Haberler KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

2012/2013 KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ.2012 / 2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEMİNDE 44(KIRKDÖRT) ÖĞRENCİMİZ TAKDİR,181 ÖĞRENCİMİZ TEŞEKKÜR VE 56 ÖĞRENCİMİZ ONUR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ. TAKDİR BELGESİ ALAN VE GÜREŞTE KONYA´DA YAPILAN MÜSABAKALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ.

2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİARMA2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2013 KARNE TÖRENİ2013 1.DÖNEM KARNE TÖRENİ2012/2013 KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ.2012 / 2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEMİNDE 44(KIRKDÖRT) ÖĞRENCİMİZ TAKDİR,181 ÖĞRENCİMİZ TEŞEKKÜR VE 56 ÖĞRENCİMİZ ONUR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ. TAKDİR BELGESİ ALAN VE GÜREŞTE KONYA´DA YAPILAN MÜSABAKALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ.

"T.C.

KONYA VALİLİĞİ

Seydişehir Mahmut Esat Anadolu Lisesi Müdürlüğü

TAKDİR LİSTESİ"

 

 

 

AL -  9. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             EDA GÜVEN

 

AL -  9. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 1

 

AL -  9. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             AHMET FURKAN ÇETİN

 

AL -  9. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 1

 

AL - 10. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)

 

1             MUHAMMET ALİ KOCABAŞ

 

2             ŞEYMA BALCI

 

AL - 10. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 2

 

AL - 10. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             HATİCE KÜBRA AKGÜN

 

2             GÜLSÜM YAĞMUR ÖRKÜT

 

3             RAZİYE ÜLKÜ AKGÜL

 

AL - 10. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 3

 

AL - 10. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             SEREN ÖZATA

 

2             SAMİYE OGAN

 

AL - 10. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 2

 

AL - 10. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK)

 

1             NİSA NUR ÇETİN

 

2             BEYZA KOÇAK

 

3             FULDEN CAM

 

AL - 10. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 3

 

AL - 11. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)

 

1             FATMA AYBİKE ÇUHA

 

2             FATMA ÖZCAN

 

3             HALİT CAN ERİKCİ

 

AL - 11. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 3

 

AL - 11. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             ŞERİFE NUR KURT

 

2             SULTAN TURAN

 

3             RABİA YILMAZ

 

AL - 11. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 3

 

AL - 11. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             BAHATTİN YILDIZ

 

2             OSMAN ERTUĞRUL YAVUZ

 

3             ARDA CAN GÜLŞEN

 

AL - 11. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 3

 

AL - 11. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK)

 

1             AYŞE ÖZTÜRK

 

2             SULTAN GÜMÜŞ

 

3             SÜLEYMAN BARIŞ AYDINLIK

 

4             BÜŞRA KOCA

5             İREM BALCI

 

AL - 11. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 5

 

AL - 12. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)

 

1             AYŞE BEGÜM TİRYAKİ

 

2             ESRA VURAL

 

3             ELİF ACAR

 

4             MUHAMMED GÜMÜŞ

 

5             HATİCE ÇALIK

 

6             AYŞE KIRKAŞ

 

7             MEHMET GÜVEN

 

8             ABDULLAH ÇİFTCİ

 

9             FARUK AKARSLAN

 

10           SELİN ÜNVER

 

11           FADİME ÖZYİĞİT

 

AL - 12. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 11

 

AL - 12. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             EMRE GÜNGÖR

 

AL - 12. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 1

 

AL - 12. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             ZEKİ ÇAVDAR

 

AL - 12. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 1

 

AL - 12. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK)

 

1             MELİHA YILMAZ

 

2             İBRAHİM SAMİ CAMCI

 

3             SEBAHAT SAK

 

4             VESİLE DURSUN

 

5             ZEYNEP KARAKOCA

 

AL - 12. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK) Takdir  Sayısı: 5

 

"T.C.

KONYA VALİLİĞİ

Seydişehir Mahmut Esat Anadolu Lisesi Müdürlüğü

TEŞEKKÜR LİSTESİ"

 

 

 

 

Adı Soyadı

 

AL -  9. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)

 

1             ESRA NUR ARICI

 

2             MERVE DİLLİ

 

3             RUKİYE ARSLANOĞLU

 

4             SEMA NUR GÜRAY

 

5             TAHİR DOĞANTİMUR

 

AL -  9. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 5

 

AL -  9. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             ABDULKADİR BİLEN

 

2             ABDULLAH ÇAĞŞAK

 

3             ALEYNA GÜNEY

 

4             ERTUĞRUL UYAR

 

5             GAMZE DEMİR

 

6             MİNE ATAKUL

 

7             MUSTAFA ÇETİNKAYA

 

8             NAZİFE UFACIK

 

9             RABİA KAÇAR

 

AL -  9. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 9

 

AL -  9. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             BÜNYAMİN KAMACI

 

2             CEREN TAŞTAN

 

3             CEYDA DEMİRTAŞ

 

4             EMRE ILDIRAR

 

5             FURKAN TOPAÇ

 

6             HATİCE NUR AKILLI

 

7             İSMET CAN ÖZKALDI

 

8             MEHMET TAŞLI

 

9             NAZMİYE NUR DOĞAN

 

10           SEBAHAT KONUŞ

 

11           SENEM NUR YAPRAKÇI

 

12           ZEHRANUR KAPKAP

 

AL -  9. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 12

 

AL -  9. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK)

 

1             AHMET ÇOBAN

 

2             AYŞE ÖZGÜL

 

3             BERKANT AKTAŞ

 

4             ELİFSU ÖZKALDI

 

5             EMRE KALAYCIOĞLU

 

6             HASAN ACAR

 

7             HAYRİYE ÖZEL

 

8             ONUR CAN ÖZKAN

 

9             ÖMER ASLAN

 

10           SALİHA ŞAKACI

 

11           ZEHRA KARACA

 

AL -  9. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 11

 

AL - 10. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)

 

1             AYŞE NUR GENCEL

 

2             MUHAMMED FURKAN BULUT

 

3             ALİ ATASEVER

4             SEDA NUR YEŞİLDAĞ

 

5             EMİNE YURDAKUL

 

6             FATMA ŞEN

 

7             MERYEM ÇAKILLI

 

8             RÜMEYSA BORAZAN

 

9             FATMANUR ARICI

 

10           MUNİSE TURCAN

 

11           BEYZA NUR ÇETİN

 

AL - 10. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 11

 

AL - 10. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             HATİCE SEDEF KALE

 

2             KUMRAL ÇETİN

 

3             SEMA ŞULE ARIN

 

4             MEHMET ALİ YENİLMEZ

 

5             YUSUF BAKAR

 

6             MUZAFFER KARADAĞ

 

7             AFRA GÜNÜVAR

 

8             HACER UĞURLU

 

9             ŞEHADET EBRAR AKKAYA

 

10           GÜLSEFA BEYZA ERDOĞAN

 

AL - 10. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 10

 

AL - 10. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             ZİYA YUMRUTAŞ

 

2             BATUHAN ÇETİN

 

3             MUKADDER BAŞAL

 

4             MERVE OĞUZ

 

5             HARUN İZGİ

 

6             HALİS İBİŞ

 

7             CEMİL NUZUMLALI

 

8             ZEHRA NUR AYAN

 

9             KÜBRA GÜLER

 

AL - 10. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 9

 

AL - 10. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK)

 

1             İSMAİL KÜRŞAT ARSLAN

 

2             YUNUS EMRE KALE

 

3             ALİ FUAT NALCI

 

4             PINAR COŞKUN

 

5             KEVSER ÇAPAN

 

6             OĞUZCAN ŞAHİN GİRGİN

 

AL - 10. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 6

 

AL - 11. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)

 

1             MAKBULE ERKAN

 

2             GÜL BİLGİLİ

 

3             BÜŞRA KAYA

 

4             BURAK GÖKYER

 

5             ÇAĞRI KAYRAKCI

 

6             ELİF BOZKURT

 

7             ABDULLAH HARUN TUĞBERK

 

8             ETHEM MERT ÇALIK

 

9             KADİR FINDIK

10           ALPER BİLBAN

 

11           FATMA BİLGE YILMAZTÜRK

 

AL - 11. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 11

 

AL - 11. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             MEHMET BATUHAN DİZDARLAR

 

2             YASEMİN SÖĞÜT

 

3             MUSTAFA YILDIZ

 

4             MUHAMMET ÜNAL

 

5             ALİ ERGÜNER

 

6             EMİNE YENER

 

7             ŞENOL YILMAZ

 

8             MERVE DEĞERLİ

 

9             TAYYİBE BİLBAN

 

10           GÜLCAN TUNCER

 

11           MEHMET OKAN CENGİZ

 

12           İSMAİL TEKELİOĞLU

 

13           DUDU AYDOĞDU

 

14           MEHMET YÜKSEL

 

15           AYŞE NUR BAŞARAN

 

16           KEMAL KARA

 

17           UĞUR ERYILMAZ

 

18           FETHİYE KAYA

 

AL - 11. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 18

 

AL - 11. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             SÜLEYMAN BİNİCİ

 

2             BEYZA NUR KILINÇ

 

3             MEHMET EMİN KUNDURACI

 

4             MERVE AYKAŞ

 

5             YUSUF KAPÇI

 

6             FURKAN YILDIZ

 

7             TAYYİBE İĞDELİ

 

8             AHMET LEVENTOĞLU

 

9             ÖMER FARUK ÖZEN

 

10           NURULLAH CANDAN

 

11           BEYZA DİNDAR

 

12           HAYRÜNNİSA BALCI

 

13           HAMİDE GÜNGÖR

 

AL - 11. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 13

 

AL - 11. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK)

 

1             ESRA DEMİREL

 

2             AYBÜKE ÜNAL

 

3             AYŞEGÜL ÖZKAN

 

4             BÜŞRA SAĞLAM

 

5             NECİBE DEMİREL

 

6             EMİNE CİHANBAY

 

7             EMİNE ARICI

 

8             EMİNE BEŞBADEM

 

AL - 11. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 8

 

AL - 12. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)

 

1             ULUSOY UMUT ÖZTÜRK

2             AZİME İREM SEZER

 

3             AYŞE GÜLLÜ

 

4             HİKMET HAN ÖZKAN

 

5             SÜMEYYE SUSAMCI

 

6             ESRA ÜÇTEK

 

7             ESMA SAĞLAM

 

8             İLKER BEDELCİ

 

9             LATİFE IŞIK

 

10           ŞİRİN BATİ

 

AL - 12. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 10

 

AL - 12. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)

 

1             KÜBRA AKTAŞ

 

2             ZÜBEYİR CİHAT ÇAMLI

 

3             İSMAİL SÜTLÜ

 

4             SEFA KIRKAŞ

 

5             AHMET AKKUŞ

 

6             MUSTAFA OCAK

 

7             HASAN HÜSEYİN KILIÇ

 

8             HÜSEYİN KOYUNCUOĞLU

 

9             RABİA BÜŞRA ÇELİK

 

10           TUBA MERCAN

 

11           REYHAN METİN

 

12           LÜTFİYE IŞIK

 

13           BUSE İNCE

 

14           FATMANUR ŞEKERCİ

 

15           SELMAN KUYUCUOĞLU

 

16           MUSTAFA KARABOĞA

 

17           AYŞE AKYOL

 

AL - 12. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 17

 

AL - 12. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)

 

1             BÜŞRA BALCI

 

2             KÜBRA KAYGISIZ

 

3             TUĞÇE AKAN

 

4             ESRA GÖK

 

5             AHMET ARSLANTAŞ

 

6             AYŞE AKŞİT

 

7             BETÜL BALCI

 

8             HANIM BOZTEPE

 

9             GÜL TURCAN

 

10           BEYZA SÜMEYRA EKİCİ

 

11           AYDANUR ÜNAL

 

12           ENES ACAR

 

AL - 12. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 12

 

AL - 12. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK)

 

1             FATMA NUR AVCU

 

2             FATİH SAMET OLCAY

 

3             HAVVANUR BAŞAR

 

4             MEHMET ALİ ARIKAN

 

5             AYŞENUR ÜLKEBAŞ

 

6             BÜŞRA UZER

 

7             NAZİFE KOÇ

8             ŞEYMA TUGAY

 

9             SÜLEYMAN KÖSE

 

10           HAMİDE ÖZGE CERİT

 

11           RUKİYE HARMANCI

 

12           SEDA ŞAHİNER

 

13           EMRAH SAYAN

 

14           BETÜL ÖZKALDI

 

15           MUSTAFA BATUHAN İBİŞ

 

16           SEYİT HARUN CAN

 

17           NECİBE ÇİL

 

18           FURKAN AKBULUT

 

19           AYBARS BALCI

 

AL - 12. Sınıf / D Şubesi (ALANI YOK) Teşekkür  Sayısı: 19

 Yayın:26.01.2013 - Güncelleme:30.01.2013 - 18:30 - İlgili Birim : idare - İlgili Birim Telefonu : 5425352895