Haberler ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

SIRA NO YERLEŞEN ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE ADI BÖLÜMÜ
LİSANS ÖNLİSANS
Sınavlı Sınavsız
1 SELDA SÜS KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Kocaeli Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik    
2 FATMA ÖNLER ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ)    
3 YİĞİTER SALMAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ Ziraat Fakültesi/Zootekni    
4 MUHAMMED ŞAHİN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye    
5 CEMRENUR KILIÇ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Bankacılık ve Finans    
6 ZEYNEP HOROZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Eğitim Fakültesi/İlköğretim Matematik Öğretmenliği    
7 SİNEM BARUTCU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Söke İşletme Fakültesi/Yönetim Bilişim Sistemleri    
8 ADİL SEFA TARCAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) Turizm Fakültesi/Turizm İşletmeciliği    
9 MEHMET FURKAN YILDIRIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Orman Fakültesi/Orman Mühendisliği    
10 ARSLAN EROL BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye    
11 ALİ RIZA ŞAHİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat    
12 MUSTAFA MERT MUTLU BARTIN ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ)    
13 GÖKTÜRK ÖZTÜRK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Tekstil Mühendisliği (İÖ)    
14 MUSTAFA CAN MİZANALI ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Söke İşletme Fakültesi/Yönetim Bilişim Sistemleri    
15 HÜSEYİN ABTEKİN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Hemşirelik Fakültesi/Hemşirelik    
16 FURKAN ÇİFTÇİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/Biyomedikal Mühendisliği    
17 ELİF KURŞUN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ   Adalet Meslek Yüksekokulu/Adalet  
18 HİMMET ÜSTÜNSOY ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ) Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ)    
19 MEHMET SOLAK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği    
20 MURAT POLAT SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği    
21 OĞUZHAN POLAT BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği    
22 YUSUF SÜZER SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/İ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ)    
23 ERDİ DEMİR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye    
24 ENES ÖKTEM İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ   Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu/Gıda Teknolojisi (İÖ) (%50 Burslu)  
25 ARZU UÇAK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)    
26 OKAN UĞUREL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat    
27 MERVE ÖMERCİKOĞLU DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi/İşletme    
28 MÜCAHİT GEÇER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (İÖ)    
29 MUHAMMET ALİ KURTTEKİN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/Geomatik Mühendisliği (İÖ)    
30 NAZAN GENÇER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Kocaeli Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik    
31 MUHAMMED MUSTAFA AKSOY MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR) Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu/Uluslararası Ticaret    
32 DİLARA ŞEFİK NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)   Muratlı Meslek Yüksekokulu/Maliye  
33 TUĞÇE ERTUĞRAL BARTIN ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat    
34 SİMAY ÖZEN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Eğitim Fakültesi/Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)    
35 ERDEM TAŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Bankacılık    
36 NUMAN ÖZMEN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) Mimarlık Fakültesi/Mimarlık    
37 SAMET ERSOY MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi    
38 AYSUN BARAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği    
39 MERVE AKDİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) Fen-Edebiyat Fakültesi/Felsefe (İÖ)    
40 KADER ÇAVUŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Eğitim Fakültesi/Türkçe Öğretmenliği    
41 CAN BARAN MORKOÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) Mühendislik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği    
42 FURKAN TORUN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İşletme Fakültesi/İşletme (İÖ)    
43 BAYRAM İLMAZ BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye    
44 ÖMER ATALAY YAĞCI ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İÖ)    
45 BETÜL ÖZTÜRK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye    
46 MERVE KAYNAK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ   Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik  
47 TUNAHAN DERTLİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) Mühendislik Fakültesi/Harita Mühendisliği    
48 MERVE ER KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji    
49 MELİKE SARIKAYA YALOVA ÜNİVERSİTESİ Yalova İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri    
50 BETÜL FENNİBAY SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye    
51 KADER KUDAL BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye    
52 AYNUR ŞAHİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Polatlı Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik    
53 SÜMEYYE NURTEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Fen Fakültesi/Matematik    
54 NİLAY KEY KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik    
55 TALHA KARADAYI ANKARA ÜNİVERSİTESİ Siyasal Bilgiler Fakültesi/İşletme    
56 BAHAR BOSTANCIOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ/ Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi/Sosyoloji    
57 BETÜL KURU     SAMSUN POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU  
 Yayın:12.08.2013 - Güncelleme:12.08.2013 - 15:28