T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
TRABZON - MERKEZ - Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Ana Sayfa  Haberler   Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 19 Mayıs Gençlik Şöleni Spor Müsabakaları
Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 19 Mayıs Gençlik Şöleni Spor Müsabakaları Yayın tarihi: 27.03.2013 - 21:19

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 19 Mayıs Gençlik Şöleni Spor Müsabakaları

 

Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 19 Mayıs Gençlik Şöleni Spor Müsabakaları Fikstürü

 

FUTBOL

DİŞ. 10 –HEM.9           18 MART PAZARTESİ

ANS.10- RAD.9            19 MART SALI

ANS.11 – ORTZ.9        20 MART ÇARŞAMBA

RAD.12- HEM.11        21 MART PERŞEMBE

RAD.10  - DİŞ.9           25  MART PAZARTESİ

DİŞ 11 – ANS .9          26  MART SALI

RAD.11 –ANS 12       28  MART PERŞEMBE

NOT: MAÇLAR OKUL BAHÇESİNDE 12:15-12:45  (15+15) ARASI YAPILACAKTIR. SAHAYA ZAMANINDA ÇIKMAYAN TAKIM DİSKALİFİYE EDİLECEKTİR

VOLEYBOL

HEM.9- ORTZ.9          22 MART CUMA

HEM.11- DİŞ 11        27 MART  ÇARŞAMBA

DİŞ.9- RAD.9             29 MART CUMA

ANS.10 –ANS.12      4 NİSAN PERŞEMBE

RAD.10-DİŞ.10        1 NİSAN PAZARTESİ

HEM.10-RAD.12      5 NİSAN CUMA

RAD.11 – ANS .9      2 NİSAN SALI

BASKETBOL

DİŞ.9 – DİŞ 11           1 NİSAN PAZARTESİ

DİŞ. 10 – HEM .10     27 MART ÇARŞAMBA

ORTZ.9 – RAD.9      2 NİSAN SALI

HEM .9- HEM.11    3 NİSAN ÇARŞAMBA

BADMİNTON        ERKEKLER

SERKAN ERSÖYLEYEN DİŞ 9-MÜCAHİT ÇELİK DİŞ 10            4 NİSAN PERŞEMBE

MURATHAN TURANDİŞ.9 –ASUTAY ERTÜRK ORTZ.9           8 NİSAN PAZATRESİ

ENES ÖZTÜRK ANS. 9-YAVUZ UZUN DİŞ. 9                             8 NİSAN PAZATRESİ

ALİ ŞEKERCİ DİŞ .9 MURAT ONUR DİŞ. 9                                 9 NİSAN SALI

TAHA E DEĞİRMENCİ DİŞ.9- OGÜN UZUN  RAD .10              9 NİSAN SALI

 

GÜLLE ATMA              17-18   NİSAN

HASAN BAYRAM-ANS 9                   17 NİSAN

İSA ALTINTAŞ –RAD.10                    17 NİSAN

ONUR ERDOĞAN-RAD 9                  17 NİSAN

EROL EYÜPOĞLU-RAD.9                  17 NİSAN

CEMİL ATASOY- RAD.12                   18 NİSAN

HÜSEYİN TURAN –DİŞ.11                18 NİSAN

ONUR NUMAN ÇANAKÇI .HEM.10  17 NİSAN

ALİ AYDIN HEM.9                             17 NİSAN

AHMET KARAOSMANOĞLU-HEM.11      18 NİSAN

RESUL ŞAHİN-HEM.11                     18 NİSAN

MÜCAHİT KAZANCI-HEM.11          18 NİSAN

İBRAHİM ÖZTÜRK-HEM.11            18 NİSAN

YAVUZ UZUN-DİŞ 9                         17 NİSAN

MURAT ONUR-DİŞ.9                      17 NİSAN

HAKTAN ORTAKUDAŞ-DİŞ .9         17 NİSAN

TAHA DEGİRMENCİ  -DİŞ.9            17 NİSAN

ALTAY ÖZÇİLİNGİR-DİŞ.9               17 NİSAN

SERKAN ERSÖYLEYEN-DİŞ.9          17 NİSAN

NOT: HER YARIŞMACININ 2 ATIŞ HAKKI VARDIR.EN İYİ OLAN ATIŞ GEÇERLİ SAYILACAKTIR.EN İYİ SONUCU ALAN 8 YARIŞMACI FİNALE KALACAKTIR.

 

MASA TENİSİ              (15-16-17-18  NİSAN)

TEVFİK ÇUVALCI  RAD.11----İBRAHİM ÖZTÜRK HEM.11       17 NİSAN

SÜLEYMAN AYDIN DİŞ.11—HAKAN BÜLBÜL RAD.11            17 NİSAN

OGÜN UZUN RAD.10 – ALİ ŞEKERCİ DİŞ 9                              16 NİSAN

ENES ÖZTÜRK ANS.9-ATAKAN KORK RAD.10                        16 NİSAN

YASİN GÜMÜŞ HEM 10- ALTAY ÖZÇİLİNGİR DİŞ 9                16 NİSAN

İSA ALTINTAŞ RAD.10- KADİR HASANBAŞOĞLU RAD12    18 NİSAN

SERKAN ERSÖYLEYEN DİŞ 9-MÜCAHİT ÇELİK DİŞ 10           15 NİSAN

EMRE AYDIN DİŞ 10- ONUR NUMAN ÇANAKÇI HEM10        15 NİSAN

HAYRİ TOPALOĞLU RAD.10 BARIŞ KALAYCIRAD.11           17 NİSAN

FATİH BEKAR DİŞ DİŞ 11- MELİH BUĞRA TEKİN HEM10       15 NİSAN

BERAT KONT DİŞ 10 – YAVUZ UZUN DİŞ 9                                 15 NİSAN

TAHA DEĞİRMENCİ. DİŞ 9-MURAT ONUR DİŞ 9                  16 NİSAN

MURATHAN TURAN DİŞ 9- CENGİZHAN ÇEVİK ORTZ 9      15 NİSAN

 

MASA TENİSİ (KIZLAR) 18 MAYIS

EBRU AKYÜZ ANS 10 –HAVVANUR BALCI

AYNUR ASENA ALKAN- KEVSER BOZDEMİR HEM12