Sayfalar Komisyon Takvim

Komisyon Takvim

KOMİSYONLARIN YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ

Rehber Öğretmenlerin oluşturduğu komisyonlara ait çalışma takvimi aşağıda sunulmuştur.

 

KOMİSYONLARIN ÇALIŞMA TAKVİMİ
           
KOMİSYON ÜYELERİ İLÇESİ GÖREV YERİ KOMİSYONUN İSMİ KOMİSYON ÇALIŞMA TARİHLERİ ÇALIŞMA YERİ
Mehmet Mustafa DOĞAN Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Panosu Hazırlama Komisyonu 20.11.2012 Düzce RAM
İlkay AKKAYA Merkez Üskübü Ortaokulu 18.12.2012
Ümmühan AKGÜLOĞLU Merkez 100.Yıl Ortaokulu 22.01.2013
Saliha BAYRAKTAR Merkez Bilgi İlkokulu 19.02.2013
Zeynep ORUÇ Merkez Bilgi Ortaokulu 19.03.2013
Zeynep AYGÜN Merkez Beyköy İlkokulu 16.05.2013
Deniz ÇALIŞ Merkez Azmimilli Ortaokulu 21.05.2013
Emel ZENGİN Merkez Beyköy Ortaokulu 18.06.2013
Serkan ŞAHİN Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Akademik Başarıyı Araştırma ve Geliştirme Komisyonu 29.11.2012 Düzce RAM
Hasan GÜLAY Merkez Düzce Anadolu Lisesi 07.12.2012
Emine Ece ŞEN Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi 04.01.2013
Emel AYDIN Merkez Düzce Fen Lisesi 15.02.2013
Firdevs KURNAZ Merkez Necmi Hoşver İlkokulu 15.03.2013
Ergün USTAOĞLU Merkez Düzce Anadolu Lisesi 12.04.2013
Nurten ÖZBAN AKI Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi 17.05.2013
Ergül AVŞAR Cumayeri Cumayeri ÇPL 07.06.2013
Serkan ŞAHİN Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Yayın Hazırlama ve Geliştirme Komisyonu 26.11.2012 Düzce RAM
06.12.2012
Gülçin UYSAL Merkez Arsal Anadolu Lisesi 19.12.2012
03.01.2013
Derya AYDOĞAN Merkez Çamköy Ortaokulu 17.01.2013
14.02.2013
Hatice ÇELİK Merkez Kız Meslek Lisesi 28.02.2013
14.03.2013
Deniz Yıldırım ÖZBEK Merkez Çakırlar Ortaokulu 28.03.2013
11.04.2013
Bahar SEYHAN Merkez Yunus Emre Ortaokulu 25.04.2013
09.05.2013
Mehtap ŞAHİN Merkez Namık Kemal Ortaokulu 24.05.2013
06.06.2013
Firdevs KURNAZ Merkez Necmi Hoşver İlkokulu 20.06.2013
Mehmet ÖNEMLİ Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Cinsel İstismar ve Şiddeti Önleme Komisyonu 23.11.2012 Düzce RAM
Kübra DAMAR Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi 20.12.2012
Uğur MANAY Merkez Yeşil Düzce Özel Eğitim Uyg.Mer. 24.01.2013
Elif ŞİMŞEK Merkez İsmetpaşa Ortaokulu 21.02.2013
Ayşe GÜLÇİMEN Merkez Mustafa Kemal Ortaokulu 18.04.2013
Özlem KAYIM Kaynaşlı Kaynaşlı AKV Ortaokulu 23.05.2013
14.06.2013
M.Mustafa DOĞAN Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Mesleki Dayanışma Komisyonu 19.11.2012 Düzce RAM
Şenay ÜNER Merkez Cumhuriyet Anadolu Lisesi 17.12.2012
Sibel GÜRBÜZLER Merkez Farabi Anadolu Lisesi 21.01.2013
Nurten ÖZBAN AKI Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi 18.02.2013
Pınar BİRBİR Merkez 23 Nisan Ortaokulu 18.03.2013
Hayriye SERT Merkez Konuralp Ortaokulu 15.04.2013
Seyhan ÖZCAN Merkez Sağlık Meslek Lisesi 13.05.2013
      17.06.2013
Turgay ERKILIÇ Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Özel Eğitim Çalışmaları Komisyonu 11.12.2012 Düzce RAM
Metin YILMAZ Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi 08.01.2013
Serkan ÇAĞLI Merkez Düzce Özel Eğitim Uygulama M. 20.02.2013
Çetin KAYA Merkez Atatürk Ortaokulu 12.03.2013
Nadire GEZER Merkez Beyciler İlkokulu 16.04.2013
Uğur MANAY Merkez Yeşil Düzce Özel Eğitim Uyg.Mer. 22.05.2013
Sertaç KORUCU Merkez Düzce Mesleki Eğitim Merkezi 25.06.2013
Şefika ÖZTÜRK Gölyaka Gölyaka Atatürk Ortaokulu  

 

 Yayın:27.12.2012 - Güncelleme:27.12.2012 - 14:59