Üniversite 2009 Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

2009 Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

2009 Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

 

2009 MEZUNLARI

Adı-Soyadı

ÜNİVERSİTE

BÖLÜM

MERYEM CANBULDU

AHİ EVRAN

BİLGİS.ve ÖĞR.TEK.ÖĞRET.

NESLİHAN TEMUR

AHİ EVRAN

BİLGİS.ve ÖĞR.TEK.ÖĞRET.

BURAKHAN AKARSU

AHİ EVRAN

BİLGİS.ve ÖĞR.TEK.ÖĞRET.

F.SELCEN BOZKURT

HACETTEPE

BİLGİS.ve ÖĞR.TEK.ÖĞRET.

ERKAN YILMAZ

SELÇUK

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

SÜLEYMAN ARDIÇ

İSTANBUL

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

AKİF SELAMOĞLU

HACETTEPE

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

HİLAL GÜLER

ANKARA

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

MERVE HEKİM

SAKARYA

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

SİNEM CANTÜRK

İZMİR Y.T.E.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)

BETÜL KAPTI

ERCİYES

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

SAMİ KOCA

ANADOLU

ÇALIŞMA EKO. VE END.İLİŞ.(AÖ)

SERHAT GÜMÜŞER

NAMIK KEMAL

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

UMUTCAN DOĞAN

AHİ EVRAN

ÇOCUK GELİŞİMİ

BEYZA ERDEMİR

ERCİYES

DİŞ HEKİMLİĞİ

GAMZE KARAMAN

GAZİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

HİLAL ASLAN

BAŞKENT

DİŞ HEKİMLİĞİ

H.İBRAHİM ÖNAL

CUMHURİYET

DİŞ HEKİMLİĞİ

ARZU ASLAN

İNÖNÜ

ECZACILIK

AYŞEGÜL HENDEK

ERCİYES

ECZACILIK

EBUBEKİR YÜKSEL

ATATÜRK

ECZACILIK

MÜRÜVVET AYDEMİR

ERCİYES

ECZACILIK

ÖZGE AYDEMİR

ATATÜRK

ECZACILIK

M.İLKER TOSUN

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

FIRAT ÖZDEMİR

ERCİYES

ECZACILIK

RABİA YAĞMUR

HACETTEPE

ECZACILIK

CAN ÖZCAN

GAZİKENT

EKON.VE İDARİ BİL.PROG. (T.BURSLU)

ORHUN BAYRAKDAR

EGE

ELEK.-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

VELİ YILMAZ

DUMLUPINAR

ELEK.-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

ZEYNEP ÖZLİ

ATATÜRK

ELEK.-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

CEM AKBAL

KTÜ

ELEK.-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)

KEMAL BAĞDAT

ERCİYES

ELEK.-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)

ANIL EKCİK

K.SÜTÇÜ İMAM ÜNİ.

ELEK.-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)

G.BERK TANYERİ

KOÇ

ELEKT.-EL. MÜH.(İNG) (D.BURSLU)

S,ANIL KESKİNER

ÖZYEĞİN

ELEKT.-EL. MÜH.(İNG) (T.BURSLU)

HATİCE KOÇ

KOCAELİ

ELEKTR.VE HAB.MÜH.

TUĞÇE ÜNAL

SÜLEYMAN DEMİREL

ELEKTR.VE HAB.MÜH.

YAKUP ÜNVER

SÜLEYMAN DEMİREL

ELEKTR.VE HAB.MÜH.

BESTE DEMİRKOL

KOCAELİ

ELEKTR.VE HAB.MÜH.(İÖ)

ELİF MURT

SÜLEYMAN DEMİREL

ELEKTR.VE HAB.MÜH.(İÖ)

SIDDIKA ULUTAŞ

KOCAELİ

ELEKTR.VE HAB.MÜH.(İÖ)

DUYGU AYVALIOĞLU

ERCİYES

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

O.ÖZGE ERSÖZ

KIRIKKALE

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

TUĞBA ÇELİK

KIRIKKALE

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

ELİF DEMİRBİLEK

KOCAELİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

İZLEM DÖNMEZ

ERCİYES

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

ÖMER ALTUNSARAY

ERCİYES

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

AYŞE B.TOPAL

ULUDAĞ

FELSEFE

MUSTAFA KAHRAMAN

BİLKENT

FİZİK (TAM BURSLU)

MERVE SARIYILDIZ

HACETTEPE

FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ (ALM)

MEHMET ALTUNER

AHİ EVRAN

FİZİK TED.VE REH.

ZAHİDE ÇETİN

SÜLEYMAN DEMİREL

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

ZEYNEP ATAK

EGE

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

EMRE ÜNVERDİ

ERCİYES

GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

KORCAN BALCI

YAKIN DOĞU

GÜVERTE (%50 BURSLU)

ALİ EFE

ERCİYES

HARİTA MÜHENDİSLİĞİ

AHMET DELİBAŞ

AHİ EVRAN

HEMŞİRELİK

BURCU YABANERİ

GATA

HEMŞİRELİK

EMİNE ALTAŞ

ERCİYES

HEMŞİRELİK

GAMZE ŞAHİN

OSMANGAZİ

HEMŞİRELİK

SERPİL TUNÇ

İSTANBUL

HEMŞİRELİK

ŞENAY KÜP

ERCİYES

HEMŞİRELİK

CABİR YANIK

AHİ EVRAN

HEMŞİRELİK

CAN YILDIRIM

AHİ EVRAN

HEMŞİRELİK

KAMER T.GÜVEN

ABANT İZZET BAYSAL

HEMŞİRELİK

M.ALİ DALGALI

AHİ EVRAN

HEMŞİRELİK

M.PERİHAN ÇELİK

ERCİYES

HEMŞİRELİK

TAMER YILMAZ

KTÜ

HEMŞİRELİK

EBRU DOĞAN

ANKARA

HUKUK

HAMDİ YILDIRIM

ERCİYES

HUKUK

HASAN CAN AKILLI

ERCİYES

HUKUK

ÖZGE KAHRAMAN

GAZİ

HUKUK

TÜRKAN LAFÇI

ERCİYES

HUKUK

ZEYNEP GÜDÜK

ANKARA

HUKUK

AYLİN ATILGAN

MARMARA

HUKUK

M.ECE EKERBİÇER

BİLKENT

HUKUK

AYNUR TUFAN

SELÇUK

HUKUK FAKÜLTESİ (İÖ)

İLKNUR SOYKAN

HACETTEPE

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI

UMUT DUĞAN

İSTANBUL

İKTİSAT

MUHAMMET AYDIN

AHİ EVRAN

İKTİSAT

TOLGA YILDIRIM

GAZİOSMANPAŞA

İKTİSAT

M.AKİF ŞAHİN

KAHRAMANMARAŞ

İKTİSAT (İÖ)

ANIL GÜZEY

AHİ EVRAN

İKTİSAT (İÖ)

SİBEL BOZDAĞ

AHİ EVRAN

İLK. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

E.TÜRKER UZUN

ANADOLU

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

EMEL DEMİRKOPARAN

GÜMÜŞHANE

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

EDA S, ÇELEBİOĞLU

GAZİ

İŞLETME

İLKER DUĞAN

AKDENİZ

İŞLETME

TURGAY AKSOY

SÜLEYMAN DEMİREL

İŞLETME

MUSTAFA KARAKAYA

ADNAN MENDERES

İŞLETME

VOLKAN KIRYER

SELÇUK

İŞLETME

HAYDAR AKSUNGUR

DOKUZ EYLÜL

İŞLETME (İNGİLİZCE)

MEHMET GÜLER

SELÇUK

İŞLETME(İÖ)

MURAT ACER

EGE

İŞLETME(İÖ)

TOLGA CAN GÜRELLİ

İTÜ

JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ

DEMET DERNEK

AHİ EVRAN

KAMU YÖNETİMİ

ABDULKERİM ÖZÇİÇEK

YÜZÜNCÜ YIL

KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ

YAŞAR KURT

YILDIZ TEKNİK

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

M.BAKİ ŞAHAN

ERCİYES

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

UĞUR DAMAR

ERCİYES

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

DİLARA BALCI

GAZİ

MALİYE

İ.BURAK KÖYLÜ

ONDOKUZ MAYIS

MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ

SÜLEYMAN DEMİREL

SELÇUK

METALURJİ VE MALZ.MÜH.

BOTAN GENÇ

DOĞUŞ

MİMARLIK

YASİN ERGÜL

İSTANBUL KÜLTÜR

MİMARLIK

EYLEM D.TURGUT

İZMİR Y.T.E.

MİMARLIK (İNG)

BETÜL TURGAZ

AHİ EVRAN

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

FATMA BAHAR

KTÜ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

NAZMİYE ŞAHİN

CUMHURİYET

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

PERİHAN ÖZDEMİR

AHİ EVRAN

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

ŞAHİNDE ÇELİK

AHİ EVRAN

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

TUĞÇE DEMİR

AHİ EVRAN

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

ÇİĞDEM ERDEMİR

AHİ EVRAN

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

GİZEM ASLAN

AMASYA

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

N.GÖRKEM TURAN

AHİ EVRAN

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

MERVE ERDOĞAN

HACETTEPE

PSİKOLOJİ

NİL TEKER

ATATÜRK

REH.VE PSİK.DANIŞMANLIK

ERSİN AKINTI

GAZİOSMANPAŞA

REH.VE PSİK.DANIŞMANLIK

F.İSMAİL ÖZDEMİR

AHİ EVRAN

REH.VE PSİK.DANIŞMANLIK

İLKER ARDIÇ

GİRNE AMERİKAN

REH.VE PSİK.DANIŞMANLIK

HALE DİDEM BADAK

AHİ EVRAN

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

MUSTAFA KILIÇ

KIRIKKALE

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

BEYZA SEÇEN

AHİ EVRAN

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

EMRAH ASLAN

RİZE

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

K.OĞUZ MEŞE

RİZE

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

ÖZLEM AKPINAR

OSMANGAZİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

B.KERİM DOĞAN

ADNAN MENDERES

SOSYAL HİZMET

CANSU GÜLLER

GAZİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

SELİN DEMİRCİ

GAZİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

AKİF DURMUŞ

AKDENİZ

TIP

TUĞÇE ÖZTÜRK

YÜZÜNCÜ YIL

TIP

GÖKÇE CERİD

ABANT İZZET BAYSAL

TIP

NURÇİN GEVREK

KIRIKKALE

TIP

YAŞAR ÖNCÜL

AKDENİZ

TIP

MERYEM YÜZÜGÜLDÜ

KIRIKKALE

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

ONUR ATMACA

AHİ EVRAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

TEYFİK ÇELEN

KIRIKKALE

VETERİNER FAKÜLTESİ

ARİF ALAKUŞ

İSTANBUL KÜLTÜR

MİMARLIK

ELİF ÖZTÜRK

ONDOKUZ MAYIS

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

HURİYE EKERBİÇER

NİĞDE

MATEMATİK (İÖ)

 Yayın:18.02.2013 - Güncelleme:26.06.2013 - 09:35