HABERLER 2013 LYS´ deki GURUR TABLOMUZ

2013 LYS´ deki GURUR TABLOMUZ
  2013 GURUR TABLOMUZ
     
SEZER METİNER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
ŞEMSA SELEN AYKANAT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
HURİYE DERE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
HAYATİ PEKER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Eczacılık Fakültesi (İngilizce) (Ücretli)
MERT KOŞAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce) (Tam Burslu)
FATMA BEYZA EREN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce)
BEYZA BİRKÂN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
DAMLA YURTDAŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Diş Hekimliği Fakültesi
BÜŞRA SOYDAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ)
SİNEM CENGİZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
DENİZ PINAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Eczacılık Fakültesi
CEMRE BERK DEMİRCİ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu/Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri (İngilizce) (Tam Burslu)
BERK AKGÜL İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Enerji Sistemleri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
AYBERK ÇETİNBAĞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)
EDA ÖNAL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Endüstri ve Sistem Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
ERSİN ORS İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği
ÖNDER GÜLER İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
İSREN YAREN AKBULUT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama (İngilizce)
MUHAMMED ALAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler
SERGEN SARSIK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Tıp Mühendisliği (İÖ)
EDA PELİN KARAOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik
VEYSEL MEHMET KARAOĞLU KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği (İÖ)
MUHAMMET YUSUF GÜMÜŞ ZİRVE ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP)/Mühendislik Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (%50 Burslu)
TOLGA ÇAVUŞOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Teknoloji Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
SALİH OZAN UÇAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi/Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
ÖMER ODUNCUOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
TUNAHAN AKGÜN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Sivil Havacılık Yüksekokulu/Uçak Elektrik-Elektronik (İÖ)
ALPCAN ENES BİLGİN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (Ücretli)
PINAR AYDIN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu)
ÖZGE DİLMEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ)
ALPER KOYGUN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği
MUHAMMED TAHA AKKALE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi
CEYHUN KARAGÜLLE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Teknoloji Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İÖ)
HAKAN GİRAY AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ANIL GEZERGEN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
HİLAL DEMİRCİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Kimya-Metalurji Fakültesi/Kimya Mühendisliği
DENİZ CAN ULUÇAY AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği
FURKAN TUNGUT KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
ELİF ENGİN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu/Beslenme ve Diyetetik
ZEHRA ERTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
SİMGE PELİT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
HAKAN TAŞKÖPRÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
BÜŞRA PEHLİVAN HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) /Sağlık Bilimleri Yüksekokulu/Beslenme ve Diyetetik (Tam Burslu)
CEM ARSLAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
TOYKAN YILMAZ TED ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisadi ve İdari Bilimler Programları (İngilizce) (%50 Burslu)
GAMZE ÇANDIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Jeofizik Mühendisliği
SENA NUR BÖLÜK BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Balıkesir Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik
MAŞALLAH BİRLİK BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
NURŞAH TOPCU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Matematik Mühendisliği (İÖ)
BERRE UZUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Diş Hekimliği Fakültesi
İLKER PEKİNCE NİĞDE ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ATABERK FATİH GENÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Avrupa Birliği İlişkileri (İngilizce) (Tam Burslu)
HİLAL BEKTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Fransız Dili ve Edebiyatı
SAMET BALCI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
TUNAY GENDE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Fen Fakültesi/Matematik
YUNUS KURBAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (%50 Burslu)
MUHAMMED SEFA GÜNAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (HATAY)/Mühendislik Fakültesi/Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği
ASLIHAN OMAÇ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
GÜLÇAĞ KANDİLLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)
YASEMİN GÜLEV BEKLER ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (Tam Burslu)
SEMA NUR ÜNSAL EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
İREM ERSOY HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Fen Fakültesi/Matematik
MERVE TALAY ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği
SEVGİ KAYA YALOVA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
CEMRE NAZ SEYREK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Kimya Mühendisliği
HALİT BATUHAN HOŞGÖR ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
YİĞİT BAŞKAPAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
İNSEL BÜLBÜL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
MERVE CEREN TAŞKENT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Alanya Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
ATAKAN TÜRKMEN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
GÖKAY BARUTCU MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
SERTAÇ YILMAZ DEMİRAY KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
ECEM SÜZER EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu/Ebelik
HÜMA YALÇIN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Endüstri ve Sistem Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
ÖMER EMİRHAN TEMİZKOL BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
SEVDE NUR TORPİ FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (Tam Burslu)
MUHAMMED ALPEREN TAŞYÜREK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
AYBÜKE KAVLAK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Ücretli)
METİNCAN GÖKDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
MUHAMMED YASİR AKTÜRKOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler
MERVE AYGÜN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Orman Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı
CEREN ACAR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
ADNAN OĞUZHAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
SEMA BOZLAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Kocaeli Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik
KÜBRA DEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi
BURAK ALPEREN AKYOL İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu)
ZELİHA DARICI BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
CANER ÇELİKDEMİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/ODTU KUZEY KIBRIS KAMPUSU (KKTC-GÜZELYURT)/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
HASAN CAN YAVAŞ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
ÜLKÜ ÇİNAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Bursa Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik
GİZEM LİMON NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Ziraat Fakültesi/Gıda Mühendisliği
AYŞE PAMUKÇU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Jeoloji Mühendisliği
KÜBRANUR AYDOĞDU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya
FEYZA NUR MADAK ULUDAĞ ÜN.(BURSA)Eğitim Fakültesi/ Fen Bilgisi Öğretmenliği
GURBET YAŞAR EGE ÜNİVERSİTESİ(İZMİR) Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği
AHMET ONAT GÜRPINAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
ZEHRA KOCADAĞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(ANKARA) Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama(İngilizce)
HATİCE SEVEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ/ Hukuk Fakültesi
BEYZA ÇAYLAK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği(İÖ)
İDİL ŞEREFLİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) Fen Edebiyet Fakültesi/Psikoloji (İngilizce)(Ücretli)
TUĞÇE NUR SELÇUK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ(ANKARA)ECzacılık Fakültesi
TUNAHAN ÖNDER SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/ Mühendislik Fakültesi/Elektrik- Elektronik Mühendisliği(İÖ)
MÜCAHİT  ENES ÖNER ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ(ERZURUM)/Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
LEVENT ÖZKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) Teknoloji Fakültesi/Makine Mühendisliği
ARİF ZİNNUR YILMAZ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ(TEKİRDAĞ)/Çorlu Mühendislik Fakültesi/inşaat Mühendisliği
TUFAN BERK YILDIZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) Sivil Havacılık Yüksekokulu/Pilot Eğitimi (İngilizce) (ücretli)
M. ALPER ÖZTÜRK MOSKOVA DEVLET ÜNİVERSİTESİ(MOSKOVA) Tıp Fakültesi
 Yayın:01.10.2013 - Güncelleme:04.03.2014 - 10:06