T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
SAMSUN - VEZİRKÖPRÜ - Vezirköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Ana Sayfa  Duyurular   EĞİTSEL KOL (KULÜP) LİSTESİ
EĞİTSEL KOL (KULÜP) LİSTESİ Yayın tarihi: 10.01.2014 - 08:46

                                                EĞİTSEL KOL (KULÜP) LİSTESİ

    Sıra                   Öğretmen Ad Soyad                                                  Eğitsel Kol

       1       EBRU GÜNAYDIN                                    Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü

       2       TAMER UÇAR                                         Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü

       3       SEYFULLAH DEMİRBAŞ                         Çevre ve Yeşili Koruma  Kulübü

       4       EYYUB SARIDAŞ                                    Çevre ve Yeşili Koruma  Kulübü

       5       ALİ AYDIN                                               Çevre ve Yeşili Koruma  Kulübü

       6       EMRE AKTÜRK                                       Demokrasi, İnsan Hakları ve Yurttaşlık Kulübü

       7       EMEL SARIYALÇINKAYA                        Demokrasi, İnsan Hakları ve Yurttaşlık Kulübü

       8       SERDAR BAHADIR                                  Gezi,Tanıtma ve Turizm Kulübü

       9       HAKKI YILMAZ                                        Gezi,Tanıtma ve Turizm Kulübü

      10       RABİA ÖZDEMİR EBEM                           Kızılay Kulübü

      11       TURAN ÇAKMAK                                     Kızılay Kulübü

      12       YUSUF AY                                              Kültür ve Edebiyat Kulübü

      13       YEŞİM DİNÇER                                       Kültür ve Edebiyat Kulübü

      14       NAMIK ŞİMŞEK                                       Kültür ve Edebiyat Kulübü

      15       ERHAN ÇAMURCU                                  Kütüphanecilik Kulübü

      16       SAMET YANGIN                                      Kütüphanecilik Kulübü

      17       DERYA AYDEMİR                                   Kütüphanecilik Kulübü

      18       ADEM ÖZAT                                            MESLEK TANITMA KULÜBÜ

      19       KORAY KARACA                                    MESLEK TANITMA KULÜBÜ

      20       GÜNNUR DEMİRCAN                               Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü

      21       ÇİĞDEM TEKELİ KÖYSAL                       Sağlık, Temizlik ve Beslenme Kulübü

      22       MUSTAFA KORALAY                              Satranç Kulübü

      23       MURAT KUYUPINAR                               Satranç Kulübü

      24       KÖKSAL İYİGÜN                                     Sivil Savunma Kulübü

      25       SERDAR ÖZTÜRK                                   Sivil Savunma Kulübü

      26       MURAT SAĞDIÇ                                      Sivil Savunma Kulübü

      27       MELTEM KARAKÖSE                              Sosyal Dayan. ve Yrdı., Çocuk Esirg.Yeşilay Kulübü

      28       SELAHATTİN BIYIK                                  Sosyal Dayan. ve Yrdı., Çocuk Esirg.Yeşilay Kulübü

      29       YENER AKSOY                                       Spor Kulübü

      30       FİKRET BİLGE                                         Spor Kulübü

      31       MEHMET BAHADIR ÜNSAL                     Trafik Güvenliği ve İlkyardım Kulübü

      32       ŞABAN ÖZALP                                        Trafik Güvenliği ve İlkyardım Kulübü