Site Genel Bilgiler Öğretmenlerimiz..

Öğretmenlerimiz..

Sait Nuri DEMİRCİ

Türkçe

1963 yılında Konya’da doğdu. 1998 yılında Ali Rıza Celeboğlu İlköğretim Okulu´na Türkçe Öğretmeni olarak atandı ve halen görevdedir. Sait Nuri Demirci evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Ahmet AYDIN

Türkçe

1977 yılında Beyşehir Akçabelen´de doğdu. Bozkır´da göreve başlayan öğretmenimiz, Kahramanmaraş - Iğdır ve Ilgın´ da görev yaptı. 13.08.2008 tarihinde okulumuza Türkçe öğretmeni olarak atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Sevgi AKAY

Türkçe

 

 

Ömer KIR

Matematik

1960 yılında Beyşehir Göçü Köyü´nde doğdu.İlk öğrenimini Göçü Köyü İlkokulu´nda,Orta okulu Beyşehir Alaaddin Orta Okulu´nda Liseyi Konya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde okudu.1980 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Selçuk Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirdi.1982 yılında Konya Teknik ve EML´nde göreve başlayan öğretmenimiz Çumra, Malatya, Hadim ve Beyşehir Ticaret Meslek Lisesi´nde görev yaptı.2008 Yılında okulumuza gelen Ömer KIR halen okulumuzdaki görevine devam etmektedir.

Baki KALAYCI

Matematik

1967 yılında Konya’nın Kızılören Kasabasında doğdu.2001 yılynda Konya’nın Beyşehir İlçesinin Ali Rıza Celeboğlu İlköğretim Okuluna Matematik Öğretmeni olarak atandı. Halen okulumuzda görev yapmakta olup evli bir çocuk babasıdır.

 

Fatma Nurdan KORKMAZ

Matematik

 

 

Zafer İNAN

Sosyal Bilgiler

01.07.1979 yılında Konya`nın Beyşehir ilçesinde dogdu.Eğitim öğretim sürecini sırasıyla Cumhuriyet iO, Alaaddin ortaokulu ve Beyşehir lisesini başarıyla tamamladı. 1997 yılındaSelçuk Üniversitesi Coğrafya öğretmenliği bölümünü bitirerek 2001 yılında Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak göreve başladı.Konya, Artvin, Muş gibi illerdegörev yaptıktan sonra 2011 yılında Ali Rıza celeboğlu İO. da göreve başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Hanım MERT

Sosyal Bilgiler

1982 Konya-Seydişehir doğumlu öğretmenimiz Selçuk Üniversitesi Eğitim Fak. Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinden Mezun olmuştur. İlk görevine Ş.Urfa Siverek´te başlamış olup 2008 Eylül ayında okulumuza atanmıştır. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

Mustafa ÖZDOĞAN

Fen ve Teknoloji

 

 

Vahap KÜÇÜKDELİGÖZ

Fen ve Teknoloji

1967 Antalya-Serik doğumlu öğretmenimiz Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eği. Fak. Kimya Öğretmenliği mezunudur. İlk görev yeri Diyarbakır´dır. 2008 yılında okulumuza atanmış olup evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Hakan GÜNGÖR

Fen ve Teknoloji

 

 

Celal KOCAGÜZEL

İngilizce

 

 

Ebru DEMİR

İngilizce

1983 yılında İstanbul’da doğdu. İlk öğrenimini Niğde’ de, orta öğrenimini Aydın’da tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Yabancı Diller İngilizce Öğretmenliği  mezunudur. 2006 Şubat ayında Şanlıurfa Suruç’ta göreve başlamıştır. Okulumuza 2010 Temmuz ayında Şanlıurfa Suruç Onbirnisan İlköğretim okulundan gelmiştir. Okulumuzda İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir kızı olan öğretmenimiz halen okulumuzda görevine devam etmektedir.

 

Ayşe ÇETİN

İngilizce

1981 yılında Kayseri´de doğdu.Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan öğretmenimiz ilk görev yeri olan Rize Cumhuriyet İlköğretim Okulu´ndaki görevini tamamlayarak 2010 Şubat ayında okulumuzdaki görevine başlamıştır.Evli ve bir çocuk annesi olan öğretmenimiz halen okulumuzdaki görevine devam etmektedir.

 

İsmail ŞAHİN

Din Kültürü ve Ahlak bilgisi

 

 

Yasemin COŞ

Teknoloji ve Tasarım

1976 yılında Beyşehir ilçesinde doğmuştur.1999 senesinde öğretmenliğe başlamıştır.Okulumuza 2007 senesinde Haziran ayında gelmiş olup, halen okulumuzda devam etmektedir. Evli ve üç çocuk annesidir.

 

Nermin DANACI

Teknoloji ve Tasarım

1977 Balıkesir-Dursunbey doğumlu öğretmenimiz Selçuk Üniversitesi Mesleki Eği. Fak. Nakış Öğretmenliği mezunudur. 2008 Ağustos ayında okulumuza atanmıştır. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

Pınar ÇETİNER

Resim

1982 yılında Niğde de doğdu. ilk, orta, lise eğitimini Niğde de tamamladı. 2005 yılında Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.Antalya Demre ve Doğanbey´de görev yaptı. 2010 da okulumuza atandı ve halen görevine devam etmektedir.

 

Selime GÖKMEN

Bilişim Teknolojileri

1983 yılında Konya’nın Bozkır ilçesinde doğdu. İlkokula Şanlıurfa´da başlayarak, ortaokul ve lise eğitimini Beyşehir Ali Akkanat Anadolu Lisesi´nde tamamlamıştır. Konya Selçuk Eğitim Fakültesi BÖTE mezunudur. 2005 yılında göreve başlamış olup, ilk görev yeri olan Beyşehir Ali Rıza Celeboğlu İlköğretim Okulu’nda halen görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Yusuf ÇETİN

Müzik

 

 

Emin KARAOĞLAN

Beden Eğitimi

1982 yılında Malatya’da doğdu.İlkokulu Mustafa Necati İlköğretim Okulu´nda,ortaokulu Malatya İmam Hatip´te liseyi Hacı Ahmet Akıncı Lisesi´nde üniversiteyi İnönü Üniversitesi´nde okudu. 2004 yılında Batman´ın Kozluk ilçesi´nde göreve başladı. 2010 yılında okulumuza atanan öğretmenimiz, halen Ali Rıza Celeboğlu Ortaokulu´nda beden eğitimi öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

Zafer İNAN

Sosyal Bilgiler

01.07.1979 yılında Konya`nın Beyşehir ilçesinde dogdu.Eğitim öğretim sürecini sırasıyla Cumhuriyet iO, Alaaddin ortaokulu ve Beyşehir lisesini başarıyla tamamladı. 1997 yılındaSelçuk Üniversitesi Coğrafya öğretmenliği bölümünü bitirerek 2001 yılında Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak göreve başladı.Konya, Artvin, Muş gibi illerdegörev yaptıktan sonra 2011 yılında Ali Rıza celeboğlu İO. da göreve başladı. Evli ve 1 çocuk babası.

 

 

 

 

 

 Yayın:09.12.2012 - Güncelleme:15.12.2013 - 21:04