başarılar 2010-2011 YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE FEN LİSESİ, ÖĞRETMEN LİSESİ VE ANADOLU LİSESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİN AYRINTILI LİSTESİ

2010-2011 YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE FEN LİSESİ, ÖĞRETMEN LİSESİ VE ANADOLU LİSESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİN AYRINTILI LİSTESİ

2011-2012 YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE  KAZANAN ÖĞRENCİLERİN AYRINTILI LİSTESİ
SIRA ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL (Fen Lisesi ,Öğretmen Lisesi veya Anadolu Lisesi)
1 ÖMER YILDIZ                           ERZİNCAN FEN LİSESİ
2 VEHBİ TUNAHAN KOCA                      ERBA YILMAZ KAYALAR FEN LİSESİ
3 FATMA ALTIN              ERBAA YILMAZ KAYALAR FEN LİSESİ
4 AYLİN NİSA DURAN                  ERBAA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
5 AHMET EMRE TUĞ                    ZİLE İMKB ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
6 MERVE ÖZER                  REŞADİYE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
7 SÜMEYYE OKUR                      REŞADİYE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
8 ABDUL SAMET KAYA                      REŞADİYE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
9 BURHAN EMİR KELEŞ                MUĞLA ANADOLU LİSESİ
10 MUHAMMET ALİ BOZTEPE                    TOKAT (GOP)
11 ŞULE KILIÇARSLAN                           REŞADİYE SEBAHAT İSMET ANADOLU LİSESİ
12 SEMA NUR KAYA                      REŞADİYE SEBAHAT İSMET ANADOLU LİSESİ
13 ELİF AYSU TELLİ                       REŞADİYE SEBAHAT İSMET ANADOLU LİSESİ
14 OSMAN DAL                    REŞADİYE SEBAHAT İSMET ANADOLU LİSESİ
15 EMRE TORUN                      REŞADİYE SEBAHAT İSMET ANADOLU LİSESİ
16 MELTEM KAYA        AHMEDİ HANİ ANADOLU LİSESİ
17 YUSUF COŞKUN                         SERPİL AKDAĞ ANADOLU LİSESİ
18 EBRAR ŞULE DEMİRKOL                        TOKAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
19 SÜMEYYE PAYLAN                       REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
20 ŞEYMA NUR KILINÇARSLAN                      REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
21 MURAT GÜL                              REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
22 ESRA İLHAN                  REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
23 BERKEHAN ATEŞ                              REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
24 BEYZA İLHAN                      REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
25 SERHAT DEMİR                              REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
26 BÜŞRA ÜLKÜHANYILMAZ                            REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
27 RESÜL EKREM DEMİR                        REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
28 SERAP COŞKUN   REŞADİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
29 BURAK DURSUN                               REŞADİYE ANADOLU ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ(ELEKTRİK ELEKTRONİK)
30 CEM YILDIZ                   REŞADİYE ANADOLU ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ(ELEKTRİK ELEKTRONİK)
31 SALİH FURKAN KILIÇARSLAN                    REŞADİYE ANADOLU ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ(BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ)
32 YAKUP ALPEREN İLHAN                    REŞADİYE ANADOLU ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ(ELEKTRİK ELEKTRONİK)
33 AŞIR KAÇAR                        MERAM TEK.END.MES.ANADOLU LİSESİ (BİLİŞİM BÖLÜMÜ)
 Yayın:26.11.2012 - Güncelleme:26.11.2012 - 22:02