T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
ORDU - FATSA - Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Ana Sayfa  Haberler  Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe Okulumuzu Ziyaret Etti
Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe Okulumuzu Ziyaret Etti Yayın tarihi: 16.05.2013 - 16:51

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Bülent YÜCETEPE okulumuzu ziyaret etti. Okul Müdürümüz Abdullah ÖZKAN, idarecilerimiz ve Okul Aile Birliği Başkanımız Ahmet ÖZDEMİR ile bir araya gelen Sayın YÜCETEPE, daha sonra okulumuz ve çevresini gezerek bahçe ve çevresinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.  

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Bülent YÜCETEPE okulumuzu ziyaret etti. Okul Müdürümüz Abdullah ÖZKAN, idarecilerimiz ve Okul Aile Birliği Başkanımız Ahmet ÖZDEMİR ile bir araya gelen Sayın YÜCETEPE, daha sonra okulumuz ve çevresini gezerek bahçe ve çevresinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.  Bu çalışmalarla ilgili beğenisini dile getiren Başkan Yardımcımız, emeği geçen herkesi tebrik etti.

Okul Müdürümüz Abdullah ÖZKAN, ihtiyaç duyulan her anda Sayın Yücetepe’den samimi destek aldıklarını belirterek  Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nin tüm paydaşları adına  Sayın Bülent YÜCETEPE nezdinde Fatsa Belediyesi’ne  teşekkür etti.  

Fatsa BelediyesiFatsa Belediyesi

 

Fatsa BelediyesiFatsa BelediyesiFatsa BelediyesiFatsa BelediyesiFatsa BelediyesiFatsa BelediyesiFatsa BelediyesiFatsa Belediyesi