SBS 2012 SBS Yerleştirme Sonuçları

2012 SBS Yerleştirme Sonuçları

ÖĞRENCİNİN ADI VE SOYADI

GÖKÇEDERE İLKÖĞRETİM OKULU  2012 8.SINIF SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

TOPLAM NET

OYP

 
 

1

 SEHER ŞEKER

BAYBURT / REKABET KURUMU BAYBURT ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

73,67

432,436

 

2

 EBUBEKİR AKDAĞ

BAYBURT ANADOLU LİSESİ

61,33

404,352

 

3

 SÜMEYYE ACAR

BAYBURT / ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ - HEMŞİRELİK

66,33

400,110

 

4

 ONUR ÇALAOĞLU

BAYBURT ANADOLU LİSESİ

56,67

392,530

 

5

 RABİA HACER AKCAN

ERZİNCAN / MİLLİ EGEMENLİK ANADOLU LİSESİ

59,00

384,425

 

6

 MUSTAFA ŞEKER

GÜMÜŞHANE / KANUNİ TİCARET MESLEK LİSESİ - ADALET ALANI

53,67

383,995

 

7

 ONUR AYDIN

KELKİT / ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ - ATT

51,00

383,892

 

8

 GONCA AYÇİÇEK

KELKİT / ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ - ATT

51,67

383,361

 

9

 ORHAN ATEŞ

GÜMÜŞHANE / KANUNİ TİCARET MESLEK LİSESİ - ADALET ALANI

61,00

381,884

 

10

 ZEHRA AŞKIN

BAYBURT / ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

61,67

377,341

 

11

 RECEP AKDAĞ

GÜMÜŞHANE / ANADOLU  LİSESİ

48,33

372,784

 

12

 ZEHRA BAKİR

BAYBURT / KORKUT ANADOLU LİSESİ

54,00

363,386

 

13

 YUSUF AYTAŞ

ERZİNCAN / TEKNİK VE END.MES. LİSESİ - RAYLI SİSTEMLER

52,00

361,413

 

14

 FIRAT AYATA

ERZİNCAN / TARIM MESLEK LİSESİ - LABORANT

46,00

360,595

 

15

 ORHAN AKDENİZ

BAYBURT / KORKUT ANADOLU LİSESİ

51,33

356,615

 

16

 İBRAHİM AYÇİÇEK

BAYBURT / KORKUT ANADOLU LİSESİ

48,67

353,772

 

17

 MEHMET HULUSİ BULUT

İZMİR / GAZİEMİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

50,67

350,758

 

18

 SERTAŞ ŞEKER

BAYBURT / KORKUT ANADOLU LİSESİ

52,33

346,223

 

19

 GİZEM ASLANTAŞ

BAYBURT / KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ -BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

57,00

340,865

 

20

 CİHAD AYSU

BAYBURT / TEKNİK VE END.MES. LİSESİ - BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

31,67

321,374

 

21

 ZEYNEP AKDAĞ

BAYBURT / KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ -BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

37,00

317,888

 

22

 ESRA ÇALAOĞLU

BAYBURT / KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ -BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

39,33

312,651

 

23

 GÜLPAŞA ŞEKER

BAYBURT / KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ -BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

39,67

312,235

 

24

 DİLEK AYDOĞMUŞ

ERZİNCAN / ÜZÜMLÜ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ - GİYİM ÜRETİMİ

29,67

305,999

 

25

 AYŞEGÜL BAKİR

ERZİNCAN / ÜZÜMLÜ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ - GİYİM ÜRETİMİ

36,00

304,648

 

26

 TOLGAHAN AŞUT

BAYBURT / TEKNİK VE END.MES. LİSESİ - BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

31,00

300,138

 

27

 ELİF AÇIKGÖZ

ERZİNCAN / ÜZÜMLÜ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ - GİYİM ÜRETİMİ

33,33

299,555

 

28

 MERYEM SATILMIŞ

ERZİNCAN / ÜZÜMLÜ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ - GİYİM ÜRETİMİ

18,00

299,354

 

29

 ŞEYMANUR AKKOYUNLU

ERZİNCAN / ÜZÜMLÜ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ - GİYİM ÜRETİMİ

27,67

298,757

 

30

 M. FURKAN AKKOYUNLU

BAYBURT / TEKNİK VE END.MES. LİSESİ -ELEKTRİK ELEKTRONİK

17,67

290,382

 

31

 HATİCE AKÇAY

GÜMÜŞHANE / OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ

29,67

289,749

 

ORTALAMALAR

40,92

333,86

 
 Yayın:12.12.2012 - Güncelleme:12.12.2012 - 09:50