Etkinlikler İngilizce Fastivali

İngilizce Fastivali

Atatürk Ortaokulu ve İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı İngilizce Günleri Gösterisi yapıldı. İngilizce Öğretmenlerimiz Burçin UZUN, Fatma CİNEMRE ve Hatice AYDIN’ın organize ettiği English Festival’de öğrencilerimiz İngilizce şarkılar söylediler ve skeçler oynadılar.

Programı hazırlayan öğretmenlerimiz ve muhteşem yorumlarıyla tüm öğrencilerimizi kutluyoruz. We congragulate our instructures who have prepared this show and our students who have toiled for the great performance.

Atatürk Ortaokulu ve İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı İngilizce Günleri Gösterisi yapıldı.   İngilizce Öğretmenlerimiz Burçin UZUN, Fatma CİNEMRE ve Hatice AYDIN’ın organize ettiği English Festival’de öğrencilerimiz İngilizce şarkılar söylediler ve skeçler oynadılar.   Festivalde sevilen ve popüler olan on tane İngilizce parça seslendirildi.  

 Programın sunuculuğunu Kaan AYDIN ve Rumeysa DOĞANAY’ın yaptı.   Semiha YILDIZ, Hatice ŞAHİN, İzel AYDIN, Nurcan GÜNER, Aleyna GAYRETLİ, Ruslana´nın "Wild Dancer" şarkısını seslendirdiler.   Berke SAĞIR, Alexander Rybak´ın "Fairy Tale" adlı şarkısını söyledi.   Kamilcan ÇOLAK, Mert KÜÇÜKOSMAN, Gizem USLU, Fatıma GAYDAN, Mustafa BAŞ ve Onur SEYİS "Pilav üstü suşi " adlı oyununu sergilediler.   Gözdenur YAMİÇ ve Gökçe YAMİÇ "Baby" adlı şarkıyı söylediler.

  Muhammet TOMRUK, Beceste TAMTÜRK, Bahrican BIYIKLI, Dilara YAVUZ ve Rumeysa OCAK "İlk İş Günü" adlı dramayı canlandırdılar.   Ayşenur ÇAN Titanic adlı şarkıyı söyledi.   Rumeysa AKAYDIN, Berna KALAYCI, Sudenaz GÜNER, Berra Hazal YALÇIN, Nida ERTEM ve Belgin USTA "Call me Baby" adlı parçayı söylediler.   Hacer GÜNEY, Ömer Can TIRAVACI, Azem KUTLU, Melisa ALTUNTAŞ, Feyza SAÇAK, Barış DURMUŞ "No pain No gain" adlı oyunu sergilediler.  

Dilara YAVUZ "Money" adlı şarkıyı söyledi.   Melike ÜÇÜNCÜ, Şevval TARAKÇI, Dilara KARA ve Mervan Müşerref YILMAZ "Good Time" adlı şarkıyı söylediler.   Burcu KARADUMAN "Like" adlı parçayı seslendirdi.   Aleyna BULUT, "Some one like you" adlı parçayı söyledi.   Hatice ŞAHİN, Ahmet Hakan BAYSAL, Yavuz ERTEM, Semiha YILDIZ, Efnan ÇAKIR, ve Burak ÇAKIR "Republic Tree" adlı oyunu sergilediler.   Alperen BAL, Erce KALFA, Mustafa BAŞ, Nida GENCER ve Ceren BİRİNCİ "One day or another adlı parçayı seslendirdiler.  

 Gösteriyi izlemeye çok sayıda veli katıldı.   Okul Müdürü Koşman BULUT programı hazırlayan İngilizce öğretmenlerini ve katılan öğrencileri performanslarından dolayı kutladı.

İngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivaliİngilizce Festivali

 

 Yayın:12.06.2013 - Güncelleme:12.06.2013 - 22:56