Görme EngellilerDerslik Sayısı: 45
Öğretmen Sayısı: 75
Öğrenci Sayısı: 1.200

OKUL MÜDÜRÜMÜZ SELİM ERBAŞ´IN YARIYIL MESAJI

Okul müdürümüzün mesajı aşağıdadır:

            “Sevgili öğrenciler biliyorum ki karşınıza çıkan bir çok  zorluğa göğüs gererek koca bir dönem boyunca okulunuza devam ettiniz. Böylece hepiniz karnenizi alacağınız bu güne geldiniz. Şimdi önümüzde yaklaşık 16 günlük bir yarı yıl tatili var. Bu süreyi hakkettiğiniz üzere dinlenip eğlenerek geçirmenizi isterim. Ancak dinlenme ve eğlenmenin yanı sıra dönem sonunda öğretmeninizin verdiği ödev ve sorumlulukları da yerine getirmiş olarak ikinci döneme başlamanızı isterim.

 

            Sevgili veliler, sizlerin de çocuklarınızın eğitim almaları için sarfettiğiniz çabanın farkındayım. Yarı yıl tatilin de sizin de çocuğunuzla etkili ve verimli iletişim kurduğunuz günler geçirmenizi istiyorum. Onların sizinle de gezip dolaşmaya ihtiyaç duyduklarını asla aklınızdan çıkarmayın.

            Sevgili mesai arkadaşlarım; Öğretmenlerim, bir dönem boyunca ne kadar gayret ve çaba içerisinde öğrencilerinizin kendilerini geliştirmeleri için uğraştığınızı öncelikle yakınen gözlemlediğimi belirtmek isterim. Sizlerin de 2 haftalık bir tatili dinlenerek ve adeta yenilenmiş olarak ikinci döneme hazır bir şekilde geleceğinize olan inancım yüksek. Siz öğretmenlerimize de bu gayretli çalışmalarınız için teşekkürlerimi ifade etmek isterim.

            Öğrencilerim, velilerim, öğretmenlerim ve tüm çalışma arkadaşlarım; hepinize sevdiklerinizle birlikte mutlu ve hoş vakit geçireceğiniz bir yarı yıl tatili dilerim…”