Haberler 2013 YILINDA ÜNİVERSİTESİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

2013 YILINDA ÜNİVERSİTESİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

2013 LYS Sonuçlarına göre yerleşen tüm öğrencilerimize başarılar dileriz...

2013 LYS SONUÇLARINA GÖRE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ

 

 

ADI SOYADI                                                                                                      YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE

1-)  MEHMET GÜLENGÜL                                                  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ                                         (YGS de 5 dalda ve LYS de 22 dalda Van birincisi)                                                                                

2-) KADİR EREN AVCI                                                      TOKAT GAZİ OSMAN PAŞA ÜNİVERSİTESİ DIŞ HEKİMLĞİ FAKÜLTESİ

3-)  NURULLAH DEMİR                                                     MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

4-)  ABDULSEMED ÖZDEMİR                                             MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

5-)  BURHAN ŞASİ                                                          9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ

6-)  ENVER AKKUŞCİ                                                       HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FTR

7-)  DILŞAT FIRAT ASLAN                                                 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇAPA TIP FAKÜLTESİ

8-)  BARIŞ BEZEK                                                             BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

9-) TURAN KEF                                                                 EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

10-) AHMET HAMDİ EROĞLU                                              HAVA HARP OKULU

11-) ÖMER MERT EMEKÇİ                                                 HAVA HARP OKULU

12-) EMRULLAH AY                                                          İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTORONİK MÜHENDİSLİĞİ

13-) AYHAN HEDİYE                                                         MARMARA TIP FAKÜLTESİ

14-) MUHAMMED İKBAL YILDIRIM                                     KONYA SELÇUK TIP FAKÜLTESİ

15-) RUKEN ALTUNLİ                                                       G.ANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

16-) M.FATİH BOZKAYA                                                    DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

17-)VEYSEL YILDIRIMÇAKAR                                            KOCAELİ TIP FAKÜLTESİ

18-) SERVET DEMİR                                                        KOCAELİ TIP FAKÜLTESİ

19-) GÖKHAN DUVARCI                                                   İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ

20-) RESUL ERDEM                                                          İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

21-) CEM BARAN ÇİFTÇİ                                                   YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

22-) TARKAN ŞEN                                                            PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

23-)  MURAT AVCI                                                          YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

24-) SİNAN GÜNGÖR                                                      ÇUKUROVA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

25-) İSA ÇİRKİN                                                             9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

26-) İKBAL YILDIRIM                                                      KONYA MERAM TIP FAKÜLTESİ

27-) MUSAP YAMAÇ                                                         İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MIMARLIK FAKÜLTESİ

28-) ESMA SARIMURAT                                                    YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

29-) SEROL BEYDE                                                          YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

30-) SERVET DEMİR                                                        KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

31-) ABDURRAHMAN ÇİFTÇİ                                              KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

32-) ERDİ AKSOY                                                            SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

33-) MUHAMMED ZORLU                                                   DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

34-) ESRA AĞIRBAŞ                                                          YILDIRIM BAYAZID ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

35-) TUBA YILDIRIM                                                       HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME DİYETETİK

36-) DİLAN KARTAL                                                         YALOVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

37-) BERFİN ARSLAN                                                       MUĞLA ÜNİVERSİTESİ FTR

38-) EMEL YILMAZ                                                         TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ MIMARLIK FAKÜLTESİ

39-) HÜLYA AYAZ                                                          YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

40-) NAZLI DUMAN                                                        İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK FAKÜLTESİ

41-) YÜKSEL TOSUN                                                     KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK

42-) ZEKİ TAYSUN                                                        İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

43-) ROJDA YILMAZ                                                      DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

        

 

 

 Yayın:12.08.2013 - Güncelleme:12.08.2013 - 17:01