Haberler OKULUMUZ GÜREŞTE İL BİRİNCİSİ

OKULUMUZ GÜREŞTE İL BİRİNCİSİ

İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün 20 Ekim 2012 Cumartesi günü Zonguldak Can Polat Pomay Kapalı Spor Salonunda düzenlediği Cumhuriyet Kupası Serbest Güreş Turnuvasında Perşembe Filiz Rifat Güpgüpoğlu Lisesi güreş takımı 3 birincilik, 4 ikincilk, ve 3 üçüncülük kazanarak takım halinde il birincisi olmuştur.

Perşembe Filiz Rifat Güpgüpoğlu Lisesinde29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında şampiyon öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.Törende, güreş turnuvasında madalya alan öğrencilerin madalyaları kendilerine takdim edildi.

Okulumuz gureste il birincisi

Turnuvada il birincisi olan öğrenciler; Davut Bacak, Güven Özkütük ve Yasin Özdil´in madalyalarını Perşembe Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi, Jandarma Karakol Komutanı Remzi Yiğit ve Ak Parti Perşembe Belde Başkanı Vedat Emeksiz tarafından kendilerine takdim edildi.

Okulumuz gureste il birincisi

Turnuvada ikinci olan öğrenciler; Selçuk Bacak, İrfan Ayvacık, Cem Özdil ve Mükremin Özdil´in madalyaları Perşembe Filiz Rifat Güpgüpoğlu Lisesi Müdürü Mehmet Özdemir ve Şehit Astsubay Salim Uçar İ.Ö.O. Müdürü Ahmet Acar tarafından kendilerine takdim edildi. Üçüncü olan öğrenciler; Fatih Özdil, Salih Emre Avcı, Uğur Koraman´ın madalyaları okulun beden eğitimi öğretmeni Fikret Saka ve Perşembe esnaflarından Erhan Durdu tarafından kendilerine takdim edildi. Perşembe Filiz Rifat Güpgüpoğlu Lisesinin kazandığı takım birinciliği plaketi de takım kaptanı Yasin Özdil tarafından Okul Müdürü Mehmet ÖZDEMİR´e takdim edildi.

Okulumuz gureste il birincisiOkulumuz gureste il birincisi

Ödül töreninde konuşan Perşembe Filiz Rifat Güpgüpoğlu Lisesi Müdürü Mehmet Özdemir, "Okulumuzun güreş takımındaki öğrencilerimiz bu başarılarıyla bizleri onurlandırmış, gururlandırmıştır. Başarılı öğrencilerimi kutluyor ve onları yetiştiren öğretmenlerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum." diye konuştu.

 Yayın:21.11.2012 - Güncelleme:21.11.2012 - 08:56