İlimiz Rehber Öğretmenleri İlimiz Rehber Öğretmenleri

İlimiz Rehber Öğretmenleri

2013/2014 NİĞDE REHBER ÖĞRETMENLER LİSTESİ

SN

Rehber Öğretmenin Adı ve Soyadı

Görev Yaptığı Okul / Kurum

İlçe

1

BEKİR

KESGİN

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

2

SELÇUK

DUMLU

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

3

MEHMET

GÜVENÇ

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

4

HACI

MÜFTÜOĞLU

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

5

RECEP

VAROL

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

6

HALİL İBRAHİM

AŞICI

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

7

SELMA

GÖZEL

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

8

MUSTAFA

TUNCAY

Niğde Rehberlik ve Araştırma Merkezi

MERKEZ

9

AYŞE

UYSAL

Zübeyde Hanım Anaokulu

ALTUNHİSAR

10

MEHMET

ÖZKOÇ

Karakapı Durmuş Balarban Ortaokulu

ALTUNHİSAR

11

TUĞBA

UZ

Altunhisar 75. Yıl Lisesi

ALTUNHİSAR

12

AYFER

KARA

75.Yıl Dr.Feriha Celal Cığız Anaokulu

BOR

13

ÇAĞLAR

KOCABAŞ

Kemerhisar Hisar Ortaokulu

BOR

14

DİLEK

IŞIK

Şehit Nuri Pamir Anadolu Lisesi

BOR

15

ERKAN

TEKELİ

İmam Hatip Lisesi

BOR

16

GÖNÜL

SAYIM

Bor Atatürk Anadolu Lisesi

BOR

17

GÜLDEN

YILDIZ

100.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu

BOR

18

HAYRİYE BURCU

KAYA

Toki Ortaokulu

BOR

19

HÜSNE

ÇELEBİ

Mehmet Güleç Ortaokulu

BOR

20

MÜNEVVER

ÇELİK

Bor Akın Gönen Anadolu Lisesi

BOR

21

NESLİHAN

APAYDIN

Bor Fen Lisesi

BOR

22

SONAY

DOĞANÇİÇEK

Mehmet Rasim Dede İlkokulu

BOR

23

SONER

AKSOY

Bor TOKİ Anadolu Öğretmen Lisesi

BOR

24

ŞERİFE

YOĞURTCU

Bor İrfan İlk Teknik ve End. Meslek L.

BOR

25

TÜMAY

ÖZER

Kız Teknik ve Meslek Lisesi

BOR

26

BAHAR

ÖZEN

Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge Orta.

ÇAMARDI

27

BETÜL

CENGİZ

İmam Hatip Lisesi

ÇAMARDI

28

DUDU SERAP

CANBAR

Çamardı 75.Yıl Şehit Üsteğmen Murat Erdem ÇPL

ÇAMARDI

29

MERYEM

AKSOYLU

Elma Çiçeği Anaokulu

ÇAMARDI

30

ABDURRAHMAN

KELEKCİ

Çiftlik Lisesi

ÇİFTLİK

31

MEHMET

KELEŞ

Çiftlik Anadolu Lisesi

ÇİFTLİK

32

MUHAMMED SELİM

CENGİZOĞLU

Kula İlkokulu

ÇİFTLİK

33

MURAT

DURAK

Şehit Şakir Tekin İlkokulu

ÇİFTLİK

34

TUĞBA

AKBULUT

Azatlı Küllüce İlkokulu

ÇİFTLİK

35

ZAHİT

SAK

Bozköy Ortaokulu

ÇİFTLİK

36

ADNAN

BOZTAŞ

Niğde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

MERKEZ

37

AHMET

DEMİREL

İmam Hatip Ortaokulu

MERKEZ

38

AHMET

GEBELEK

Bağlama Ortaokulu

MERKEZ

39

AHMET CEM

DOĞAN

Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi

MERKEZ

40

AHMET TAYFUN

EREN

Niğde Otelcilik ve Turizm M. Lisesi

MERKEZ

41

ALİ

ÇELİKKANAT

Niğde Ticaret Meslek Lisesi

MERKEZ

42

ALPER

KIRDEMİR

Karaatlı Şehit Şahin Yılmaz İlkokulu

MERKEZ

43

ASLI

KARAKAYA

Saruhan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

MERKEZ

44

ASLI

OLGAY ESKİOĞLU

Kemal Aydoğan İlkokulu

MERKEZ

45

AYFER

DOĞAN

Niğde Fen Lisesi

MERKEZ

46

AYŞE

TONGA

19 Mayıs Ortaokulu

MERKEZ

47

AYŞE GÖZDE

YAKA

Gönül Çiçeği Anaokulu

MERKEZ

48

BİHTER

BATMAZ

Selçuk İlkokulu

MERKEZ

49

BİLAL YASİR

ÖZTÜRK

Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu

MERKEZ

50

DENİZ

ETİ

Selçuk İlkokulu

MERKEZ

51

DURSUNE NUR

DURAK

Gazi Ortaokulu

MERKEZ

52

DUYGU

DEMİRCİ İÇEL

Dumlupınar İlkokulu

MERKEZ

53

ELİF

TUNCER

Kiledere Şehit Emrah Eryılmaz Orta.

MERKEZ

54

ELMAS

BOZTAŞ

Halil Kitapçı İlkokulu

MERKEZ

55

ESER

ETİ

Mevlana Ortaokulu

MERKEZ

56

ESRA

GÜL ÖZKAYA

23 Nisan Havacılar Ortaokulu

MERKEZ

57

FATİH

ÖZMEN

Alpaslan Ortaokulu

MERKEZ

58

FATMA

TEKİN

Edikli Lisesi

MERKEZ

59

FATMA

TÜFEKÇİ

Fatih Anadolu Lisesi

MERKEZ

60

FERİHA

ALMAZ

Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi

MERKEZ

61

FİLİZ

OYLUM

Kömürcü Çanakkale Şehitleri Ortaokulu

MERKEZ

62

GÖKHAN

AÇIKGÖZ

Atatürk Ortaokulu

MERKEZ

63

GÜLCAN

ÖZTÜRK

Niğde Ticaret Meslek Lisesi

MERKEZ

64

GÜLHAN

AYDIN

Hazım Tepeyran İlkokulu

MERKEZ

65

GÜLHAN

BAŞER ŞEKER

Kız Teknik ve Meslek Lisesi

MERKEZ

66

GÜRCAN

ŞEKER

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi

MERKEZ

67

HASAN ABDULLAH

GÜLTEKİN

Alay İlkokulu

MERKEZ

68

HASAN HÜSEYİN

KÖÇER

Atatürk Ortaokulu

MERKEZ

69

HATİCE

TÜRKARSLAN

Yeşilgölcük Şehit Osman Turgut Orta.

MERKEZ

70

HÜSEYİN

AKGÜMÜŞ

Atatürk Anadolu Lisesi

MERKEZ

71

HÜSEYİN ORHUN

ÇELİKBAŞ

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

MERKEZ

72

İSMAİL

DELİCE

Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu

MERKEZ

73

MAHMUT

KAYHAN

23 Nisan Havacılar İlkokulu

MERKEZ

74

MEHMET

ÇOBAN

Atatürk Eğitimciler Anaokulu

MERKEZ

75

MEHMET

TURHAN

Faik Şahenk Teknik ve E. Meslek Lisesi

MERKEZ

76

MEHMET EMİN

BAĞCI

Kız Teknik ve Meslek Lisesi

MERKEZ

77

MELAHAT

ÖZDEMİR

Yeşilgölcük Şehit Osman Turgut Orta.

MERKEZ

78

MERVE

BİÇER

Konaklı İlkokulu

MERKEZ

79

MURAT

KURUÇAY

Atatürk Anadolu Lisesi

MERKEZ

80

MUSTAFA

DOĞAN

Cumhuriyet İlkokulu

MERKEZ

81

MÜCAHİT

CURA

Yeşilgölcük Şehit Recep Tektaş ÇPL

MERKEZ

82

NECATİ

TALAY

Kemal Aydoğan Ortaokulu

MERKEZ

83

NERMİN

ÇAKMAKÇIER

Hüdavend Hatun İşitme Engelliler Orta

MERKEZ

84

NUR

TÜRKOĞLU

75.Yıl Mehmet Göker Kız Teknik Lisesi

MERKEZ

85

ÖCAL

YILDIZ

5 Şubat Ortaokulu

MERKEZ

86

ÖMER

OYMAK

Zahide Sefer İlkokulu

MERKEZ

87

RAFET

ŞAHİN

Niğde Anadolu Lisesi

MERKEZ

88

RECEP

ERDEM

Mevlana Ortaokulu

MERKEZ

89

RECEP

FIRAT

Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu

MERKEZ

90

RÜMEYSA

EKİN

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi

MERKEZ

91

SELÇUK

COŞKUN

Niğde Ticaret Meslek Lisesi

MERKEZ

92

SELİM

GÜNDOĞAN

Cumhuriyet Anadolu Lisesi

MERKEZ

93

SERDAR

ADAK

Atatürk Anadolu Lisesi

MERKEZ

94

SEVDA

DEMİR

Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu

MERKEZ

95

SİBEL

KERVANKIRAN AVCI

Gazi İlkokulu

MERKEZ

96

SİNAN

TAŞKIRAN

Dündarlı 100.Yıl Ortaokulu

MERKEZ

97

SONAY

SARIMEŞE

Niğde Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

MERKEZ

98

SONER

GÖZDE

Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi

MERKEZ

99

ŞEVKAT ŞULE

GÜN

Elma Şekeri Anaokulu

MERKEZ

100

ŞEYDA

KLAVUZ

Cumhuriyet İlkokulu

MERKEZ

101

TOLGAHAN

ŞİMŞEK

Cemil Meriç Görme Engelliler Orta.

MERKEZ

102

TUBA

BALDIR

Nasreddin Hoca Anaokulu

MERKEZ

103

TUĞBA

DERİCİ

Fertek Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)

MERKEZ

104

UĞUR

ARIBAŞ

Remide Yılmaz Atabek Anadolu Lisesi

MERKEZ

105

UĞUR

KOÇAK

Alay Şehit Oktay Önder Ortaokulu

MERKEZ

106

YALÇIN

DOĞAN

Dr. Sadık Ahmet İlkokulu

MERKEZ

107

YEŞİM

USTA

Edikli Şehit İhsan Yarımkulak İlkokulu

MERKEZ

108

YÜKSEL

BAYRAM

75.Yıl Mustafa Altuncu İlkokulu

MERKEZ

109

ZAFER

SANDUVAÇ

Atatürk Ortaokulu

MERKEZ

110

ZEHRA

TUNA

Niğde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

MERKEZ

111

ZERRİN SİBEL

ŞAHİN

Hacı Zekiye Arslan Anadolu Lisesi

MERKEZ

112

MURAT

KOÇYİĞİT

Sungurbey Lisesi

MERKEZ

113

SONGÜL

KESKİN

Sungurbey Ortaokulu

MERKEZ

114

BİNNAZ

AKBAY

Mustafa Küçükavşar Yatılı Bölge Orta.

ULUKIŞLA

115

DUHA

ÖZAVCI

Ulukışla 75. Yıl Anadolu Lisesi

ULUKIŞLA

116

YASEMİN MERVE

ÖZDEMİR

Ulukışla 75.Yıl Çok Programlı Lisesi

ULUKIŞLA

 

 Yayın:22.10.2013 - Güncelleme:22.10.2013 - 14:47