Öss Başarı 2009 Mezunlarımız ve Kazandıkları Üniversiteler

2009 Mezunlarımız ve Kazandıkları Üniversiteler

başarı butonbaşarı butonbaşarı butonbaşarı buton 

 

SIRA

ADI SOYADI

KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE/BÖLÜM

1

A. KÜRŞAT ŞİRİN

MARMARA ÜN. HUKUK FAKÜLTESİ

2

A.ONUR ALAKAVUKLAR 

9 EYL. ÜN. İŞL. FK. / İKTİSAT (İNG.)

3

ALİ EMRE ÇAKMAKOĞLU

İZ. EKO.ÜN.MÜH. VE BİLG.BİL.FAK YAZILIM MÜH.

4

ALİM AVCI

KARABÜK ÜN.MÜH.FK.OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)

5

ALPAY GÜLDÜLER 

AND. ÜN.SİVİL HAV.YÜK.OK. SİV.HAVA ULAŞ.İŞLT 

6

ANIL ZEHRA AYGÜL 

HACETTEPE ÜN. EDEB. FK. / İNG. DİLİ VE EDEB.

7

ANILCAN KUZU 

YAŞAR ÜN. / HUKUK FK.

8

ASİL ŞAHİN 

9 EYLÜL ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İKTİSAT

9

ASLIM HURÇE 

HACETTEPE ÜN. EDEB. FK. / AMERİKAN KÜLT. VE EDEB.

10

ATİLLA ACAR

YILDIZ TEK.ÜN.ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

11

AYKUT AKKÖZ

KDZ. TEK. ÜN. SÜMENE DENİZ BİL. FK. / DENİZ ULŞ. İŞL. MÜH.

12

AYKUT ÖZDEMİR 

EGE ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

13

AYŞE MERVE BACAKSIZ 

GAZİ ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / EKONOMETRİ

14

AYŞEGÜL YEŞİLDAĞ 

M. SİNAN GÜZ. SAN. FK. FEN EDEB. FK. / MATEMATİK

15

AYŞEN SEVEN 

HACETTEPE ÜN. EDEB. FK. / AMERİKAN KÜLT. VE EDEB.

16

BARAN GENÇ 

C. BAYAR ÜN. MÜH. FK. / MAK. MÜH.

17

BARAN KARIKUTAL 

9 EYLÜL ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / MALİYE

18

BARIŞ TÜRKOĞLU

DOKUZ EYLÜL ÜN.MÜHENDİSLİK.FK.METALURJİ VE MAL.MÜH.

19

BARKIN AŞICI 

9 EYL. ÜN. MÜH. FK. / MAK. MÜH.

20

BAŞAK AKSOY 

9 EYLÜL ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

21

BAŞAK SARIKAYA 

C. BAYAR ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

22

BATUHAN ERCAN 

MUĞLA ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / KAMU YÖNETİMİ

23

BATUHAN METİN 

ANAD. ÜN. AÇIKÖĞRT. FK. / İŞL. YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)

24

BEGÜM SAKIZLIOĞLU 

9 EYLÜL ÜN. FEN EDEB. FK. / KİMYA

25

BELCE TÜRKER 

9 EYLÜL ÜN. İKT. İDARİ BİL. FK. / ÇAL. EKON. VE END. İLİŞK.

26

BERKER ULUDAĞ 

AND. ÜN. İŞLETME FK. / İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)

27

BİLGEHAN SEVİM 

DUMLUPINAR ÜN. MÜH. FK. / MAK. MÜH.

28

BİLGESU ŞENGÖZ 

EGE ÜN. FEN FK. / KİMYA

29

BUĞRA KELEŞ 

C. BAYAR ÜN. FEN EDEB. FK. / MATEMATİK

30

BUKET ÖNCEL

SAKARYA ÜN.MÜH.FK.ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

31

BURAK KARA 

EGE ÜN. EDEB. FK. / İNG. DİLİ VE EDEB.

32

BURAK KESER 

C. BAYAR ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

33

BURAK ÖNGEN 

AFYON KOCATEPE ÜN. MÜH. FK. / KİMYA MÜH.

34

BURAKCAN ÖZDEMİR 

AND. ÜN. İŞLETME FK. / İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)

35

BURCU BAŞOĞLU 

İZ. EKONOMİ ÜN. FEN EDEBİYAT FK. / PSİKOLOJİ

36

BURCU YÜZBAŞIOĞLU

EGE ÜNİVERSİTESİFEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİ

37

BUSE GÜRKAN 

EGE ÜN. İZM. ATATÜRK SAĞL. YÜK. OK. / EBELİK

38

BÜŞRA AYDIN 

C. BAYAR ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

39

BÜŞRA ÇETİNTULUM

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

40

CANSU BOZKURT

İST.TEK.ÜN.MİM.FAK-İÇ MİMARLIK

41

CANSU ÇAKAN 

MUĞLA ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İKTİSAT

42

CANSU GÜRKAN 

İST. BİLG. ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / EKO. POLİTİK TOPL. FELSEFESİ

43

CANSU ŞERİT 

MUĞLA ÜN. FEN EDEB. FK. / MATEMATİK

44

CANSU YILDIZ

YAŞAR ÜN. MÜH. MİM. FK. / END. MÜH.

45

CEREN TÜRER 

MARMARA ÜN. / HUKUK FK.

46

CİNAN NOYAN 

9 EYLÜL ÜN. İŞLETME FK. / TURİZM İŞL. (İNG.)

47

ÇAĞLA PINAR ÇOLAK 

9 EYLÜL ÜN.  BUCA EĞİT. FK. / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.

48

DAMLA BABAT 

C. BAYAR ÜN. FEN EDEB. FK. / İNG. DİLİ VE EDEB.

49

DERİN CURA

C. BAYAR ÜN.MÜH.FK.END. MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)

50

DERYA ALTAY 

İZ. YÜK.TEK. ENS. FEN FK. / KİMYA (İNG.)

51

DİLEK ÖZÇELİK 

YILDIZ TEK. ÜN. İKT. VE İD. BİL. FK. / SİY. BİL. VE ULUS. İLŞ.

52

DİLGE KAYA

CELAL  BAYAR ÜN. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FK.İŞLTME(İÖ)

53

DOĞA ÜNDAR

İZ. EKONOMİ ÜN.GÜZEL SAN. VE TASARIM FK.

54

DOĞU CAN ULUSOY 

İST. KÜLT. ÜN. MÜH. MİM. FK. / İNŞ. MÜH. (İNG.)

55

DOĞUKAN ÖZDEN

İSTANBUL TEK. ÜN. DENİZCİLİK.FK.GEMİ MAKİNE.İŞL.MÜH.(İNG)

56

DUYGU EYRENCİ 

BİLKENT ÜN. İNS. BİL. EDEB. FK. / AMERİKAN KÜL. VE EDEB.

57

DUYGU KOÇOĞLU 

BİLGİ ÜN. İKT. İDARİ BİL. FK. / SİYASET BİLİMİ

58

ECMEL KAYTAZOĞLU

ONDOKUZ MAYIS ÜN.MÜH.FK.BİLGİSAYAR MÜH.

59

EDA SARP 

9 EYLÜL ÜN. İKT. İDARİ BİL. FK. / KAMU YÖNETİMİ

60

EFEKAN TUZCUOĞLU

SAKARYA ÜN. MÜH. FK.BİLGİSAYAR MÜH.(UZAKTAN EĞİTİM)

61

EGE MİRAY EYRENCİ 

ANK. ÜN. SAĞLIK BİLİMLERİ FAK / HEMŞİRELİK

62

EGEMEN DOĞAN 

İZ. EKO. ÜN. BİLG. BİL. FK. / YAZILIM MÜH.

63

ELÇİN URAL 

9 EYLÜL ÜN. İŞLETME FK. / ULUSL. İLİŞK. (İNG.)

64

ELİF ASİYE KARAGÖZ

EGE ÜN.EĞİTİM FAKÜLTESİ OKULÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

65

ELİF ÇELİK

GÜLHANE TIP AKADEMİSİ / ASKERİ TIP FK.

66

ELİF IĞNAK 

AND. ÜN. END. SANATLAR YÜK. OK. / MODA TASARIMI

67

ELİF MAGUL

YAŞAR ÜN. / İKTİSAT

68

EMİN IŞIK

MARMARA ÜN.SAĞ.HİZ.MES.YÜK.OK.DİŞ PRT.TEK.

69

ENGİN ALKIŞ 

9 EYLÜL ÜN. BUCA EĞİT. FK. / FEN BİLG. ÖĞRETMENLİĞİ

70

ERDEM KAHRAMAN

9 EYLÜL ÜN. İLKÖĞRT. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

71

ERDOĞAN GÜNAÇ 

C. BAYAR ÜN. TÜTÜN EKPERLİĞİ YÜK. OK.

72

EREN SAFA AKPINAR 

9 EYL. ÜN.İKTSADİ VE İDARİ .BİL.FK.EKONOMETRE

73

EYLÜL AKAY

İZ. EKO.ÜN.GÜZEL SAN. VE TASR.FK. İÇ MİMARLIK VE ÇEV.

74

EZGİ AYDIN

MUĞLA ÜN.MÜH.FK.İNŞAAT.MÜHENDİSLİĞİ(İNG)

75

FATİH MEŞE

EGE ÜN.-HEMŞİRELİK YÜKSK.OKULU

76

FATMANUR BOZDEMİR 

UŞAK ÜN. SAĞLIK YÜKSEKOKULU / HEMŞİRELİK

77

FİRUZAN NİHAN TOMBUL 

EGE ÜN. İZM. ATATÜRK SAĞL. YÜK. OK. / HEMŞİRELİK

78

GİZEM İDEM 

EGE ÜN. İKT. VE İD. BİL. FK. / İKTİSAT

79

GİZEM KARALIBAĞLI 

C. BAYAR ÜN. MÜH. FK. / İNŞ. MÜH.

80

GÜL KESGİN 

C. BAYAR ÜN. EĞİT. FK. / FEN BİLG. ÖĞRETMENLİĞİ

81

GÜLÇİN ŞENOL

İZ. YÜKSEK OKUL.TEK.ENS.FEN FAK-KİMYA(İNG)

82

GÜLSEREN GÜLDESTE 

HACETTEPE ÜN. EDEB. FK. / İNGİLİZ DİLİ VE EDEB.

83

GÜLTEN AGAOĞLU 

ULUDAĞ ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / KAMU YÖNETİMİ

84

HABİBE ECEM GÜMEN 

GAZİ ÜN. MÜH. MİMARLIK FK. / KİMYA MÜH.

85

HAKAN FIRAT EMEN

İSTANBUL ÜN. EKONOMETRİ

86

HAKAN GÖKTÜRK 

İZ.. YÜK. TEK. ENS. FEN FK. / KİMYA (İNG.)

87

HAKAN ŞEDELE 

TRAKYA ÜN.İKT. VE İDARİ BİL.FK.-KAMU YÖNETİMİ(İÖ) 

88

HALE İNAN 

PAMUKKALE ÜN. MÜHENDİSLİK FK. / BİLG. MÜH.

89

HAŞMET ALP ŞARKAYA 

KOCAELİ ÜN. MÜH. FK. / MAKİNE MÜH.

90

HAZAL CANDAN 

MARM. ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / SİYASET BİL. VE ULUS. İLŞ. (İNG.)

91

HÜSEYİN DÜZGÜN 

9 EYLÜL ÜN. FEN EDEB. FK. / FİZİK

92

IOULIA IAKIMOTCHEVA

OTDÜ KİMYA MÜH.

93

IRMAK SU OKTAR 

AND. ÜN. MÜH. MİM. FK. / KİMYA MÜH.

94

İLYAS YILDIZ 

ANAD. ÜN. AÇIKÖĞRT. FK. / TÜRK DİLİ EDEB. (AÇIKÖĞRETİM)

95

İNCİ ÇINARLIDAĞ 

EGE ÜN. EDEB. FK. / AMERİKAN KÜLT. VE EDEB.

96

İNSEL KANCA

9 EYLÜL ÜN. GÜZEL SANAT. FK. RESİM BÖLÜMÜ

97

İPEK ÖZMEN

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

98

KEREMCAN GÖKÇÜL 

ESK. ORHANGAZİ ÜN. MÜH. MİMAR. FK. / MET. MALZ. MÜH.

99

KEVSER YETER

EGE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK YÜKSEK OKULU

100

KÜBRA CAMUZ

EGE ÜN. FEN FK. / BİYOLOJİ

101

LÜTFİ UTKU BİLGEN 

AND. ÜN.İLETİŞİM BİLİMLERİ FK. BASIN VE YAYIN 

102

M.F. DOĞAN ÖZTÜRK 

İST. TEK. ÜN. DENİZCİLİK FK. / DENİZ ULAŞ. İŞL. MÜH.

103

M.S. KÖMÜRLÜOĞLU 

9 EYLÜL ÜN. FEN EDEBİYAT FK. / KİMYA

104

MEHMET TOPÇU 

EGE ÜN. MÜH. FK. / MAK. MÜH.

105

MELİKE YEŞİM ŞENTÜRK

GÜLHANE TIP AKADEMİSİ / HEMŞ. YÜK. OKULU

106

MELTEM ÇETİN 

9 EYLÜL ÜN. FEN EDEB. FK. / MATEMATİK (İNG.)

107

MELTEM KALAYCI

EGE ÜN. MÜH.FK.KİMYA MÜHENDİSLİĞİ(İNG)

108

MERT AKYOL

AKDENİZ ÜN. TURİZM İŞL.VE OTELCİLİK Y.O.KONAKLAMA İŞL.

109

MERT ÇAMLIBEL 

C. BAYAR ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / MALİYE

110

MERT KAMAN 

C. BAYAR ÜN. UYG. BİL. YÜK. OK. / BANKACILIK VE FİNANS

111

MERT PALDRAK 

YAŞAR ÜN. MÜH. MİM. FK. / END. MÜH.

112

MERVE ULUFER

DUMLU PINAR ÜN.MÜH.FK.ENDÜSTRİ MÜH

113

MERVE URUL 

C. BAYAR ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

114

MERVE YALÇIN 

HACETTEPE ÜN. EDEB. FK. / AMERİKAN KÜLT. VE EDEB.

115

MERVENUR ODABAŞI 

YAŞAR ÜN. FEN EDEB. FK. / İNG. DİLİ VE EDEB.

116

MİRAY GÜNEY

EGE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ BİYOKİMYA

117

MURAT ARSLAN 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ 

118

MURAT ORTAK 

9 EYLÜL ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / EKONOMETRİ

119

MUSTAFA ENÇ 

EGE ÜN. İKT. VE İD. BİL. FK. / İŞLETME

120

MUSTAFA UTKU USLU 

AKDENİZ ÜN. TURİZM İŞL.VE OTELCİLİK Y.O.KONAKLAMA İŞL.

121

NAZLI SEDA BİRCAN 

9 EYLÜL ÜN. MÜH. FK. / İNŞ. MÜH.

122

NERGİS SARIÇİÇEK 

9 EYLÜL ÜN. BUCA EĞİT. FK.- SINIF ÖĞRETMENLİĞİ(İÖ) 

123

NESRİN OLĞUN 

MUĞLA ÜN. MUĞLA SAĞL. YÜK. OKULU / HEMŞİRELİK

124

N. CANSU TEKİN 

EGE ÜN. FEN FK. / MATEMATİK 

125

NİHAN YILMAZ 

ESK. OSMANGAZİ ÜN. MÜH. MİM. FK. / MET. VE MALZ. MÜH.

126

NİLÜFER ÖZKAN 

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜN. MÜH. MİM. FK. / KİMYA MÜH.

127

NUR KOCA 

C. BAYAR ÜN. MÜH. FK. / İNŞ. MÜH.

128

NURETTİN AYARCI 

YAŞAR ÜN. MÜH. MİM. FK. / YAZILIM MÜH.

129

OĞULCAN ÖZTÜRK 

9 EYLÜL ÜN. MÜH. FAK / MADEN MÜH.

130

OĞUZHAN BOZ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVMİMARLIK.FK.ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

131

OĞUZHAN KİRAZLI 

AND. ÜN. END. SAN. YÜKSEKOKULU / ENDÜSTRİYEL TASARIM

132

OLCAY ÖZDOLANBAY 

BOĞAZİÇİ ÜN. FEN EDEBİYAT FK. / İNG. DİLİ EDEB.

133

ORKUN KILIÇ

YAŞAR ÜN. MÜH.MİM.FAK-END.MÜH

134

OSMAN BARIŞ DOĞRU 

C. BAYAR ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

135

OZAN AYDIN

İZ. EKO.ÜN.İKT.İD.BİL.FK.- LOJİSTİK YÖNETİMİ

136

ÖZGE AKYAVAŞOĞLU 

EGE ÜN. MÜH. FK. / KİMYA MÜH.

137

ÖZGE OT 

EGE ÜN. FEN FK. / KİMYA

138

ÖZGE SARIKAYA 

İZ. EKO. ÜN. GÜZEL SAN. VE TASR. FK. / MİMARLIK

139

ÖZGÜR CAN ÜNEN 

AKDENİZ ÜN. TURİZM İŞL. OTELCİLİK Y. O. / KONAKLAMA İŞLT.

140

ÖZLEM BOZKUŞ 

SELÇUK ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

141

PELİN GENÇER 

MARM. ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / SİY. BİL. VE ULUS. İLİŞK. (İNG)

142

PINAR HOŞAF

C. BAYAR ÜN.İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAKÜLTESİ.MALİYE

143

PINAR YILDIZ 

9 EYLÜL ÜN. BUCA EĞİT. FK. / SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

144

RÜYA VURAL 

EGE ÜN. / HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU

145

SAADET SOYAKER

İZ. ÜN. İNGİLİZCE ÖĞRT.

146

SABRİYE SEVER

9 EYLÜL ÜNV.İŞLETME FAKÜLTESİ İKTİSAT(İNG)

147

SARGIN TEKŞAL 

EGE ÜN. EDEB. FK. / KLASİK ARKEOLOJİ

148

SARPER DOĞAN 

C. BAYAR ÜN. MÜH. FK. / MAK. MÜH.

149

SELİN TOPÇUOĞLU 

ULUDAĞ ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / KAMU YÖNETİMİ

150

SENA TAYFUR 

EGE ÜN. MÜH. FK. / İNŞ. MÜH.

151

SENEM ÖZKURT 

9 EYL. ÜN. İŞL. FK. / İŞLETME (İNG.)

152

SERANAY ULUSAN 

19 MAYIS ÜN. MÜH. FK. / GIDA MÜH.

153

SERTAÇ AŞAROĞLU 

HACETTEPE ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / ULUSL. İLİŞKİLER (İNG.)

154

SEVCAN ARSLAN

PAMUKKALE ÜN. MAT. ÖĞRT.

155

SULTAN FULYA ÇABUK

İZ. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAK MİMARLIK

156

SUZAN SÜNCAK 

C. BAYAR ÜN. / TIP FAKÜLTESİ

157

ŞEYMA YEŞİLÇINAR 

9 EYLÜL ÜN. İKT. İDARİ BİL. FK. / İŞLETME

158

ŞİRİN PEKER

EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

159

TOLGA SAĞSÖZ

EGE ÜN. BEDEN EĞİT. SPOR YÜKS. OKULU

160

TUĞÇE BODUROĞLU 

İZ. EKO. ÜN. BİLG. BİL. FK. / BİLG. MÜH.

161

TUĞÇE GÜNGÖR 

MUĞLA ÜN. EĞİT. FK. / SINIF ÖĞRT.

162

UĞURCAN UZUN

CELAL  BAYAR ÜN. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FK.İŞLTME

163

UMUR KUTAY PADIR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETİCİLİK  

164

UMUT BURUNCUK 

C. BAYAR ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

165

UMUT ÜNGÖREN 

9 EYLÜL ÜN. MÜH. FAK / JEOFİZİK MÜH.

166

UTKU BETTEMİR

MARMARA ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FK. MATEMATİK (İÖ)

167

VEYSİ GÜMÜŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ 

168

VİLDAN EKMEKÇİOĞLU 

DUMLUPINAR ÜN. İKT. İDARİ BİL. FK. / KAMU YÖN.

169

YAĞMUR ERÇOŞKUN 

EGE ÜN. İKT. İD. BİL. FK. / İŞLETME

170

YAKUP AKYOL

İST.TEK. ÜN. MADEN FK. / MADEN MÜHENDİSLİĞİ

171

YASEMİN TEKİN 

EGE ÜN. EDEB. FK. / MÜT. TERCÜMANLIK (İNG.)

172

YASİN EROL

ANKARA ÜN. TİYATRO

173

YASİN TUNÇER 

KARADENİZ TEK. ÜN. İKT. İDARİ BİL. FK. / İŞLETME

174

YILMAZ AKKURT 

C. BAYAR ÜN. MÜH. FK. / İNŞ. MÜH.

175

YİĞİT SÖYLEMEZLİ

İZ. EKO. ÜN. ENDÜSTRİYE TASARIM

176

ZEKİ PEKÖZ 

İZ. EKO. ÜN. BİLG. BİL. FK. / END. SİST. MÜH.

177

ZEYNEP ÇELİK

C. BAYAR ÜN.İKT.VE İDARİ BİL.FK.İŞLETME(iö)

178

ZEYNEP KALFALAR 

EGE ÜN. EĞİT. FK. / REHB. VE PSİK. DANIŞMANLIK

 Yayın:09.12.2012 - Güncelleme:09.12.2012 - 16:01