Haberler

Hayrat İMKB YBO bahçesine kurulan şişme park ve konferans salonunda seyire sunulan  üç boyutlu sinama keyfiyle doyasıya eğlendiler.

Devamı...

2014-2015 Eğitim öğretim yılının 2. döeneminde yapılan Teog sınavında; birinci dönemde olduğu gibi yine zirvedeyiz. Başta emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimiz olmak üzere tüm Müslim Atalay ailesini tebrik ederiz.

Devamı...

Olumsuz hava şartları nedeniyle bina içerisinde gerçekleştirdiğimiz kutlama programında öğrencilerimiz gönüllerince eğlenip vakit geçirdi.

Devamı...

Çanakkale zaferi ve şehitleri anma programı, konuşmalar, skeçler ve şiirler eşliğinde idrak edildi.

Devamı...

Okulumuzun İngilizce öğretmeni ve aynı zamanda müdür yardımcılığı görevini yürüten şeker iinsan Murat Çakır ATALAR mesai arkadaşlarının sürpriz doğum günü pastası ile duygu dolu dakikalar yaşadı.

Devamı...

İstiklal marşı ve saygı duruşunun ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve şiirlerle etkinliklerle kutlandı.

Devamı...

2014-2015 Wğitim-Öğretim Yılı´nın 1.Dönemi 23 Ocak 2015 tarihibde öğrencilerin karnelerini almalarıyla sona erdi.

Devamı...

Okul müdürümüz Osman İŞÇİ´nin girişimiyle, hayırsever eğitim gönüllülerinin maddi desteğiyle okulumuzun demode bilgisayarları yenileriyle değişti. Hayırsever bağışcılarımıza tüm öğrencilerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız

Devamı...

Yerli malı kullanımının artması, bilinçl tüketici ruhunu oluşturmak için okulumuzda çeşitli etkinlikler yapılmaya devam ediyor.

Devamı...

Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen programa müdürümüz Osman İŞÇİ, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Müdürümüz yaptığı konuşmada: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmenlik unvanının verilmesi dolayısıyla ilan edilen 24 Kasım Öğretmenler Gününün bir başkasını daha bugün hep birlikte yaşıyoruz. Öğretmenlik mesleği çok kıymetli, fedakârlık isteyen, her zaman minnet ve şükran duyulan bir meslektir. Bu camianın mensubu olmaktan gurur duyuyorum. dedi. Kutlama programının bitiminde okulumuza emeği geçen öğretmenlerimizi konu alan sinevizyon gösteriminin izlendi.

Devamı...

Kasım 2014´te gerçekleştirilecek olan TEOG Sınavı öncesi okulumuz öğretmen, öğrenci ve velilerine yönelik bilgilendrime toplantıları gerçekleştirildi.

Devamı...

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76. yıldönümünde törenlerle anıldı.

Devamı...

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yıldönümü okulumuzda çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Devamı...

Okul öğrenci meclisi seçimleri oldukça heyecanlı gerçekleşti. Demokrasinin tüm adımlarının uygulandığı seçimde Hilal Nur ÇİLİNGİR, Beyza Nur KESKİN, Adem ATALAY ve Kerim TÜRK adaylık propagandalarını yaptı. Ardından Sandık görevlileri nezaretinde öğrenciler oylarını imza karşılığında kullandı. Seçim sandıkları okul bahçesinde öğrencilerin huzurunda sayıldı. 41 adet oyun kullanıldığı seçimde Beyza Nur KESKİN 16 oyla Okul meclisi başkanı seçildi. 

Devamı...

İlköğretim Haftası Açılış Töreni okulumuzda gerçekleştirilmiştir. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından Okul Müdürümüz Sayın Osman İŞÇİ günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasını yaptı.

Devamı...

İl dışı atama yoluyla okulumuza Beden Eğitimi ve Spor öğretmeni ´´Adile ALTAY´´ atanmıştır. Kendisine okulumuzda geçireceği süreç içerisinde başarılar dileriz.

Devamı...

2014-2015 eğitim öğretim yılı 15 Eylül 2013 Pazartesi günü başlayacak. Okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin eğitim ve öğretime hazırlanması 08-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak.

Devamı...

https://e-okul.meb.gov.tr/teogsonucsorgula.aspx

Devamı...

Çok sevip değer verdiğimiz, okulumuzun müdürü Osman İŞÇİ´nin bugün doğum günü. Kendisine okulumuz adına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu nice seneler dileriz.

Devamı...

2014 Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması Kapsamında Oluşan Yerleştirmeye Esas Puan Değerlerinin açıklanmasının ardından sürecin işleyişi takvimde gösterildiği şekliyle cereyan edecektir.

Devamı...

2013-2014 Eğitim öğretim yılı karnelerin verilmesiyle sona erdi. 8. sınıf öğrencilerimiz ortaokulu bitirmenin mutluluğu ve okulumuzdan ayrılmanın burukluğu ile pasta kestiler.

Devamı...

Okulumuzda Esma Sarı organizatörlüğünde yapılan Satranç Turnuvasında 7/A sınıfı öğrencimiz Kerim TÜRK, finalde karşılaştığı Sefa KESKİN´i yenerek turnuvanın galibi olmayı başardı. Tüm katılımcı öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı...

Okulumuzun güzide öğretmenlerinden Matematik öğretmenimiz Nihal Datlı´ya mesai arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü yapıldı.

Devamı...

Çok amaçlı okul avlumuzda, gerçekleştirdiğimiz turnuva zaman zaman araçlarla, zaman zaman da çay ambarına çay teslimine gelen insanlarla sekteye uğrasa da alnımızın akıyla tamamladık. Yıldızlar grubu  finalde Çirkinler karşısında ilk sette geriye düşmelerine rağmen uzatmalarda kazanmayı bildi.

Devamı...

Turnuvanın başlamasıyla heyecanlı dakikalar yaşayan öğrenciler. Tüm fırsatlarda maçlarına hazırlanıyorlar. Puan durumu şimdilik şöyle:

Devamı...

Okulumuz bünyesinde organize edilen ve Selim KÖSE rehberliğinde yürütülen Müslim Atalay Voleybol Turnuvasının heyecanı tüm öğrencileri sardı.

Kendileri oluşturdukları takımlarla antrenmanlara devam eden gruplar, öğle aralarını iple çekiyor. Gruplar ve maç programı şöyle:

Devamı...

Soma faciası nedeniyle, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı buruk kutlanıyor.


Devamı...

Okulumuzun ve Muhtarlığın Hayrat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın desteğiyle organize ettiği ‘’Karadeniz’in Nefis Tatları Yöresel Yemek Yarışma’sı’’ Trabzon’un Hayrat İlçesi’nin Pınarca Mahallesinde İlçe Kaymakamı Sayın Tuğba Genç ve ilçe kurum amirlerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Devamı...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okulumuzda düzenlenen ve şenlik havasında geçen törenlerle kutlandı.

Devamı...

Peygamber Efendimiz´in doğumuna denk gelen hafta olarak kutlanan Kutlu Doğum Haftası okulumuzda yapılan çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.

Devamı...

Hayrat ilçemizde düzenlenen Çanakkale Şehitleri konulu şiir yarışmasında 5/A sınıfı öğrencimiz Halime ATMACA yarışmada ikinciliği elde etti.

Devamı...

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günüde okulumuzda çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Devamı...
Devamı...

Okulumuz öğretmenlerinden Selim KÖSE öncülüğünde okulumuz bahçe duvarları şekiller çizilerek süsleniyor.

Devamı...

Yeşilay Haftası okulumuzda yapılan çeşitli ektinliklerle kutlandı.

Devamı...

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı´nın ilk yarısında gerek derslerinde gerekse ders dışında davranışlarıyla arkadaşlarına örnek tavır sergileyen öğrencilerimizi Trabzon´a götürdük.

Devamı...

Okulumuzda uzun yıllardır Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Derya KEMHACIOĞLU´nun tayini çıkmıştır.

Devamı...

Okulumuz Fen Bilimleri Öğretmeni Osman KÜÇÜK babalık sevinci yaşadı.

Devamı...

Her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası okulumuzda yapılan etkinliklerle kutlandı.

Devamı...

24 Kassım Öğretmenelr Günü Okulumuzda yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Devamı...

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK Ölümünün 75.Yılında Saygıyla Anıldı.

Devamı...

Okulumuz Meclis Başkanı´nı Seçti

Devamı...

Cumhuriyet´in kuruluşunun 90. yılı okulumuzda yapılan etkinliklerle kutlandı.

Devamı...

8. Sınıf öğrencilerine yönelik yeni sınav istemiyle ilgili sunum yapıldı.

Devamı...

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı 16 Eylül 2013 Pazartesi günü itibariyle başladı.

Devamı...

Hayrat Balaban Hacı Salih Musaoğlu Ortaokulu tarafından bu yıl ilki düzenlenen "Hikaye Derleme" yarışmasında öğrencilerimiz Barış Birkan Şahin ve Nurten Atalay başarılı oldular.

Devamı...

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Müslim Atalay Yılsonu Gösterisi´ni başarıyla gerçekleştirdik. 

Devamı...

Okulumuz futbol takımı Hayrat´ta düzenlenen okular arası futbol turnuvasında 2. oldu 

Devamı...

Okulumuz öğretmenleri tarafından her öğrencinin evine düzenlenmesi planlanan veli ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.

Devamı...

18 Mart Çanakkale Deniz SAvaşları´nın 98.Yıldönümü okulumuzda yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Devamı...

Köyümüz muhtarı Mehmet İMAMOĞLU´nun girişimleriyle okulumuz Çcuk Oyun Parkı´na kavuşmuştur.

Devamı...

Ülkemizin lider giyim markası LC Waikiki okulumuz öğrencilerine elbise yardımında bulundu.

Devamı...

İstiklal Marşı´nın Kabulü´nün 92. yıldönümü kutlandı. Programda ayrıca İstiklal Marşı´mızın şairi Mehmet Akif Ersoy da anıldı.

Devamı...

Okulumuz öğretmenleri okul-veli işbirliğinin arttırılmasına yönelik olarak öğrencilerimizin evlerine ziyaretler düzenlemeye başladı.

Devamı...

Okulumuzda Sivil Savunma Kulübü tarafından düzenlenen Deprem ve Yangın Tatbikatı gerçekleştirildi.

Devamı...

İkinci Dönem Öğretmenler Kurulu Toplantısı okul müdürü Osman İŞÇİ başkanlığında yapıldı.

Devamı...