Haberler

Tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Devamı...

 

2 gün boyunca süren etkinliğimize; on yedi üniversite, bir yurtdışı eğitim danışmanlığı, sekiz meslek odası ve bir kurum katılım göstermiş olup, ilçemiz orta öğretim kurumlarından iki bin öğrencimizin ve öğretmenlerimizin ziyareti sağlanmıştır.

 

Devamı...
Devamı...

Hizmetiçi Eğitimi veren Sayın Gökhan TEKİN´ e teşekkürlerimizi sunarız.

Devamı...

Hizmetiçi Eğitim Seminerini veren Sayın Özge ALKANAT´a teşekkürlerimizi sunarız.

Devamı...

Hizmetiçi Eğitim Seminerini veren Gökhan KARATEPE ve Eylem Metin ÖZKURALa teşekkürlerimizi sunarız.

Devamı...
Devamı...

Kendisine meslek hayatında başarılar dileriz.

Devamı...

İlçemiz okulları Rehberlik Servislerini ziyaretlerimiz 23.10.2013-30.04.2014 tarihleri arasında devam edecektir.

Devamı...

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Karşıyaka İlçesi 2.Rehber Öğretmenler toplantısında Klinik Psikolog Serkan Kahyaoğlunu İlçemiz Rehber Öğretmenleri ile buluşturduk.

Devamı...

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Rehber Öğretmenler Sene Başı Toplantımız, 02.10.2013 Tarihinde Kurum Müdürümüz Sabahattin Kuru Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürümüz Mehmet Akif AKBAŞın katılımıyla Yaşar Üniversitesinde yapılmıştır.

 Yrd.Dç.Dr.Berrin ÖZYURT, "Koruyucu Rehberlik ve İntihar" konulu sunumuyla Rehber Öğretmenlerimizle bilgi paylaşımında bulunmuştur. Kendisine Karşıyaka RAM ailesi olarak katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı...

Karşıyaka Rehberlik  ve Araştırma Merkezi Müdürü Sabahattin Kuru; AB Projeleri Kapsamında yapılan Hayat Boyu Öğrenme Programı (LLP) hakkında bilgilendirme yapmıştır.

Devamı...
Devamı...

Karşıyaka RAM Müdürü Sabahattin KURU ve veli Gülçin VARDARLI tarafından 19.12.2012 tarihinde fevzipaşa ortaokulunda öğretmen ve velilere"Otistik bir çocukla yaşamak" konulu konferans verildi.

Devamı...