Mezunlar 2011 Yılı Mezunlarımız

2011 Yılı Mezunlarımız

2011 Yılı Okulumuzdan Mezun Olan Öğrencilerimiz

Sıra No Adı Soyadı Kazandığı Üniversite
1 CENGİZ KAZANCI  İLK YIL KAZANMADIĞI İÇİN TESPİT EDİLEMEDİ
2 EDA ÇELİK  İLK YIL KAZANMADIĞI İÇİN TESPİT EDİLEMEDİ
3 ELÇİN BEKTAŞ KTÜ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
4 ELİF AYDIN  İLK YIL KAZANAMADIĞI İÇİN TESPİT EDİLEMEDİ
5 FATMA GÜNAYDIN ARTVİN ÇORUH Ü. HEMŞİRELİK
6 GÜRBÜZ BAYRAKTAR  İLK YIL KAZANAMADIĞI İÇİN TESPİT EDİLEMEDİ
7 HALİM BERBERO ATATÜRK Ü. ELEKTRİK-ELEKTRONİK M.
8 KORAY KOCAMAN GİRESUN Ü. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 KUBİLAY HACIMÜFTÜOĞLU ATATÜRK Ü. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
10 MERVE DANIR AKSARAY Ü. HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
11 OSMAN AKOVA  TESPİT EDİLEMEDİ
12 SERKAN ERDOĞAN  TESPİT EDİLEMEDİ
13 SERTAP KURT  TESPİT EDİLEMEDİ
14 SİNAN KURT ATATÜRK Ü. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
15 TEVFİK AFYON  TESPİT EDİLEMEDİ
16 ÜNAL ÖZKUL  TESPİT EDİLEMEDİ
17 YASİN BAYRAMOĞLU  TESPİT EDİLEMEDİ
18 ZAFER BAŞAL KTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK M.
19 ELİF BAKİ  TESPİT EDİLEMEDİ
20 GÖKHAN CAVDAR KTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK M.
21 ABDULKADİR YEŞİLBAŞ  İLK KAZANMADIĞI İÇİN TESPİT EDİLEMEDİ
22 ABDULKADİR CANDAŞ  İLK YIL K.TESPİT EDİLEMEDİ
23 ABDULSAMET BOSTAN OMÜ ADALET MYO ADALET
24 AHMET YILDIRIM  19 MAYIS ÜNİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
25 ASİYE ZAMAN KTÜ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
26 AZİZ CAVDAR ADNAN MENDERES Ü. ARKEOLOJİ+KTÜ BED EĞT ÖĞR
27 BEDRETTİN DURMUŞ ATATÜRK Ü. COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ
28 EMRE ÖMÜR ANKARA Ü. FELSEFE
29 FATMA SELİN KOÇ KTÜ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
30 MEHMET ŞAHİN  İLK YIL K.TESPİT EDİLEMEDİ
31 MUHAMMET KARA GİRESUN Ü. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
32 PERİN BAKİ GİRESUN Ü. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
33 AHMET KAYAR  TESPİT EDİLEMEDİ
34 BUKET KÜÇÜKBİRİNCİ KTÜ ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
35 EMRE ALTUNTAŞ  KTÜ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
36 EMRULLAH ELBİR BARTIN Ü. SİYASAL BİLİMLER
37 ENES BİRİNCİ KTÜ İŞİTME ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
38 FATMA ZENGİN KTÜ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
39 FİKRET YANIK GİRESUN Ü. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
40 GONCA ÖZTÜRK KTÜ İŞLETME
41 HASAN HÜSEYİN ŞEN  TESPİT EDİLEMEDİ
42 HAMİ KALYONCU BARTIN Ü. SİYASET BİLİMİ VE YÖNETİMİ
43 MUSTAFA SOYLU  TESPİT EDİLEMEDİ
44 ŞÜKRAN ERDOĞRUL ARTVİN ÇORUH Ü. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
45 YASEMİN BAYRAM GİRESUN Ü. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
46 YUSUF KOYUN  TESPİT EDİLEMEDİ
47 ZEYNEP BAŞAR GİRESUN Ü. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 AHMET YAVUZ ÇİFTER  RİZE ÜNİ.DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENLİĞİ
49 OGÜN BEŞEL  TESPİT EDİLEMEDİ
50 HASAN HÜSEYİN ÇECE ATATÜRK Ü. GAZETECİLİK
51 BAHAR ÜÇÜNCÜ  TESPİT EDİLEMEDİ
52 MURAT SAYGIN  TESPİT EDİLEMEDİ
     
 Yayın:27.05.2013 - Güncelleme:29.08.2013 - 10:38