icerik 2010 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞENLERİN LİSTESİ

2010 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞENLERİN LİSTESİ


2009-2010 ÖĞRETİM YILINDA ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

SIRA NO

ADI SOYADI

KAZANDIĞI OKUL

1

Didar BOZKURT

Ankara Ün.Hukuk

2

M. Nazlı KÖSLÜOĞLU

Selçuk Ün. Hukuk

3

Esra ELİBOL

KTÜ Reh. Ve Psk. Dan.

4

Ahmet ÖZDOĞAN

Maltepe Ün. Reh. Ve Psk. Dan.

5

Nurcan TEKE

Doğuş Ün. Bilgisayar Müh.

6

Yunus ESER

Ankara Ün. Gıda Müh.

7

Melda DENLER

KTÜ Eletrik-Elektronik

8

Mustafa AKÇAKOCA

Erciyes Ün. Makine Müh.

9

Emre DEMİRTAŞ

Gebze Yük.Tek Ens. Malz. Bil. Ve Müh.

10

Cem KOÇER

Erciyes Ün Makine Müh.

11

Necla ÖZCAN

Erciyes Ün.Makine Müh.

12

Samed HANÇER

Cumhuriyet El. Elektronik

13

Yusuf Kağan ÖZKAN

Yeditepe Ün.Bilişim Sitemleri

14

Sezer ÇAĞLAR

Cumhuriyet Ün.Çevre Müh.

15

Mine AKSÖZ

Ankara Ün.Ziraat Müh.

16

Aslan KÜÇÜKEKMEKÇİ

Abant İ. Baysal Ün. Mak. Müh.

17

Sadık Emre TEMLİOĞLU

Zonguldak Makine Müh.

18

Sema GÖKÇE

Bozok Ün.Jeoloji Müh.

19

Çağrı Tuğçe MANAP

Dumlupınar Ün. Seramik Müh.

20

Elif GACENER

Gümüşhane Jeoloji Müh.

21

Aydın BEKTAŞ

Atatürk Ün.Veteriner Fak.

22

Gözde GÜNEŞ

19 Mayıs Ün.Türkçe Öğrt.

23

Fadime MENGÜ

Selçuk Ün.Türkçe Öğrt.

24

Sinem SAÇLI

Abant İ. Baysal Ün. Türkçe

25

Aynur DAŞÇI

Kastamonu Türkçe Öğrt.

26

Çimen UZAL

Çanakkale Türkçe Öğrt.

27

Hatice Gökben ARSLAN

Kırıkkale Türkçe Öğrt.

28

Mustafa KOÇ

Atatürk Ün. İlköğretim Mat.

29

Şule OBUT

Selçuk Ün.Fen Bilgisi Öğrt.

30

Ahmet Sefa KESLER

19 Mayıs Ün.Fen Bilgisi Öğrt.

31

Eda PAÇ

Erzincan Fen Bilgisi Öğrt.

32

Mehmet Akif ERSOY

GOP Ün.Sosyal Bil. Öğrt.

33

Bahar SALTIK

Giresun Ün.Sosyal Bil. Öğrt.

34

Şifa Nur İKİZ

GOP Ün.Sosyal Bil. Öğrt.

35

Bahar SEVİNÇ

Erzincan Sosyal Bil. Öğrt.

36

Hazal DENLER

Cumhuriyet Ün. Sınıf Öğrt.

37

Nisanur ARSLAN

Cumhuriyet Ün. Sınıf Öğrt.

38

Aylin ÖZAÇIK

KTÜ Okul Öncesi Öğrt.

39

Derya SALTIK

Anadolu Ün. Almanca Öğrt.

40

Elmas ATAŞ

Gazi Ün.Hemşirelik

41

Tugay UYSAL

Akdeniz Ün. Hemşirelik

42

Arife CEYLAN

KTÜ Hemşirelik

43

Dursun TOPRAK

KTÜ Hemşirelik

44

Funda TUYUĞ

Giresun Ün. Hemşirelik

45

Yasemin ÇİLKURT

GOP Ün. Hemşirelik

46

Nagihan DUMAN

19 Mayıs Ün. Ebelik

47

Ömer Faruk OCAK

Anadolu Ün. İşletme

48

Sadık ÇELEBİ

GOP Ün.İşletme

49

Talat SARGIN

Kadir Has Ün. İşletme

50

Merve BOYDAĞ

Ordu İşletme

51

Erhan ÇENESİZ

Yeditepe Ün.İşletme

52

Betül AKYÖRÜK

Uludağ Ün.İktisat

53

Murat ÖZTAŞ

Osmangazi Ün. İktisat

54

Sultan ÜSTÜN

Erzincan İktisat

55

Yusuf YÜCEL

Balıkesir Maliye

56

Muhammed Ahmet ERGİN

Cumhuriyet Ün. Maliye

57

Ahmet Berkay OKYAR

Başkent Ün. Bankacılık

58

Kübra EKİNCİ

İstanbul Arel Uluslarası İl.

59

Nuri KÖSE

Marmara Ün. Radyo Televizyon

60

Burak AYDIN

Marmara Ün. Halkla İlişkiler

61

Leyla CEYLAN

Atatürk Ün.Halkla İlişkiler

62

Yeşim CERTEL

Giresun T. Dili Edebiyatı

63

Arife ÇAĞLAR

GOP Ün.Tarih

64

Uğur HANÇER

KTÜ Tarih

65

Sadık ARTUÇ

19 Mayıs Ün. Tarih

66

Rıza ÜN

Erciyes Matematik

67

Tuğba AYVALIOĞLU

19 Mayıs Ün. Matematik

68

Ayşegül ÖZCAN

Osmangazi Biyoloji

69

Meltem AKIN

A.Menderes Ün. Biyoloji

70

Seda Hazel GÖZLER

Trakya Fizik

71

Nur SUSUR

Selçuk Ün.Yerel Yönetimler

72

Esra SAMUR

Hitit Ün.İşletme Yönetimi

73

Ayşegül ÖZDOĞAN

19 Mayıs Ün. Gıda Teknolojisi

74

Mehmet Akif ARAPKİRLİ

GOP Ün.Lojistik

75

Meltem BİLGİN

Selçuk Ün. Muh. Ve Vergi Uyg.

76

Gözde KOÇAK

Balıkesir Turizm İşletmecil.

77

Safa DEMİRTOLA

Bozok Ün. Bankacılık ve Sig.

78

Murat ERARSLAN

Ordu Deniz Ulaştıma ve İşl.

79

Hüseyin DURU

Amasya İnşaat Teknolojisi

80

Sümeyye ERBOY

Açıköğretim Adalet

81

Ferda VİDİNEL

Osmangazi Mimarlık

82

Ayşe Hümeyra AYDOĞAN

KTÜ Bilgisayar Müh.

83

Murat YILMAZ

İst. Teknik Ün. Deniz Ulaştırma

84

Ali İPEK

KTÜ Deniz Ulaştırma

85

Ali CEBECİ

Düzce El. Elektronik Müh.

86

Muhammed TAMBUĞA

Karabük Otomotiv Müh.

87

Ahmet TABANLIOĞLU

Harran Bilgisayar Müh.

88

Osman Yağız KARTAL

M. Kemal Ün. El. Elektronik

89

Mert ÜREN

Uşak Makine Müh.

90

Halil İbrahim ÇAĞDAŞ

Bozok Makine Müh.

91

Sıla KORKUT

Sakarya Çevre Müh.

92

Salih YETİŞKİN

Çanakkale Ziraat Müh.

93

Selim YILDIRIM

Osmangazi Kimya Müh.

94

Ahmet Tolga YILMAZ

Kastamonu Orman Müh.

95

Jale ARSLAN

Çankaya Bilgisayar Müh.

96

Zeynep Begüm YAZAR

19 Mayıs Ün.Ziraat Müh.

97

Mustafa Çağrı AKYUNAK

Melikşah El. Elektronik M.

98

Ertuğrul ERGİN

Erciyes Ün.Veteriner Fak.

99

Hacer KARADELİOĞLU

Amasya Türkçe Öğrt.

100

Hatice MARAL

Abant İ. Baysal Türkçe

101

Funda SONKAYA

Amasya Ün. Türkçe Öğrt.

102

Sinan COŞKUN

Kastamonu Ün.Türkçe Öğrt.

103

Fatma Semiha YILDIZ

Amasya Türkçe Öğrt.

104

Serdar YILDIRIM

Erciyes Ün.Türkçe Öğrt.

105

Hatice ÖZTÜRK

Erciyes Ün.Fen Bilgisi Öğrt.

106

Ezgi CÖMERT

KTÜ Fen Bilgisi Öğrt.

107

Aliyenur USLU

Artvin Fen Bilgisi Öğrt.

108

Emine YILDIRIM

A.Menderes S. Bilgiler Öğrt

109

Abdullah YILDIZ

Atatürk Ün. Sosyal Bil. Öğrt.

110

Aziz KÖMÜRCÜ

Selçuk Ün.Sosyal Bil. Öğrt.

111

Engin SEPETÇİ

Giresun Sosyal Bil. Öğrt.

112

Lokman TEKİN

Kırıkkale Ün. Sınıf Öğrt.

113

Ali KURT

19 Mayıs Ün.Sınıf Öğrt.

114

Büşra EREĞLİ

Kocaeli Ün.Hemşirelik

115

Dudu ÖMRÜUZUN

Cumhuriyet Ün. Hemşirelik

116

İlkay AÇAR

Muğla Hemşirelik

117

Sibel KÖSE

Balıkesir Hemşirelik

118

Sibel GÜNDOĞDU

Uşak Hemşirelik

119

Fadime ÖMRÜUZUN

Marmara Ün.Ebelik

120

Kübra ÖZMEN

Cumhuriyet Ün.Ebelik

121

Saime Şeyda AÇIKGENÇ

Selçuk Ün.İşletme

122

Erdoğan AKSU

Osmaniye İşletme

123

Begüm MUMCU

A.Menderes Ün. İşletme

124

Sefa Burak KARABAĞ

Fatih İşletme

125

Güler KARLIDAĞ

GOP Ün.İktisat

126

Ferhat BAŞ

Anadolu Ün. İktisat

127

Abdullah AKSU

KTÜ Ün. İktisat

128

Ayşegül ÖZMEN

Hitit Ün.İktisat

129

Zeynep ŞİRİN

GOP Ün. Maliye

130

Mahmut IŞILDAK

İstanbul Arel Uluslarası İl.

131

Aynur DAĞDELEN

Ardahan Eşit Ağ. Program

132

Tülay KARTAL

Cumhuriyet Ün. Kamu Yönetim

133

Ahmet Oğuz ARSLANOĞLU

Selçuk Ün.Gazetecilik

134

İklima TOPRAK

Selçuk Ün.Halkla İlişkiler

135

Yunus TEKBAŞ

A.Menderes Ün. Sosyal Hizmet

136

Gamze ÖRNEK

Ardahan T. Dili Edebiyatı

137

Fatih CEBECİ

Bozok Ün.Tarih

138

Hasan ARI

Uludağ Ün.Tarih

139

Esra KAVAK

Mustafa Kemal Tarih

140

Aybike BÜYÜKSEL

Cumhuriyet Ün. Matematik

141

Osman AKSAY

Ankara Ün. Biyoloji

142

Meltem AYKUL

Osmangazi Biyoloji

143

Eray AĞIN

Erzincan Biyoloji

144

Gökhan YEĞİNER

Yüzüncü Yıl Ün. Kimya

145

Tuğba ALTINER

Selçuk Ün.Yerel Yönetimler

146

Ali ERKOL

Kocaeli Ün.İşletme Yönetimi

147

Gizem UYSAL

Ahi Evran Ün.Gıda Teknolojisi

148

Abdullah ŞENEL

Ordu Muh. Ve Vergi Uyg.

149

Kazım ALMUS

GOP Ün. Muh. Ve Vergi Uyg.

150

Kübra ÇELİK

Erzincan Tur. ve Sey. Hizm.

151

Zehra ULUBAŞ

GOP Ün.Bankacılık ve Sig.

152

Taner BALCANLI

Amasya Ün.İnşaat Teknolojisi

153

Ömer TEKİN

Açıköğretim Yerel Yönetim

154

Uğur ALTUNSOY

Açıköğretim T. Dili ve Ed.

155

Bekir ERTAN

Açıköğretim Kamu Yönetimi

 Yayın:12.03.2013 - Güncelleme:12.03.2013 - 11:21