Görme Engelliler



Derslik Sayısı: 22
Öğretmen Sayısı: 43
Öğrenci Sayısı: 641

2014 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞME SONUÇLARIMIZ

 

Sıra Adı Soyadı Yerleştiği Üniversitesi  Program Adı
1 EMRE KILINÇARSLAN GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA) Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
2 BATUHAN BOZ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
3 HALİL MERT TAŞ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Tıp Fakültesi
4 CANSIN GÜYSÜ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
5 RAHİME AKIN ŞİFA ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Beslenme ve Diyetetik (Ücretli)
6 DİLARA SİNAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
7 HALİSE TELAŞE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) Biyomedikal Mühendisliği
8 DERYA KONÇU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Çevre Mühendisliği
9 CİHAN YILMAZ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Elektrik-Elektronik Mühendisliği
10 BEKİR ÖZKÖSEMEN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA) Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)
11 NURAY BOZOK CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Endüstri Mühendisliği
12 ALP KAHRAMAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) Endüstri Mühendisliği
13 DENİZ BAL GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Endüstri Mühendisliği (%25 Burslu)
14 ATAKAN KARAFIRTINALAR İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ  Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
15 MUHAMMED FURKAN DİNÇER ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Fizik (İngilizce)
16 RİZA SERKAN KASKAN ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Fizik (İngilizce)
17 TUTKUM CAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Fizik Mühendisliği
18 ÖZLEM YÜNCÜ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Gıda Mühendisliği
19 İLAYDA AKBAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Gıda Mühendisliği
20 SELİN ARAS CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Gıda Mühendisliği (İÖ)
21 ECEM YILDIZ EGE ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
22 FERAY KOZ EGE ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
23 ESRA SAĞLAM İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik
24 HEDİYE DEMİR CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Hemşirelik
25 HAMİYET KÜRKÇÜ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA) Hemşirelik
26 ŞULE FİLEM ŞİFA ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Hemşirelik (%50 Burslu)
27 SİMGE İPEK ŞİFA ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Hemşirelik (%50 Burslu)
28 MAHMUD EMRE ÇAMLIYURT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) Hukuk Fakültesi
29 İBRAHİM YEŞİLOVA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Hukuk Fakültesi
30 SELMA NUR ÖZDEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) Hukuk Fakültesi
31 ÖZGE ÖZLOKMAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi
32 ÖZCAN SARIOĞLU DİCLE ÜNİVERSİTESİ (DİYARBAKIR) Hukuk Fakültesi
33 ENES TUMAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi
34 ZAHİDE DEMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi
35 EZGİ BİLİR İZMİR ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi (Ücretli)
36 OĞUZ KAAN KARATAŞLI EGE ÜNİVERSİTESİ İktisat
37 TUĞÇE KARADAĞ EGE ÜNİVERSİTESİ İktisat
38 BUSE DENİZ YURTÇU EGE ÜNİVERSİTESİ İngiliz Dili ve Edebiyatı
39 ALİ ÇETİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) İngilizce Öğretmenliği
40 HİLAL ÜNLÜ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) İngilizce Öğretmenliği
41 ECEM BİDAV MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İngilizce Öğretmenliği
42 UĞUR PİRPİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  İngilizce Öğretmenliği
43 AZİME ESRA KÖKÇIKARAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)
44 DİLARA ÇALIK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)
45 SAKİNE BULUT BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
46 MEHMET ALİ KANDEMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
47 YUSUF ADIYAMAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
48 GÜRKAN KÜÇÜK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) İnşaat Mühendisliği
49 AHMET DURAK AKSARAY ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği
50 TOLGA KARTALTEPE UŞAK ÜNİVERSİTESİ  İnşaat Mühendisliği (İÖ)
51 ALİ EMRE ALTINKAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İşletme (İngilizce)
52 BARIŞCAN KILIÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Jeofizik Mühendisliği
53 EMRE ENES KALAY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Kimya
54 ERTUĞRUL ORMAN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Makine Mühendisliği
55 EMRE ATILGAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
56 BEHİYE BÜŞRA İŞYAR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
57 AYLİN DEMİREL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği
58 NİHAT İNCE GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Makine Mühendisliği (%25 Burslu)
59 SEDAT YILMAZ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Makine Mühendisliği (%50 Burslu)
60 SEZER AYBUĞA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Makine Mühendisliği (İÖ)
61 ALİ ŞERBETÇİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Maliye
62 İZZET VURAL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Maliye
63 ALİ DAĞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Maliye
64 SENA AS DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Matematik (İngilizce)
65 HASAN ÇAĞRI ÖZDEDE YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mimarlık (İngilizce) (Ücretli)
66 AYŞENUR TAŞDELEN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ  Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce)
67 SEZİN ÜNLÜ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) (Ücretli)
68 ALPER ÖZDEMİR EGE ÜNİVERSİTESİ Mütercim-Tercümanlık (Almanca)
69 AYTEN KOCAAĞA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce)
70 YASEMİN ÖNDER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)
71 ŞEBNEM OKÇULAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)
72 BERAT FERDİ SADİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) Otomotiv Mühendisliği
73 AYLİN YILMAZ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ  Psikoloji (İngilizce) (%25 Burslu)
74 ÖZGE DURMAZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAGOSA) Psikoloji (İngilizce) (Tam Burslu)
75 AYDENİZ BOZDEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Radyo. Televizyon ve Sinema
76 MERVE TÜZÜN EGE ÜNİVERSİTESİ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
77 İLHAN MİMAR UŞAK ÜNİVERSİTESİ  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
78 FATMA ÖZTÜRK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
79 SÜMEYRA AYKUT GİRESUN ÜNİVERSİTESİ  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
80 HÜSEYİN KOÇ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) Rus Dili ve Edebiyatı (Rusça)
81 SACİDE DAMLA ATEŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
82 DOĞUKAN BAYINDIR ANKARA ÜNİVERSİTESİ  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
83 ESİN SÖNMEZ EGE ÜNİVERSİTESİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
84 SEZER BOZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÖF Sosyal Hizmet (Açıköğretim)
85 KAZIM SERGEN ŞEKERCİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Sosyoloji
86 DAMLA NUR HAYKIR GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Sosyoloji (%50 Burslu)
87 HAVVA NUR ERGUN GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Sosyoloji (Tam Burslu)
88 SELEN SALTIK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Şehir ve Bölge Planlama
89 OĞUZHAN TAŞAĞIL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
90 TUTKU GÜLÜMSER YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
91 AYŞEGÜL YILMAZ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
92 ASLIŞAH ÇAM İZMİR ÜNİVERSİTESİ  Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu)
93 BEYZA ANADOLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Uluslararası Ticaret ve Finansman
94 İNANÇ AKDUVAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ  Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (Tam Burslu)
95 HALİL TAŞ YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ(VAN) Veteriner Fakültesi