu Devrek´te tamamladı. Sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Tokat ve Zonguldak illerinde öğretmenlik yaptıktan sonra okulumuza Türkçe dersi öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir.

 Neşe Yılmaz

Neşe YILMAZ 
(Türkçe)

      1984 yılında Amasya´nın Suluova ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Suluova´da tamamladı. Orta öğrenimini Trabzon Beşikdüzü Anadolu Öğretmen Lisesin´de tamamladı. Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 2008 yılında Artvin Murgul´da Damar İlköğretim Okulunda sözleşmeli öğretmen olarak göreve başladı. 2009 yılında Trabzon, Akçaabat, Akçaköy İlköğretim Okuluna kadrolu Türkçe öğretmeni olarak atandı. 2010-2011 Eğitim Öğretim yılında ise okulumuza Türkçe Öğretmeni olarak atanan öğretmenimiz halen bu görevini sürdürmektedir.

   Zeliha Ünlü

 Zeliha Ünlü

(Türkçe)

      1979 yılında Kütahya´nın Emet ilçesinde doğdu. ilk, orta ve lise öğrenimini Kütahya´da tamamladı. 2001 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2001 yılında Kütahya Aslanapa´da göreve başladı. 2004 yılında İzmir´e, 2012 yılında ise okulumuza Türkçe öğretmeni olarak atandı. Evli ve bir çocuk annesidir.

 Hakan Gül

 

 Hakan Gül

(Türkçe)

1979´da Konya Ereğli´de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ereğli´de tamamladı. 2001´de Kafkas Üniversitesi´nde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okurken DMS ve SSK Ardahan İl Müdürlüğüne memur olarak atandı. 2002 yılında tekrar üniversite sınavına girerek Atatürk Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği (Gece) Bölümünü kazandı. Erzurum SSK Bölge Hastanesinde memur olarak çalışırken eğitim hayatına da devam etti. 2006 yılından itibaren sırasıyla Batman, Erzurum, Ödemiş´te çalıştıktan sonra 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında okulumuza atanmış ve halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 0

Engin ÇAĞLAYAN 
(Matematik)

      1978 yılında Manisa’nın Soma İlçesinde doğdu. İlköğrenimini, Soma Kurtuluş İlkokulunda, ortaokulu Soma Linyit Lisesi orta kısmında ardından ortaöğrenimini,  Manisa Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Çeşitli özel kurumlarda ve devlet kurumlarında çalıştı. 2008-2009 eğitim-öğretim yılında Batı Anadolu Çimento İlköğretim Okulu ailesine katıldı.

 

 

Handan SARİ 
(Matematik)

       1967 yılında Tunceli´de doğdu. Dicle Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. 2007 yılında okulumuza atandı ve halen okulumuzda görev yapmaktadır.

 Özlem Çağın

 

 Özlem Çağın Demirci

(Matematik)

1981´de Şenkaya´da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Aydın´da tamamladı. 2003´te Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliğinden mezun oldu. Muğla Milas, Tokat Zile ve İzmir Mesleki Eğitim Merkezi´nde görev yaptı. 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında okulumuza atandı ve halen bu görevini sürdürmektedir.

 

0 

Birsen YILDIRIM
(Fen ve Teknoloji)

       13 Nisan 1972 Yılında Akhisar’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimimi Akhisar’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünü bitirdi. Ardından Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. 26 Aralık 1994 yılında Bolu’nun Seben ilçesinde Biyoloji öğretmeni olarak göreve başladı. Bir çok okulda Fen ve Teknoloji Dersi öğretmeni olarak çalıştıktan sonra, 18 Kasım 2003 Tarihinde okulumuza Fen ve Teknoloji öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 0

Sezen TUNAY ARAS
(Fen ve Teknoloji)

        1980 Yılında Iğdır´da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir Balçova´da tamamladı. 2001 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü´nden mezun oldu. 2001 Yılında Iğdır Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulunda öğretmenliğe başladı. 2002 yılında İzmir´e, 2006 yılında ise okulumuza Fen ve Teknoloji Dersi öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Ekber Ekin 

Ekber EKİN
(Fen ve Teknoloji)

        1971 yılında Tunceli Pertek´te doğdu. İlköğretimi Elazığ da, ortaöğretimi ise İzmir´de tamamladı. 1993 yılında Ege Üniversitesi Fen Fakültesi, Fizik Bölümünden mezun oldu. 1999 yılında Ankara Çubuk ilçesi Yılmaz Köyü İlk Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Daha sonra Çubuk İmam Hatip Lisesine Fizik Öğretmeni olarak atandı. 2006 yılında İzmire Fen ve Teknoloji öğretmeni olarak tayin olan öğretmenimiz, değişik okullarda çalıştıktan sonra, 2010-2011 Eğitim Öğretim yılında okulumuza Fen ve Teknoloji öğretmeni olarak atandı. Öğretmenimiz halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 Sevinç Aksüt

 Sevinç Aksüt

(Fen ve Teknoloji)

        16.02.1978 de İzmir Bornova´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bornova´da tamamladı. 1999 yılında Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu. Öğretmenliğe 2000 yılında Erzurum-Horasan´da başladı. 2002-2006 yılları arasında Zonguldak-Ereğli´de, 2006-2012 yılları arasında İzmir-Buca´da görev yaptı. 2012 yılında okulumuza atanmış olup halen bu görevini sürdürmektedir.Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Ali Tosun 

Ali TOSUN
(Sosyal Bilgiler)

        24 Şubat 1973 Yılında Burdur Tefenni, Beyköy´de doğdu. İlk öğrenimini Beyköy´de tamamladı. Orta öğrenimini ise Gökçeada Öğretmen Lisesi´nde başlayarak, Gönen Öğretmen Lisesi´nde tamamladı. 1995 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Tarih Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. İlk öğretmenlik mesleğine Kocaeli Gebze´de başladı. 1998 Yılında İzmir´e tayin oldu. 2000 Yılında okulumuza atanan öğretmenimiz, halen okulumuzda sosyal bilgiler öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Salim Doğan 

Salim DOĞAN
(Sosyal Bilgiler)

        20.04.1974 Tarihinde Konya´nın şirin ve yeşil ilçesi Ereğli´de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ereğli´de tamamladı. Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Kırşehir, Akçakent ilçesinde öğretmenliğe başladı. Daha sonra çeşitli illerde çalıştıktan sonra İzmir Konak Kemal Atatürk İlköğretim Okuluna atandı. 2006 yılında okulumuza sosyal bilgiler öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 Özden Yankılınç

 

Özden Yankılınç

(Sosyal Bilgiler) 

22/10/1973´de Balıkesir´de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Balıkesir ve Eskişehir´de tamamladı. 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünü bitirdi. Öğretmenlik mesleğine ilk olarak Gaziantep´de başladı. 1997-2000 yılları arasında Bursa´da çalıştı. 2001 yılında İzmir´e, 2012 yılında ise okulumuza Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak atandı. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

Türkan CANBAZ
(İngilizce)

        1974 Yılında Bulgaristan Şumnu´da doğdu. Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. 2001 Yılında Görece´de ingilizce öğretmeni olarak göreve başladı. 2006 Yılında da okulumuza İngilizce öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Nilüfer Turcan 

Nilüfer TURCAN
(İngilizce)

        24.12.1975 Kars Sarıkamış´ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bandırma´da tamamladı. 1997 Yılında Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü´nden mezun oldu. 1998 Yılında İzmir Kemalpaşa Halil Beyli İlköğretim Okulunda İngilizce Öğretmeni olarak göreve başladı. Daha sonra okulumuza İngilizce Öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Oya Doğan 

Oya DOĞAN
(İngilizce)

        13 Mayıs 1977 Yılında Söke´de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Söke´de tamamladı. Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü´nü bitirdi. 2003 Yılında Niğde Merkez Selçuk İlköğretim Okulu´nda İngilizce öğretmeni olarak göreve başladı. Daha sonra 2005-2007 arası Şırnak´ta çalıştı. 2007 Yılında ise okulumuza İngilizce öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 0

İhsan SARİ 
(İngilizce)

        22.01.1965 yılında Yüksekova´da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Yüksekova´da tamamladı. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. Malatya, Batman, Hakkari, Yozgat illerinde öğretmenlik yaptıktan sonra 2011 yılında okulumuza İngilizce öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir.

 

 

 

Hasan Kuş 

Hasan KUŞ
(Din Kültür ve Ahlâk Bilgisi)

        27.11.1967 İzmit Kurtdere Köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmit´te tamamladı. 1992 Yılında Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´ni bitirdi. İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi, Evliya Çelebi İlköğretim Okulunda Din Kültürü ve Ahlâk bilgisi öğretmeni olarak göreve başladı. 2007-2008 eğitim öğretim yılında okulumuza atandı. Halen okulumuzda Din Kültürü ve Ahlâk bilgisi öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

 Tuna Bastan

Tuna Bastan

(Din Kültür ve Ahlak Bilgisi) 

        1979 yılında Erzurum´da doğdu. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nden mezun oldu. 2012 yılında okulumuza Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak atanmış olup ve halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

Aysel Sarayköylü 

Aysel SARAYKÖYLÜ
(Görsel Sanatlar)

        1962 Yılında Samsun Alaçam´da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Alaçam´da tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Faküyltesi Resim bölümünü bitirdi. İlk öğretmenliğe Darende lisesinde başladı. Daha sonda birçok okulda çalıştıktan sonra okulumuza Görsel sanatlar öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

Ayşin Yılmaz 

Ayşin YILMAZ 
(Müzik)

        09.09.1971 Yılında Denizli´de doğdu İlk ve orta öğrenimini Denizli´de tamamladı. 1995 Yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarını bitirdi. İlk göreve 1996 yılında Yalova İmam Hatip Lisesi´nde Müzik öğretmeni olarak başladı. 1997 yılında Bornova Çimentaş Lisesine atandı. 2009 yılında ise okulumuza müzik dersi öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 0

 

 Serpil Gülsün İzgü

(Müzik)

1968 yılında İzmir´de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir´de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını 1992 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Bölümünde yaptı. Aynı üniversitede araştırma görevlisi olarak çalıştı. 1994 yılından itibaren çeşitli okullarda Müzik Öğretmenliği yapmış, 2012 yılında da okulumuzda göreve başlamıştır. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 0

Hakan BECEREN
(Beden Eğitimi)

        04 Kasım 1970 Yılında İzmir´de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir´de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünü bitirdi. 1994 Yılında Sakarya´da öğretmenliğe başladı. 1999 Yılında da okulumuza beden eğitimi dersi öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli iki çocuk babasıdır.

 

0 

Yonca KÜÇÜK
(Beden Eğitimi)

        01 Ekim 1972 Tarihinde İzmir´de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir´de tamamladı. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu´nu bitirdi. 1994 Yılında Kahramanmaraş´ta öğretmenliğe başladı. 2006 Yılında da okulumuza beden eğitimi öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

0 

Fisun EVYAPAN
(Teknoloji ve Tasarım)

        20 Mart 1968 Yılında İstanbul´da doğdu. İlköğrenimini Tekirdağ´da, orta öğrenimini ise Çorlu´da tamamladı. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi El Sanatları Bölümünü bitirdi. 31.12.1990 Yılında Yozgat´ta Sarıkaya Kız Meslek Lisesinde öğretmenliğe başladı. Daha sonra Elazığ ve İzmir´de çalıştı. 2001 Yılında okulumuza Teknoloji Tasarım dersi öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli bir çocuk annesidir.

 Adem Yeşilyurt

 

Adem YEŞİLYURT
(Teknoloji ve Tasarım)

        26.11.1974 yılında Erzurum Şenkaya ilçesi Sarıyar Köyü´nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Oltu´da tamamladı. 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Resim Bölümü, Heykel Ana Sanat Dalı´ndan mezun oldu. İlk görevine 2000 yılında İş Eğitimi Öğretmeni olarak başladı. Sırasıyla, Eskişehir, Balıkesir, Adana, Şanlıurfa´da çalıştı. 2010 yılında okulumuza Teknoloji Tasarım Dersi öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevinde çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 Fulya Çelik

Fulya ÇELİK ÖNDEŞ
(Bilişim Teknolojileri Öğretmeni)

       05.09.1985 Yılında Sivas’ta doğdu. İlkokulu Bornova Özkanlar İlköğretim Okulu´nda okudu. Orta ve lise öğrenimini İzmir Anadolu Lisesi´nde tamamladı. 2008 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 2008 yılında İzmir’e atandı ve okulumuzda Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak göreve başladı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 ads

Ahmet Derviş SERTER
(Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni)

       1982 Yılında Manisa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir´de tamamladı. 2003 Yılında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 2003 yılında Erzurum iline atandı.  2013 yılında okulumuza Bilişim Teknolojisi Dersi öğretmeni olarak atandı.

 hatice soytekin

 

Hatice SOYTEKİN
(Matematik Öğretmeni)

        11.09.1985 tarihinde Isparta’da doğdu. İlkokulu Atabey Merkez İlkokulunda, ortaokulu Eğirdir Anadolu Lisesinin orta kısmında, liseyi de Isparta Mürşide Ermumcu Anadolu Öğretmen Lisesinde okudu. 2007 de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ilköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Çanakkale’de öğretmenliğe başladı 2009 yılında İzmir’in Kemalpaşa ilçesine atandı. 2012 yılında da okulumuza matematik öğretmeni olarak atandı. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

Betül BAYAR
(Türkçe Öğretmeni)

        1982 yılında Zonguldak´ta doğdu.2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü´nden mezun oldu.Van,Bursa ve Mardin illerinde görev yaptıktan sonra İzmir iline atandı.2013 yılında okulumuzda göreve başladı ve halen okulumuzdaki görevini sürdürmektedir.

 

Özge ÖZTÜRK
(Matematik Öğretmeni)

        1981 de Amasya’nın Merzifon ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Ankara da, orta ve lise öğrenimini İzmir de tamamladı. 2003 yılında Dokuz Eylül  Üniversitesi  Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Sivas, Bergama ve Bornova da öğretmenlik yaptıktan sonra 2013 yılında okulumuza  Matematik  öğretmeni olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir.

 Yayın:08.01.2013 - Güncelleme:07.03.2014 - 15:24